Ako ste spokojný s dovolenkou na Cypre?

z.g.
17. dec 2008

Nie je tu niekto, kto bol, je, alebo sa chystá na Cyprus?

angelemu
22. sep 2009

baby chodite este na tuto diskusiu??? ako sa mate a co nove??

z.g.
autor
24. sep 2009

ahojte,
no už sem moc nechodíme...🙂
my sme na SVK a za manželom vždy skočíme alebo on domov...zatiaľ...
čo sa týka cesty autom na cyprus, jedno auto som tam videla so slovenskou ŠPZ, tak sme boli vyvalení...v inej diskusii písal niekto, že tuším do atén autom a potom trajektami ?...a cesta vraj trvá 2 dni...

andrea12737
26. nov 2010

Ahojte zienky,
neviem ci tu najdem este nejaku zienku kt. pracuju a ziju aj s detmi na Cypre.. Ak ano, ozvyte sa prosim Vas. Potrebujem totiz nejake info ohladom skolskeho systemu na Cypre, neviem sa k tymto info dopracovat...Dakujem pekne. 🙂

margana
2. feb 2011

Ahoj Andrea,neviem ci si to este precitas,ale skusim....Ja zijem tiez na Cypre,konkretne v LImassole....A ty?Mam dceru ktora mi chodi do skolky,ale do sukromnej....

stanka_s
10. mar 2011

ahojte "cypercanky" 🙂 , chcem sa vas opytat, planujeme dovolenku so stvorrocnym synom koncom juna, ake teploty tam mavate v tomto case?

stanka_s
13. mar 2011

ahojte, @margana, @z.g. neviete mi povedat ci staci mat maleho zapisaneho v pase, alebo mu treba pas 😕 ?

tinkag
14. mar 2011

@stanka_s ahoj, podla toho kolko ma rokov. Dieta od 5 rokov musi mat vlastny pas.
Dovtedy moze byt zapisany u rodica v pase.

stanka_s
14. mar 2011

@tinkag dakujem za info, maly ma styri roky 🙂

angel1979
5. aug 2011

@martina1898 jej aj ja tam, budem byvat, a kde presnejsie si? ja si beriem za manzela cypercana, my budeme na stavros mavrotious, nieco take

nefertitka
20. mar 2013

starsia tema, ale snad mi niekto poradi, ci sa oplati ist na cyprus cca od polky maja, co sa pocasia tyka?

prasiatko30
20. mar 2013

@nefertitka no ja by som si to zatial este rozmyslela 😉

whoever
30. apr 2017

@z.g. Ahoj, ako to dopadlo na Cypre? Rovnako sa chystame s manzelom a detmi na dlhsiu dobu no mam par otazok. Kde byvat, kde nakupovat, kam do skoly a podobne... Vedela by si mi poradit, prosim? Rastu mi z toho rohy, joj.
Dakujem