Ako sa dá odletieť zo Slovenska do Antalye ako samocestovateľ?

29. aug 2021

Dobrý deň,
prosim vas,
da sa kupit letenka v tejto situacii na september aj zo slovenska do antalye ? chcem ist tam za kamoskou, ale neviem sa dopatrat nicoho na internete, ponuka mi iba cisto cesko odlety a ja chcem letiet zo slovenska, volala som na bratislavske letisko, tam povedali, ze obcasne nieco odlietava aj z bratzislavy, ale ze to cez CK si musim zajednat a to uz ako? nechapem vobec

petamich
29. aug 2021

no tym chceli povedat, ze pravidelna linka nie je a lietaju iba chartre pre cestovky, takze treba zavolat do nejakej cestovky, ktora predava zajazdy a skusit sa informovat, ci nemaju volnu iba letenku bez zajazdu

abbey1
29. aug 2021

Aký je problém letieť z Viedne či Prahy, ak z Ba nie je priama linka? Sadnes v Ba na autobus a za hodinu sedíš na letisku vo Viedni, alebo vlakom do Prahy.
Pozri, odkiaľ ti leti linka do Turecka.
Dá sa aj dohodnúť v cestovke, ak majú voľné v lietadle, ale to je neisté a komplikované.
Pozri tú Viedeň alebo Prahu, Budapešť.

kitycat
29. aug 2021

Ja som nedavno letela z Antalye a letelo tam lietadlo do Kosic, ziadna BA. Kde je problem letiet z Viedne? Alebo spytat sa v CK, ze ak nevypredaju zajazdy ci by ti nepredalinletenku, spiatocnu samozrejme..

autor
29. aug 2021

@kitycat
@abbey1
@petamich
to ale ja chcem letiet jedine zo slovenska nie z inych krajin, je to na strasne dlho z ostatnych krajin
vieden enchcem, to je daleko, praha je este viac daleko, a budapest ani neriesim to je uz uplne mimo mna,

@kitycat z kosic do antalye, to sa ako da ? ved kukam kosice - antalya a nic neleti,nechapem vobec.

petamich
29. aug 2021

a kde som spomenula inu krajinu? 🙂 ved zavolaj do Saturu alebo inej slovenskej cestovky alebo do Invie (agregator) a spytaj sa kedy maju naplanovane najblizsie chartre a ci maju volnu letenku

charter = nepravidelna linka, ktoru planuje cestovka z letiska xy pre svojich dovolenkarov, ktorym predala zajazd

a inak pobavila si ma, ze Vieden daleko 🙂 pomaly blizsie alo z Devinskej na letisko BA

autor
29. aug 2021

@petamich ja zijem pri polskych hraniciach :D asi tolko takze dialka to je sakramenstka

baldinka
30. aug 2021

Krakow alebo Katovice existuju..

abbey1
30. aug 2021

To nechcem, tamto nechcem. Tak jedine bicykel, súkromné lietadlo,....

simca06022011
30. aug 2021

z akeho si mesta? pretoez ja ked idem z BB, ci idem BA alebo budapest to je uplne jedno... a vieden je smiesnych par km z BA. To aj taxiky myslim vozia ludi z BA na letislo :D
Ked nie je let nejaky pre cestovku s volnym miestom, tak nie nelietaju bezne linky do vsetkych destinacii.. na to su nase letiska malé... Cize dobre ti povedali na letisku. Plus davnejsie ked som riesila lietanie, teraz uz skor autom chodime roky, ze z viedne, budapesti su tie lety aj lacnejsie. Skus cestovku kontaktovat nejaku, mozno budu mat vone miesta. Za to nic nedas. Alebo prehodnot tu cestu na ine letiska.