Aké sú vaše rady a tipy na dovolenku v 26tt v Chorvátsku?

relaxx11
1. júl 2019

ahojte kočky ktoré ste boli na dovolenke v CR.
som v 26tt a chceli by sme ist autom budúci týždeň do CR (od 8.7.). nemam žiadne vážne problemy, jedine co beriem horčík lebo ma pobolieva lonova spona ako sa mi roztahuje panva. chcem vas poprosiť o tipy a rady ktoré ste už takto boli v 6-7 mes. tehu, na co si dat pozor, co ma na ceste autom moze cakat, co si určite nesmiem zabudnúť pribalit, ako ste riešili ak by vam prislo v danej lokalite pocas dovolenky zle, čím sze sa riadili pri výbere ubytovania (chceme ist na blind a v informačnej kancelárii ktorá je tam na každom rohu si priamo vybrať a prezrieť volne ubytovanie). jednoducho chcem nejaké rady a tipy aby bola pre nás dovolenka naozaj oddych. chcem vas poprosiť aj o odporúčanie na ubytovanie, ak máte, príp. lokalitu. chceli by sme pieskovu plaz, ale v CR ich je malo a co som pozerala ubytko, v našom termíne neni nic volne blízko pri plazi (v normálnej cene). vopred ďakujem za vaše podnety.

karmela
2. júl 2019

Ahoj dovolenku si môžeš v pohode užiť aj ako tehuľka.Ja som takto bola v Chorvátsku s rodinou 20-23tt dala som info Dr tiež som brala len magnerot.No a nevoľnosti som mala každý deň ale to od začiatku tak sme mali prestávky šla som sa vygrcat a šli sme ďalej.More len prospeje.A čo sa týka destinácii vtedy sme šli karavanom chodili sme s miesta na miesto.Na Makarskej je piesočnatá pláž ostatne boli kameniste.Zbal si čo si bališ normálne na dovcu samezrejme tehu knižku hlavný doklad ak by niečo,vitamíny a lieky ak nejaké uzivaš.Bruško veľmi neopakovať klobúk na hlavu a užívať si 😊

domcci72
2. júl 2019

skor daco od nevolnosti ak by , lebo ak aj znasas cesty autom v pohode, moze to byt teraz v teple pre teba zataz. no ak nemas ziadne problemy, tak si myslim, ze dovolenka bude pre teba aj malinke super