Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký opaľovací krém pre 5 ročnú bledú dcérku k moru?

nelinka2009
15. jún 2015

Mala ma aj pehy, znamienka a na slniecku hned ocervenie. Zaujima ma cena, znacka a vase skusenosti.Moc dakujem.

tenerifka
15. jún 2015

My mame dobre skusenosti s Avene mliekom na telo, na tvar krem. Pouzivame 25 faktor na telo a 30 na tvar, ale tvojej dcere treba 50. Cenu ale neviem, mali by tie kremy mat v kazdej vacsej lekarni

loknicka
15. jún 2015

my mame chicco. boli sme pri mori ked dcerka mala 10 mesiacov a bola som maximalne spokojna. je vodeodolny. odporucam

pribinak
15. jún 2015

Bioderma, dostat kupit set, ze krem ci sprey a k tomu mlieko po opalovani. Je to tiez vodeodolne a faktory su aj 30 ci 50.
Ja som s Biodermou maximalne spokojna

livka283
15. jún 2015

Ahoj teraz som kúpila malej tiež avene pre deti spf 50 boli v balení dve mliecka, kupujem v lekárni, kde mávajú dermoporadenstvo a vtedy sú zľavy na kozmetiku

yanni
15. jún 2015

My name tiez dva biele zraloky (obaja blondaci a jeden ma tiez pehy) a muz je tiez jedna velka beloba, najmladsi ma 5 rokov. Pouzivame odjakziva Niveu Kids 50tku. Aj muz 😀 Ci pri mori alebo aj v horach na lyzovacke.

piacere
15. jún 2015

Davam do pozornosti test detskych opalovacich kremov...
https://www.stream.cz/adost/10002906-opalovaci-...

sorciera24
15. jún 2015

nas podobne a chodime do IT...u ans je top GArnier KIDS 50+....vodeodolny fakt, ze super a cena je tiez dobra

sunnyfunny
15. jún 2015

NIVEA

sonyay
15. jún 2015

Cien z Lidlu, detsky 50tka... v testoch vysiel fakt dobre.... okrem toho neobsahuje chemicke filtre a oproti inym kremom je urcite vyrazne lacnejsi....

maminecka2
15. jún 2015

Pridávam sa tiež a som za ten z Lidlu, podľa dTestu najlepší. Ja som na deti kiklala doteraz Daylong a v testoch opakovane uplne prepadol, obsahuje dokonca endokrinný dysruptor, no hrôza 😖 tak zásoby co mam doma možem rovno vyhodiť 😢

bielavila
15. jún 2015

bioderma pre deticky 50, velmi kvalitny krem, aj cena je vyssia, cca 25 euro, plus minus par euro, je vyborny, ale zanechava bielu vrstvu, ale urcite ochrani 🙂

polar
16. jún 2015

My používame pre našu "bleduľku" 3,5 roka iba Daylong Kids 50+ a je zatiaľ fakt jediný, pri ktorom sa nespáli (mali sme aj Biodermu kids 50+ aj dm 50-ky), ale toto jediné ju fakt ochránilo aj na tureckom slnku, ani nechceli ľudia veriť, že sme boli pri mori, vrátila sa rovnaká ako sme prišli. A na margo testov opaľovákov, treba si pozrieť aj stránku Daylong, zvažujú žalobu za poškodenie mena! ☹ Avšak je pravda, že každému vyhovuje niečo iné, ja čisto iba z vlastnej skúsenosti! Aj ja s manželom sme bledí so znamienkami a mne Bioderma 50+ vyhovuje (postačuje) a manžel sa pri nej spáli (nie na obednom slnku, tomu sa samozrejme vyhýbame 😉 ) a on musí Daylong.

jasminet
16. jún 2015

my cela rodina uz roky rokuce daylong - pre mna 15, pre deti 30 - ale su tmavi obaja, takze pre bledulakov by som brala 50.

brisilda
16. jún 2015

ja som si pre deti davala robit u jednej pani ktora pouziva cisto prirodne oleje ... ziadna chemia 😉 je to sice drahsie a datum spotreby je len 6 mes. ale som maximalne spokojna 🙂

chjulia
16. jún 2015

používame La roche Anthelios Kids 50+, výborne sa rozotiera a vstrebáva a nikdy deti nespálilo a to sú modrooký blonďáci 😉 , kedysi sme skúšali Daylong ale syn sa celý obsypal, takže nám nesadol

nanulka24
16. jún 2015

Moja je tiež bledá, ryšavá takže na slnko si dávame sakra pozor. po 5 minútach už je červená jak rak. Máme tiež atopický ekzém takže sme vyskúšali kopec krémov a najlepšie znáša Eucerin Sun spray SPF 50+ 200 ml za 17 €.

zuzanale
16. jún 2015

U nás vedie lidl Cien či už detský alebo dospelácky 30tka v pohode ochránila aj v tunise len sme častejšie natreli 😉 zdal sa mi ešte lepší ako garnier či daylong a jednoznačne aj cena rozhoduje keďže kvalitou je rovnako na tom ako tie drahšie... a teraz keď vidím ten link čo hore hodila piacere tak pozerám že som dobre vybrala ....

ikika
16. jún 2015

do 2 rokov deti som pouzivala vyhradne Biodermu s mineralnym filtrom, ktora je vhodna aj pri alergii na slnko... myslim, ze sa presnejsie vola Photoderm Mineral 50+...
Teraz pouzivam Cien z Lidlu... ten bol s Ladivalom vyhercom testu... 😉 🙂

A na pery a ocne viecka pouzivam z dm drogerie taku tycinku/stick pre deti na tvar... 🙂

Test si mozete pozriet tu: https://www.stream.cz/adost/10002906-opalovaci-...

@jasminet daylong pouziva uplne nevhodny filter... ta zlucenina sa uz v detskej kozmetike nepouziva... moze narusit hormonalny system do buducnosti... 😒

@tenerifka avene sa tiez neuplatnil v teste velmi dobre... nema deklarovanu vysku slnecnej ochrany, a nie je ani tak vysoko vodeodolny, ako pisu na obale... 😒

tanaba
16. jún 2015

Ja to riesim plaveckym trickom, (akurat dnes nam dorazi z nextu) a moze sa clapkat ako dlho chce🙂

mita30
16. jún 2015

aj ja používam z Lidl a máme ho všetci traja 30 😉

kaviaren
19. jún 2015

Vichy Capital Soleil ochranný sprej pre deti na tvár a telo SPF50+ Tento je najlepši opalovaci prostriedok -overeny. Z Lidlu určite neodporučam-Ved pre naše deti chceme to nejlepšie 🙂 Vichy Capital Soleil ochranný sprej pre deti na tvár a telo SPF50+ posielam link https://www.magister.sk/produkt/detail/opalovac...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli