Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký alkohol ako prevencia na inú klímu do Bulharska?

jarkost
4. máj 2014

Cestujeme v lete do Bulharska lietadlom. Minuleho roku sme boli v Chorvatsku na dovolenke, mali sme plnu penziu. Synovi asi v polovicke dovolenky, zacalo byt zle zvracal, hnackoval, pravdepodobne zo stravy, cize pol dovolenky stravil v posteli v penzione. Kedze syn ma toho roku 18 rokov, chcel by som zobrat nejaku flasu slovenskeho alkoholu ako prevenciu aby sa nezopakovalo to co bolo minule leto. Kedze este sme neleteli asi liehoviny (ani ziadne napoje nad 1 dl) sa lietadlom nesmu prevazat. Asi to bute treba riesit bulharskym alkoholom. Tak? Velmi pekne dakujem.

mirka1011
4. máj 2014

Ked sme my leteli do Bulharska, brali sme si so sebou aj flasu, ktoru sme mali v kufri a vsetko prebehlo ok, kedze kufor ide do batozinoveho priestoru, ono ide asi skor o to, aby sa cestujuci neopijali na palube 🙂

jajus28
4. máj 2014

Letela som uz davnejsie tak neviem ci sa nieco zmenilo, ale flasu mozes mat v kufry neotvorenu a s kolkom zhabu ti ju len ked ju budes brat v prirucnej batozine do lietadla.

zuzka1008
4. máj 2014

Ak ju nebudeš mať v príručnej batožine,je to ok, môžeš si zobrať čo chceš 😉

lal
4. máj 2014

Mozes si zobrat aj plny kufor alkoholu ked chces, len to musis zacheckovat do batozinoveho priestoru. Nie na palubu.

popelka5000
4. máj 2014

AJ my sme mali v batozine slivku ,leteli sme do Tunisu .

elise
4. máj 2014

biely alkohol ako slivovica je vhodné ked ju zabališ do ponožky a do uteráka do kufra prenesieš v pohode môžeš dať aešte aj do termoobalu. (my sme leteli to tunisu) inak nie je vhodný žltý alkohol ako koňak iba slivovica a biely alkohol

junovka
4. máj 2014

tu cestu do BG hadam nejako zvladnete a tam uz nie je problem si nieco kupit.My stale ked ideme do BG, tak kupujeme Sofia vodku, alebo nejaku klasicku vodku, na vyber je tam habadej 🙂

acer11
4. máj 2014

na inú klímu neviem,ale proti sračke domácu 😀

konecnefree
5. máj 2014

slivovica do kufra, dobre oblozit aby ste ju nemali vsade

Tu začni písať odpoveď...

Odošli