• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Baby, kam idete na dovolenku 2009?

25. januára 2010 
Jaaaaaj babenky hned by som isla len nam sa v juny narodi mimco tak tento rok budeme doma... :frowning2:
8. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ideme so zuzpolkou 5.10 do Egypta :grinning:
8. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik ,,tak to máš už o program postarané :slight_smile:
8. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida,,,tak to máte dobrý termín,,aspon neni pekelné teplo,,lebo ja moc nemam rada horúco :dizzy_face:
8. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tohto roku do chorvatie,,,tak som rada,,my zase koncom juna ,,tak už opálení budeme na leto :wink:
8. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona my vzdy chodime v oktobri lebo v lete je tam otrasne teplo :wink:
8. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samsara...nám trvala cesta tuším cez 6 hodín, ale dá sa spraviť aj za menej, kamoška tam bola za 5 :wink: Taliansko je v tomto oproti Chorvátsku vo výhode...v BA vyjdeš na diaľnicu a zídeš z nej cca 20 km pred Bibione :dizzy_face:
8. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida,,to ti verím...predpokladám že, letecky,,ja so ešte neletela a mám zmiešane pociti pri tejto predstave :grinning:
8. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovolenka uz zarezervovana, 1. jula sa odchadza :slight_smile: nakoniec sme sa rozhodli pre Chorvatsko Omis-Pisak, poradi niekto dobru plaz v okoli na ktorej nebude hlava na hlave?
8. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bella,,,tak tam sme neboli ale, predpokladám že, to nebude ešte také plné :sunglasses: ,,,my budeme pri Splite
8. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Piasak je od Splitu cca 30km asi, hadam nieco najdeme :grinning:
8. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem ísť koncom júna, kde je už vtedy teplé more?
8. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a boli ste uz niekto na dovolenke s osemmesacnym baby?myslite,ze to je este skoro?ja by som tak velmi niekde chcela,ale malu doma nenecham a s nou neviem,ci je uz vhodne.
8. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly - koncom juna bude urcite teplucke more v Turecku, ale aj Grecko by malo byt ok, hlavne ostrovy ako Korfu, Rhodos, Samos, Kos, Thassos...
8. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apna,je to v pohode, my sme boli s 10 mesačným, ale s 8 mesačným by som išla určite tiež...

bell, dík, turecko moc nechcem, uvidíme, kam nás vietor zavanie, najradšej by som chcela ísť na krétu...
8. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ta Kreta je dost riskantna, ak ide o teplotu mora, my sme tam boli v streda jula a kedze bolo dost veterno, prihnali sa velke vlny a more sa ochladilo, ale bolo to tak len par dni...je tam otvorene a nechranene pobrezie a tam je voda vzdy chladnejsia, ale zase nebola to ziadna ladova smrst :grinning:
8. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky kto z vas bol v Taliansku, v Bibione? ideme tam, trosku sa bojim ze bude zle pocasie, ideme v strede jula...mate nejake skusenosti?
8. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veď práve, veď uvidíme, čo bude... zas krétu poznáme, je tam krétarium, všeličo možné... možno vyskúšame ten kos,
8. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme v lete do bulharska, nechysta sa tam niekto?
10. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apna- my chodíme s deťmi už od 6 mesiacov do Chorvátska a nikdy sme nemali ani najmenší problém:slight_smile: Takže úplne v pohode sa môžete vydať na dovču :wink:
My sme sa zamilovali do Chorvátska- od Splitu nižšie máme schodené takmer všetko- aj Omiš Pisak- volili sme niečo blízke nášmu podnebiu a dopravu autom- aby sme sa v prípade problému mohli kedykoľvek vrátiť. Ale nikdy sme to nemuseli urobiť.
10. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, my sme boli v juni aj na krete aj na kose a ked ti mozem odporucit, radsej by som isla na kretu. bolo tam koncom juna 37 stupnov, nadherne teplucko a aj more sme mali teple. na kose bolo tiez teplucko, ale tam sme mali pocit, ze more je strasne chladne, skoncili sme tam len pri bazenoch kvoli tomu.
11. máj 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto skusenosti s cestovkou lastminute (predavaju cez net)?
20. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, ja by som hneď išla, dokonca hotel, ktorý som strašne chcela je v laste za super cenu, ale svokra má zdravotné problémy a mm je jej jediný príbuzný, čiže u nás to vyzerá tak, že nikam asi nepôjdeme, max to chorvátsko :confounded: :cry:
20. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata bol tu uz niekto v Karibiku? -Bahamy, Cancun, St. Lucia, St. Marten....a ostatne ostrovceky...

Chcela by som poradit nejaku destinaciu, ktoru uz mate oskusanu.... neviem sa vobec rozhodnut....
20. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
digysa,radi by sme ti poradili,ale my skor europske destinacie brazdime. :sunglasses:
....ale karibik....hmmmmm......sla by som,len je trosku"od ruky" :dizzy_face:
o nom nam budes ty pisat skusenosti... :sunglasses: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj- St. Marteen- tam je super pláž, hneď vedľa je letisko :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasumat - ja mam stale obavy ist s takym malym babom :frowning2: ale ak sa predsa len odvazim, urcite to bude chorvatsko, das potom nejake tipy?
8. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak posledne roky je nasou dovolenkou Slovensko :dizzy_face: poznate? :grinning: :grinning: :grinning: ale aj ine krajiny, kedze cestujeme autom, po ceste zastavime hocikde :wink:
8. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi neboj, deti znasaju dovolenky lepsie ako my :slight_smile:
8. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, chcem sa opytat, ci ste niektora bola s 1,5 rocnym dietatom na dovolenke v grecku, konkretne na krete, ci sa tam daju kupit plienky a v akej asi sume, alebo radsej brat z domu? :unamused: dakujem
9. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok