Autom do Talianska a Chorvátska

viera
19. feb 2016

Baby strašne Vás prosím, tie ktoré majú tu česť🙂a boli autom v Taliansku alebo Chorvatsku.Ja rozmýšlam tento rok na cca mesiac cez leto 2016 ísť buď do Talianska alebo Chorvátska. Môžete mi povedať, kde v Chorvátsku je krásne(miesta),skôr intímčo🙂, alebo Taliansku a načo si dať bacha, keď pôjdeme autom? Stravu budeme mať svoju. Čo odporúčate a čo zas nie? Prečo viac Taliansko alebo prečo viac Chorvátsko? Pomôžete mi sa rozhodnúť, lebo ja neviem ktorú z tých krajín si mám vybrať. Vyrážame z BA(centrum)…Ďakujem za všetky odpovede..Ubytko je no problem, to si nájdeme…Ide mi len o porovnanie týchto dvoch krajín a kde je asi tak najkrajšie, najteplejšie,najslnečnejšie…🙂

nyusika
19. feb 2016

za mna urcite HR, porovnatelne apartmany su v ITA najmenej dvakrat tak drahe, a cim viac na juh, tak este drahsie.
Sever Talianska, to aj na zlatych pieskoch mozete ostat. more hnusne, spinave, plaze tmavy piesok, co vyzera koa blato, "kolotocarska" oblast to je .
Kalabria je uz super, ale to je dost draha oblast.

v HR zozeniete naozaj spickovy apartman, na plazi za stovku pre 3-4 osoby...ale to je uz naozaj priamo na plazi a super vybaveny.
Ludia chodia bezne aj do o polovicu lacnejsich, my sme ale cicusky narocne :D
Vlani sme mali uplnu ameriku, dve spalne, dve kupelne, obrovska spolocenska miestnost, kuchyna s umyvackou a indukcnou platnou, chladnicka na vino😀, vonku gril a na terase bazen, ktory vyuzivala len nasa rodina. mala sukroma plaz asi 10 metrov od terasy...vydrzala by som tam cele leto.

Doporucujem ostrovy, ak hladate klud...pozri Cres, murter, Vir. Pripadne oblast Primostenu, Trogir...

vroni
19. feb 2016

Ja som zase za Taliansko. Sluzby na urovni asi o dvadsat stupnov vyssej, ceny primerane a ak aj maju talianski casnici rovnako idiotske komentare ako chorvatski, aspon im nerozumiem. Tiez plaze s ostrymi kamienkami a morskymi jezkami ma neberu, v Taliansku su pieskove plaze (ziaden tmavy piesok som tam nenasla), tie klasicke turisticke centra ako Lignano ci Bibione su sice masovky, ale take Grado ci smerom na Rimini sa najdu aj intimco kutiky. Okrem toho je podla mna Taliansko jednoznacne lepsie vybavene pre deti, ihriska na plazi, herne, detske kutiky v restauraciach su uplne normalne. A cesta je tam tiez lacnejsia 😉

anett20
19. feb 2016

Nyuska a viete mi dat kontakt na to ubytovanie v chorvatsku co ste boli?a aku ste mali plaz piesok alebo kamienky?

mmmonika
9. jún 2018

@vroni Prosím ťa, poznáš Grado? Kde je tam dobré ubytovanie a pekné pláže?

vroni
9. jún 2018

@mmmonika, poznam do tej miery, ze tam zbehneme za kamoskou, ked mame dovolenku v rovnakom termine. To je, zial, na poradenie, malo....

mmmonika
9. jún 2018

@vroni A aké sú tam pláže?

damoska
1. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

V Chorvatsku sme boli a je tam super. Čo sa mi pačilo bolo to, že na izbe sme mali chladničku na vinko-super.

lenkald
14. júl 2018

jednoznacne Bibione, dali do mesta kopec penazi, lebo sa zamerali na rodiny s detmi, popris plazi krasne vybudovane chodnicky na prechadzky, aj cyklisticke, ziadne cesty premavka pri plazi, my prenajimeme apartman minute od mesta 4 minuty od plaze a mame aj klud, ale zaroven sme blizko mesta, ze aj vecer mas co robit, v chorvatsku vecer vo vaccine oblasti zdochol pes, v taliansku ti staci 27 stupnov kupali sme sa aj v maji, v chorvatsku more teple 3 tyzdne v roku, dieta sa mi v piesku s hrackami vyhra aj 2hodiny same ani o nom neviem, ked som bola sama s muzom chodili sme do chovatska, ale odkedy sme objavili taliansko, tak chorvatsko pre nas uz nikdy viac...peto sme si tam po rokoch kupili aj apartman,na hlavnu sezonu, kedy ho nevyuzivame, ho prenajimame na FB Apartman Zodiaco Bibione

petka125
6. jan 2023

@nyusika mozem poprosit blizsie info o ubytku v Hr kde ste boli spokojne,.kde to bolo a aka plaz tam je? Prvýkrát planujeme dovolenku autom a teds pozeram.ze kde.co ...dakujem pekne

nyusika
6. jan 2023

@petka125 chodíme na miesta, ktoré nie sú úplne vhodné pre deti.

petka125
6. jan 2023

@nyusika nas nebude mat ani rok takže on vela.nepotrebuje ešte, ziadne ihriska a podobne...😂

nyusika
6. jan 2023

@petka125 ale ani pláže tam nie sú extra verejné a prístupné.

Oblasť Rogoznica-Ražanj, Rovinj

petka125
6. jan 2023

@nyusika ja by som nejakú súkromnú ;)