Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

marcela.m
1. apr 2009

My by sme chceli ist 3 rodiny autami do Chorvatska.Este sme neboli pri mori.Nemate nejaky overeny kontakt na Selce?Alebo tam niekde?Skusame nieco cez net,ale zatial nic.Sme 6 dospelych a tri deti do troch rokov.Ale oni nas pocitaju ako 9 osob,hoci pre ne nam netreba lozko.Tak sa vraj nezmestime do 7 lozkoveho domu...to nechapem,ale dobre,skusame sa dovolat inde,zatial bezuspesne.A za deti nie som ochotna dat to,co za nas.Tak max. ako som pozerala v katalogoch 28 eur na dieta na tyzden.Alebo som narocna?Ved niekde su deti zdarma.Hadam sa nam nieco podari si zaistit,lebo pre tolko ludi neviem,ci na slepo nieco najdeme,hlavne ked chceme byt spolu.Chceli by sme tri izby a kuchynu na varenie.Nemusi to byt prave apartman.A max. do 10-11 eur na dospelu osobu.V juni sa to este da.Potom su uz ceny vyssie.
Smola je ta,ze nemame ani jedni na rozhadzovanie,inac by som sla cez cestovku,letecky a all inclusive.Ale chceme ist hlavne kvoli detom,nasa mala ma atop.exem,tak verim,ze jej to more pomoze.
Ak mate nejaky typ,budem rada,ked mi napisete,aj do IP.Vdaka.

bambusko
1. apr 2009

marela, skus pohladat tu 😉

http://www.adriatic.hr/

roasha
2. apr 2009

marcela,este si nevybrala/dovolenka chorvatsko/? 😕
mam obavu,ze asi si naozaj narocna/pochybujem,ze ti da niekto/svoj/ kontakt na konkretnu rodinu v HR,je to o to narocnejsie,ze vas je tolko osob,a kazdy si taketo adresy strazi/. 🤐 😔

marcela.m
2. apr 2009

Ale vybrali sme,len bud nikto nedviha,alebo vraj sa nezmestime a podobne somariny.Tak skusame.Ale vdaka za ochotu.

zuzitka
2. apr 2009

baby ... my sa snazime o druhe bejby a chceli by sme ist v lete do chorvatska.
co ak budem napriklad v 4 alebo 5 mesiaci tehu.... mozem ist autom na tyzden? ☹

tilly
2. apr 2009

monika, veď choďte koncom júna, začiatkom júla, to bude určite OK... ja som o dva tt viac ako ty a chystáme sa cca. v tom čase, to ešte nebude úplne teplo... raz sme boli na menorce, tam bolo 27 stupňov a u nás 37 a pri mori sa tie teploty lepšie znášajú, takže ak ti doktor dovolí, nie je dôvod (okrem financií 😅 ), aby ste nešli

kacenqa
2. apr 2009

jaj vam je dobre, ze more riesite...mne muz oznamil, ze uz vie, ako budeme mat v lete dovolenku 😕 2 tyzdne vkuse, z toho tyzden u svokry (RD na predmesti BB, kde siroko daleko okre susedov nic neni len 4prudova cesta) a tyzden budeme v senci na chate (to mi vyhovuje)

neviem prekusnut ten tyzden v BB....ja by som to aj vydrzala, ale co mala??? co bude robit tyzden 1.5rocne decko v dome, kde nema ziadne hracky, nepozna to tam (bola tam len raz na vikend minule leto a teraz v maji tam zrejme na vikend pojdeme), nema tam ani na okoli rovesnikov...uz teraz mam z toho depku...

fifinna
2. apr 2009

zuzitka, ja som bola na presune siesteho siedmeho mesiaca tehotenstva v Taliansku a bolo to Ok. Celu cestu autom som lezala na zadnom sedadle, cestou naspät som si chvilku aj zasoferovala, lebo manzel uz zaspaval za volantom. 😅 . Akurat si davaj pozor, aby ti vlna nenarazila do brucha.

zuzitka
2. apr 2009

fifinna ... ja vzadu lezat nemozem, lebo tam uz bude sediet moj 3rocny syn 😀

ked som cakala samka, tak som bola v 5 mesiaci v spanielsku ale lietadlom, takze viem, ze bacha na vlny a na slnko ... len teraz ma ta cesta autom strasi ...

zuzitka
2. apr 2009

kacenqa ... ja na tvojom mieste by som nerobila paniku ... sak nejake hracky zoberies so sebou, tam urcite budu detske kutiky alebo ihriska, takze s detmi bude 🙂
a budete sa prechadzat po namesti ... sak snad aj priroda tam bude 😕

adulik23
2. apr 2009

zuzi - my sme sli na konci 8. mesiaca cca 450km na vychod. sedela som vpredu, len sedadlo som mala tak pololezmo, aby som si netlacila na brusko. v 4.-5. mesiaci to urcite super zvladnete a aj tak si budete musiet robit prestavky kvoli starsiemu syncekovi, tak sa povystieras aj ty. 🙂

kacenqa - trosku optimizmu. hracky zoberiete z domu a 1,5 rocne dieta sa super zabavi aj s rodicmi. kupte jej maly bazenik na dvor, pripadne jej natiahnite hadicu s vodou. nasi maju na zahrade taku gycovu kvetinku, ktora sa otaca a strieka vodu - decka su z nej nadsene. v meste na dolnej ulici byvaju podchvilou nejake akcie, tak mozte ist aj tam, pripadne skocite na donovaly, alebo sa okupat na kovacovu a ani nezbadas, ako tyzden uleti.

kacenqa
2. apr 2009

baby dik...len problem je ten, ze svokra podla mna ju bude chciet stale drzat pri sebe (navyse planuju malovat plot, a ine roboty okolo domu, takze manzel bude vytazeny), takze dake vylety do mesta alebo tak zrejme nehrozia. oni byvaju az na tej vypadovke na donovaly. ale ten bazen je celkom dobry napad, len snad aj pocasie bude take, ze sa bude dat. a tiez dufam, ze v tom case uz budem tehotna 😉

no ved uvidime...to viete ja mam zo svokry stiahnutu rit aj ked s nou mam byt na vikend a nieto este tyzden...nemali sme zrovna dobre startovacie pozicie vo vztahu (nie z mojej viny) a vo mne kvoli tomu ostala vnutorna zabrana... 😒

marcela.m
12. apr 2009

Mame to!Rezervovali sme si apartman v Crikvenici.Tiez s kopa problemami,ale nakoniec je aj uhradena zaloha.Tak sa uz tesime.Ja mam este 15.6. prijimacky na VS, a 18.6. odchadzame.Takze po tom uceni si to dufam,zasluzim.

A vsetkym este prajem radostne a pozehnane velkonocne sviatky.

loginka
14. apr 2009

caute, baby ma niekto skusenosti s dovolenkou na Kube? Kde ist, ako a pod.

tilly
14. apr 2009

loginka, najlepšie na okruh s leonardom alebo bubom 😉

bellada
14. apr 2009

Caute, mete niekto skusenost s dovolenkou na Sicilii autom? Je to dost daleko a mna by zaujimalo, ci sa ta cesta da vydrzat. My sme vzdy chodili letecky, autom som bola iba raz v Chorvatsku a nebolo to teda dvakrat prijemne 🙂

tilly
14. apr 2009

ak nie si zvyknutá na auto, choď radšej lietadlom... pre mňa sú tiež cesty autom dosť náročné, nemám to rada, preto radšej lietam

sasib
14. apr 2009

http://www.zajazdy.sk/31363/ MYSLIM ZE AJ TU JE TO OK VSETKO BLIZKO PRE DETI AJ DOSPELYCH

bellada
15. apr 2009

jasne ze by som radsej lietadlom, ako vzdy, ale tento rok to financne nevyda 😖 autom je to lacnejsie, ubytko si najdeme sami, nemusime cez cestovku a my vzdy na mieste poziciavame auto, aby sme co najviac pochodili a ked budeme vlastnym, dalsie usetrene eurace 😉 len potrebujem dobry tip na Taliansko, ale nie Bibione ani Lido

tilly
15. apr 2009

no tých 600 km na sever talianska zvládneš 😉 len tá sicília je dosť náročná, okrem toho neviem, či by sa to aj autom oplatilo, taliani majú drahé diaľnice...

megg
15. apr 2009

Bellada, ano ja som bola autom na Sicilii, resp. dovolenka Calabria + sicilia. Autom sa to da zvladnut v pohodicke, cesty su super a odporucam ist tak aby ste sli v noci (u nas dialnica pri Rime cca 03.00 h rano = 200km/h) Inak ta dovolenka bola asi najkrajsia v zivote. Lietadlo sa rozhodne nechyta, taliansko treba prelustrovat rozhodne autom. 😉 Ale su tam poplatky za dialnice, to veru ano, resp. transfer na Siciliu a pod.

parvitas
15. apr 2009

ahoj, my odchadzame do taliansa buduci vikend - 1. tyzden toskansko a okolie, 2. tyzden rim a okolie... a tiez ideme autom 😉snad to nevyjde velmi vela...

monkula
15. apr 2009

parvitas, nepatrí sa závidieť,a le závidím 😀
toskánsko 😵 😵 , rím 😵 😵 tak až budeš obdivovať olivové háje, tak si na mňa spomeň... 😀 😀

parvitas
15. apr 2009

samozrejme, spomeniem 😀
je to vlaste aj nasa svadobna cesta, tak sa vytesujeme uz obaja (ja asi kusok viac ako manzel 🙂 )

bellada
15. apr 2009

Toskansko je alternativa za Siciliu, je to blizsie 🙂 a velmi sa mi to paci co som videla na nete a v tv nejake dokumenty....to auto teda risknem, ved nie som z cukru, musim nieco vydrzat 😀 v Rime sme boli pred dvoma rokmi na 5 dni (lietadlom 😉 ) je to uzasne mesto, vrelo odporucam pre tych co ich zaujimaju pamiatky, muzea...ale aj romantika 😉

parvitas
15. apr 2009

no ved prave - aj my sme chceli ist na siciliu, plus pobehat celucicke taliansko, ale teraz cakame aj babatko, takze sme si povedali, ze trosku usetrime a pojdeme autom a nie vsade, len na par miest

tilly
16. apr 2009

hmmm, ríííím, aaaaaah

brunetkaa
16. apr 2009

ahojte, tuto sobotu letime do Turecka 5* hotel www.mukarnashotel.com, ideme cez karyu za 337 EUR osoba. Uz sa tak strasne tesiiiim 🙂

tilly
16. apr 2009

to vyzerá super

darina77
16. apr 2009

Brunetka, v dobrom závidím. My ideme do Turecka až v auguste, ach to je ešte tak ďalekoooooooo
Musíš potom poreferovať.