Ako prežit dlhší let v lietadle?

juditkam
24. feb 2016

ahojte máte nejaký dobrý nápad ako prežiť a nepretrpieť dlhší let v lietadle.. Málokedy sa mi dá zaspať 😀

sardinka335
24. feb 2016

@juditkam čítať, počúvať ,,niečo,,, čo ťa bavi, tablet sme mali bezne so sebou...čo tam chceš take robiť? Proste mat na zreteli ciel....

pribinak
24. feb 2016

Čítačka kníh, krížovky, sudoku, alebo debata s človekom vedla teba

tenerifka
24. feb 2016

@juditkam Moj najdlhsi let bez prestavok a prestupov bol 13 hodin, a bolo to ovela pohodlnejsie ako napr.dva 6-7 hodinove lety s prestupom. A ani ja veru nezaspim, ale pri poslednom lete sa mi to podarilo asi na hodinku-taky polospanok(exla som naschval dva pohare cerveneho vina a nejako ma to uspalo 😀 ).
Denny let je podla mña lepsi, ale nie vzdy sa to da. Snazim sa natahovat jedlo, dam si vinko, vypocujem si rozne albumy znamych spevakov, pozriem nejaky film, ak sa da, pozeram von a sledujem mapu na obrazovke....teraz sa uz da u vela leteckych spolocnosti pripojt na wifi, a to cas uleti jedna radost

tenerifka
24. feb 2016

@juditkam A este tak, ze nie som fanusikom pc hier, ale v lietadle hram rada Tetris, tych hier je tam kopec, ale tie moderne su tak pre moje deti

sissy27
24. feb 2016

@juditkam veď tam máš tv, hudbu, môžeš si zobrať knihu... alebo nejaké tabletky na spanie...

mimla
24. feb 2016

Všetko je tablete/mobile 😒 (knihy, hry, hudba, tv...)

Ako decko som absolvala podobne dlhý let, vtedy som o mobiloch ani nechyrovala, ale ja mám bohatý vnútorný svet, nejako som to prefantazírovala a prečítala.

Doporučujem vziať si štuple do uší. Niektoré lety to poskytujú, niektoré nie, pre istotu to treba radšej pribaliť.

evelynm
24. feb 2016

idealna prilezitost precitat celu knihu 🙂
dobry je Stilnox 🙂

barbora59
24. feb 2016

ja lietam usa a moja zachrana je tablet postahujem si doma filmy a pozeram jeden za druhym

bubelko
24. feb 2016

citat 😉 vsetko mozne a v roznych jazykoch 😉