Amerika s 15 mesačným bábom

carolinef
19. okt 2018

Ahojte baby , chcela by som opýtať tie čo ste leteli s babätkom do Ameriky, ako ste riešili časový posun ? A ako zvládali let ? Ďakujem 🙂

atothova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka9
19. okt 2018

@carolinef my sa chystame buduci rok tiez ked bude mat cca 15mes.daj pripadne vediet ako ste zvladli taky dlhy let.by ma zaujimalo..ako je to potom so sedenim,dieta je na tebe? Nieje to uz nepohodlne na taky dlhy let? Dakujem za dodatocne info 🙂

matinka
19. okt 2018

My sme boli v 18 mes.... cestou tam sme leteli cez den, bolo prazdnejsie lietadlo, tak mala dost priestoru, ale aj tak spala len 30 min. Ked bola najviac umrncana, zachranilo nas dojcenie. Jet lag nemala ziadny, hned sme vsetci fungovali v pohode. Spat sme mali nocny let, co som sa tesila... ale predcasne... nevedela zaspat, ked sa horko-tazko podarilo, zaspala len na 2hod... asi som bola jedina v celom lietadle, co nespala ani min, no opat sme to riesili dojcenim, ale bolo to tazsie... doma som padla mrtva do postele po 30hod plnom fungovani. No a 3 dni sme mali posunuty biorytmus. Ale nelutujem, sla by som zas. Ked uz mala 2roky a 2 mes, bolo to diametralne ine (ale to bol kratsi let). Drzim palce, urcite chodte, len sa treba na to pripravit

carolinef
autor
19. okt 2018

@atothova super dakujem
@lienka9 ano, so sedením to je tak že je na tebe (spolieham sa že nebude plné lietadlo) 😁určite dám vedieť, ako to cele prebiehalo 🙂
@matinka och viem si predstaviť, aké to bolo... 🙂 jasne počítam stým všetkym .. ďakujem pekne 🙂

miadi
20. okt 2018

Ja chodim naopak z Canada na Sk bola som s 10m a druhy krat mala skoro 2r .dieta do 2r moze sediet na tebe vtedy platis iba poplatok ak chces moze sediet na svojom za plnu cenu letenky. Je to jednoduchsie cim mensie dieta. A nie je to nepohodlne bola som sama takze jasne ze aom nespala. Mala polku letu prespi polku objavuje lietadlo.Nas let byva plny. Ak nie je oni ti zamerne daju sedadlo kde je vedla volne este na check ine.neviem aky dlhy mate let ale ja si vyberam co najkratsi s jednym 2-3h prestupom prvy let mam hodinu a druhy 8 cize je to ok .mala dlhodobo kolena cize aj o to bolo cestovanie jednoduchsie. Treba aby pri starte a pristavani dieta salo - vtedy mu nezalahne v usiach ..nekojene babatka vrieskaju moja to zalahnutie v usiach citila ked 2.5r letela z mexica a nechcela sa jej pricucnut neplakala ale chytila si uska .. nekojene moze trebars pit z cumla.zmenu casu extra nepocitovala.

carolinef
autor
29. okt 2018

@miadi super ĎAKUJEM 🙂