Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

sue
9. jún 2009

Bzucinko caves, ja akurat zavislacim na Krete 😀 da sa tu kupit vsetko okrem mliecka samozrejme. CCa v tej istej cene ako u nas...

Inak je tu fakt uplne bombovo 😵 😵 😵 😵 😵

bzucinka2
13. jún 2009

sue a vies mi povedat aj ake znacky plienok su tam ? dakujem 🙂

danuska.k
14. jún 2009

my ideme uz tretikrat na Malorku, velmi sa mi tam paci, je to raj 🙂

zuzulask
22. jún 2009

aj mi ideme , do Turecka a bez detí......

hiha
22. jún 2009

My pojdeme do Cicmanov,maleho by som este k moru nezobrala 😉

zuzulask
22. jún 2009

my sme boli s malou keď mala 10 mes. ešte som ju kojila a spávala 2x za deň , s mužom sme sa aj pochytili kto s ňou ostane na izbe..... samozrejme že ja 😢 😢 😢 tak sme si teraz povedali že bez detí a ideme aj po výletoch....

mauzos
25. jan 2010

Ahojte baby, poradte kam ist na dovolenku k moru s 14-15 mesacnymi detmi? Boli ste niekde s takymi drobcami, mozte nieco odporucit? Uz nekojim, takze nieco s vhodnou stravou pre deti. Dakujem

hanka274
25. jan 2010

mauzos, skus si najst temy, je ich tu kopec...vo fore "kam s detmi"...odporucam Taliansko, urcite!!! 😎 😎

mauzos
25. jan 2010

hanka dakujem 🙂 Nechcelo sa mi hladat a citat, tak som napisala sem, ci sa niekto neozve 😉 A kde konkreten v Taliansku si bola?