Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Autom do Chorvátska s 19 mesačným dieťaťom

mimififi
7. jún 2014

Ahojte,chcem sa opytat na niekolko otazok.Ako vam spali deti v aute v noci celu cestu,musia byt v sedacke?A na izbe ste mali so sebou cestovnu postielku?A ake lieky mi treba vziat pre pripad so sebou pre maleho aj pre nas?A este sa chcem spytat,co treba vsetko zbalit malemu,ake oblecenie a pod.?Ocenim vsetky vase skusenosti,lebo ideme prvy krat niekde s malym tak daleko.Dakujem.

monicm
7. jún 2014

@mimififi

1.určite nevyberať počas cesty zo sedačky,ani náhodou,ak máte polohovateľnú sedačku,tak nie je problém,ak nie ako my,tak my sme to riešili tak,že sme ju mierne naklonili,aby hlávka nepadala dopredu a drobci spali úplne v pohode

2.je na vás,či budete brať postielku so sebou,treba si zistiť,či hotel ponúka postielky,občas to majú v ponuke.

3.lieky:niečo od teploty (ibuprofenové na striedačku s paralenovými,napr. nurofen a panadol),fenistil krém na prípadné spálenie,či uštipnutie,smectu,čierne uhlie na prípadnú hnačku,kulíšek na rehydratáciu,niečo od kašľu,čo máte overené (my napr. stoptussin,je aj na vlhký aj suchý kašeľ),sirup promethazin,alebo kvapky fenistil,teplomer,probiotiká,tie môžeš nasadiť aj pár dní pred odchodom,na také základné problémy to myslím stačí,ak potrebujete niečo špeciálne,tak určite aj to,pre seba v podstate to isté,len v dospeláckom

4.oblečenie:všetko v krátkom aspoň 3x,pri deťoch kľudne aj viackrát,ak idete autom,tak tam sa to zmestí.v dlhom aspoň 2x,celú obuv,sandálky,niečo do vody,opaľ. krém,klobúčiky či šiltovky,plavky či plienky do vody,obľúbenú hračku,hračky do vody môžete kúpiť aj na mieste,ale ak sa vám zmestia do auta,kľudne si vezmite z domu,deka,uteráky a pod......................

do auta obľúbené cd,aj pre dospelých aj pre dieťa,do auta niečo na zábavu,trpezlivosť,dobrú náladu.

ellca123
7. jún 2014

skuste cestovat na noc

danadany
7. jún 2014

cestovať určite na noc, ja som si zobrala mlieko zo sebou a dala do termoobalu, na pumpe mi ho zohriali, cesta tam bol problém lebo sme sa 5 aút museli čakať a trvalo to nekonečne dlho, cestu naspäť prespal celú
ja som cestovnú postielku nebrala, malý aj tak spí v posteli 🙂
pred dovolenkou som zašla ku detskej Dr. povedala jej že ideme na dovolenku a ona mi napísala zoznam čo si mám zobrať, mala som všetko od liekov na teplotu, na hnačku, fenistil, kvapky do očí, do uší, lieky na laryngitídu, keďže sme ju mali
a čo sa týka oblečenia pol kufra som ani nevybalila lebo bolo úplne horúco a malý bol celý čas tak max v tričku 🙂

lucinocka
7. jún 2014

zavidim ludom co im deti spia v aute 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli