Ako zvládnuť leteckú dovolenku s 2 ročným dieťaťom?

lenuskaa92
2. júl 2019

Ahojte.. O týždeň odlietam do Turecka.. Chcela by som sa spýtať ako zvládlo dovolenku vaše dieťa pripadne cestu lietadlom.. Ako ste to mali zo spaním na obed a večer.. Ďakujem za info..

pininka1
2. júl 2019

Cez obed som chodila spať aj s deťmi, večer žiaľ tiež dosť skoro. Ale boli sme z mora a tepla takí utahani že nám to ani nevadilo. Len raz sme.vybrali hotel ďalej od letiska a letelo sa v noci, takže o nejakej druhej ráno sme išli na hotel, čo bol dosť masaker. Ešte že starší syn nespal, jeden všetky taksky, druhý syna na rukách ktorý spal. A v lietadle sme.mali prenosné dvd a pozerali aj deti za nami. No aj tak bol chvíľu plač, boleli uška aj keď zívali žuvačky, zalahlo im.

sapetka
2. júl 2019

@lenuskaa92 mame 2r chlapca a zvladol let v pohode. Mal nejake hracky v lietadle so sebou a plnu seriu Krtek v pocitaci🤣rezim na dovolenku mal zachovany , v podstate si ho aj vyzadoval. A kedze na Kose je o hodinu viac nemal ho v podstste vobec zmeneny

adrianka22
2. júl 2019

Leteli sme v noci okolo druhej cesta bola fajn, mala sa ešte vtedy kojila mala 1r 10 mes takže v lietadle si cuckala a spala, super tam spávala v noci , ráno vstávala až o deviatej čo doma o 6 a dva krát denne spávala takže sme stále len kocikovali chodili a spali ale super sme si oddýchli lebo doma to nehrozí,prospel jej ten morský vzduch a

oliali
2. júl 2019

@lenuskaa92 boli sme s dvojrocnym, uplna pohoda, let bez problemov, poobedny spanok daval na izbe, vzdy s nim niekto ostal a vecerny bol neskorsi, mali sme kocik a ak nahodou zaspal tak sme ho len prelozili na izbe do postielky... ale chodievali sme okolo 22hej na izbu... len raz sme potiahli dlhsie na tequila night a to spal v kociku vonku asi do polnoci :D

kristina2412
2. júl 2019

@lenuskaa92 prvý krát sme leteli keď mala dcéra necele dva roky. Mala je hrozna raketa🙂po vzlietnutí nechcela ani za svet sediet,celý čas stala alebo sa prechádzala v uličke. A zdaleka nebola jedina...Našťastie palubný personál bol veľmi chápavý a zvládli sme to. Na obed spávala lepšie ako doma,musela som ju budiť🙂lebo by kľudne potiahla aj do 17:00. Večer nám celý režim úplne nabúrali animátori a ich minidisko 😄naše party dieťa vydržalo v pohode aj do 23:00 s to sme ho na izbu ťahali násilím 🤪