• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Baby, kam idete na dovolenku 2009?

25. januára 2010 
ahoj ja som za kazdu dovolenku aj s mimcom.mi sme boli dva razi,sice len na slovensku ale bolo to super....prvy raz mal prcek 3mesiace a druhy raz mal 6 mesiacov..akurat mi liezlo na nervy to balenie....vies plienky, kocik,kremi a vsetky tie sarapaticky co miminká potrebuju :rolling_eyes: ....uz ked su deti vetsie je to jednoduchsie......
11. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malé deti nie sú problém, my sme s malým boli, keď mal 7 mesiacov a bolo perfektne, ale kamoška bola so 4mesačnou dcérkou a tiež sa nesťažovala, malá si rýchlo zvykla
11. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alias, aj som boal s Chiarkou pri mori, keĎ mala 6 mesiacov.. Ale to sme boli v Poľsku a tam nám skoro celý čas pršalo , :grinning:
ale Ti poveim, žeč z toho zubatého slniečka mala okolo očiek veľké vyrážky, normálen som sa bála, že má alergiu na slnko a ja to isté v dekolte a v lete 2008 pri mori v IT ani náznak bodky ani jedna z nás...
myslím si ,že aj podľa toho ,akm s ním pôjdete... neodporúčam ti exotiku, ale také blízke moria, ako v IT aleb v Chorvátsku, sú myslím v pohode...
11. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow....dovolenka....no tento rok asi ee
boli sme minuly rok a veru by som sa ihned vratila...tento rok investujeme do synovej izby....a aj spalnu mi treba novu....ale rada by som isla k moru...tak si to uzite na dovolenkach...a ak motyka streli....tak pojdeme aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme plavali lodou v grecku a tiež mi nebolo všetko jedno ale zvykla som si rychlo,rano som si švacla kinedril,lebo by som sa hambila ako pes,keby mi prišlo zle :grinning:
11. jan 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj baby, ja milujem plavbu loďou, bola som v chorvátsku pred 5rokmi, asi 3 hodinky, v tunise pred 2rokmi na plavbe pirátov (to bola jediná svetlá chvíľka v tunise) to bolo tiež cez 3hodky a to som bola v siedmom mesiaci a na úžasnej plavbe pirátov v turecku minulý rok a to bolo cez 5 hodín... plavila by som sa kamkoľvek a akokoľvek dlho :dizzy_face:
11. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ness ideme koncom juna na 12 dni a co sa tyka ceny tak to stalo 90,000.-
11. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula:vdaka za radu, a myslis, ze taky letecky zajazd do Bulharska by bol v pohode?no myslim, vobec takto letecky s babom..ale asi sme aj dost rozmyslali, ist len niekde autickom do toho chorvatska, ale niekde na sever, proste aby to nebolo daleko, a je to v pohode, ked je mimco tak dlho vo vajicku?vdaka :slight_smile:
11. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alias, alsi by bol...
Vo vajíčku samozrejeme dieťa môžeš mať ta kdlho, ak tam nie je každý deň.. a osobne si myslím ,že bude ešte malinký ,takže Ti celú cestu prespí... :wink:
11. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alias-cim mensie babo tym lepsie zvladne cestu a zvykne si na prostredie :wink:
12. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko vdaka za pozvanie-ak mas,tak posli link :wink: vdaka
12. jan 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ankam: http://www.travel.sk/dovolenka/turecko/alanya/sea-sight-09.html tak sem ideme, len cez inú cestovku :grinning: tak daj vedieť, či pôjdete :wink:
12. jan 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme v juni do Talianska na 14 dni,bude to nasa prva dovolenka s malym a pri mori vobec.maly bude mat v tej dobe presne rok,tak som zvedava,ako to cele zvladne,ale myslim,ze cestovanie nebude problem,on je taky spaci cestovatel.
12. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma pobavil jeden list - od nemenovanej ck mi prisla dnes karticka pre zakaznika - boli sme s nimi naposledy na dovolenke v lete r. 2004, karticka je samozrejme vystavena na moje dievcenske meno, ... :grinning:
12. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee :grinning: :grinning: :grinning:
to T iurčite posielali skôr, to tá pošta :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky to je tzv."boj o zakaznika",vsade vsetko krachuje,zatvara sa......spomenuli si,ze pred x rokmi s nimi ktosi,kdesi bol......tak ho oslovia.... :sweat_smile: :grinning:
emjee,tak im napis,ze nech ta oslovia o rok,pokial este budu existovat... :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a my už máme zacvakanú dovču, ale musela som si vystáť 2 a pol hodinky v banke, svine... nemôžu prachy minúť? každý menil sk za euro :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko a bohvie naco, ked to ide zamenit aj po 16.1
12. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ,tak to nechápem ani ja... :grinning:
ja som dnes pri upratovaní našla dva staré gastrolístky v hodnote 150 Sk a 220 SK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee, ved práve, to som nepochopila, ale neviem ako u nás, ale u v hc je to otras, bola som na pošte poslať dva listy (49sk za obe), dala som poslednú slovenskú dvestovku, lebo väčšinou platím všade kartou a túto som našla odloženú :grinning: :grinning: :grinning: na horšie časy :sweat_smile: a tak, že sa jej zbavím, ale to som ešte nevedela, aké s prepáčením kravy u nás robia, na pošte mi vydala našu slovenskú stovku a 51sk v eurách... a takto to robia celé dni a nikto sa nesťažuje, ja som sa ozvala a ona mi povedala, či to chcem poslať, alebo to môže zahodiť, tak som sa na to radšej vykašlala, ale keby to nebolo dôležité, tak ju niekam pošlem...
12. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme s malym mozno tak na Duchonku kuknut :grinning: :grinning: :grinning: More nehrozi :frowning2: jedine ze bych isla kradnut :sweat_smile:
12. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko, kedže si platila bankovkou väčšou ako 4-nasobok platby, mala na to, žial, právo :wink:
12. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemala, keď štvornások presahuje max. o 10sk, tak ti to musí zobrať... a inak stalo sa jednej pani, že platila 1273sk a dala jej dve tisícky, poslala ju do banky, lebo jej nemá vydať... tak toto ma už zarazilo viac... a pritom tam majú aj slovenské aj eurá, tak neviem, kde bol problém tam... ???
13. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kocky,
trochu so zacala snorit po nete a potom som hned sla do CK.
Ponukli nam nasleodvne.....
Turecko,destinacia :Side, 8dni/7noci - ultra all inclusive,termin:7.6-14.6.Hotel Palm Garden.cena 21 500,- na osobu.
Fakt ten hotel vyzera skvele-boli ste v nom niekto???Ak ano,skuste napisat pozitiva a negativa a proste vsetko co sa neho tyka....

co mylsite,cena za tento zajazd je vysoka alebo nie???
16. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Máte dobrý tip na Taliansko autom, apartám 2 osoby a dvojročné dieťa. Niekde okolo Bibione.
16. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klauduska, je to veľa, my sme dali Turecko, Alanya, hotel Sea Sight 1330eur (2 dospelý + dieťa do 2 rokov)
16. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spantex, my sme boli minulý rok na Bibione, na Lido del Sole.
Boli sme cez túto cestovku: www.azzurro.cz, majú najlepšie ceny, ver mi, min, rok so mstrávial na nete hodiny a hodiny hľadaním a táto bola bezkonkurenčná.... ak máš nejaké optázky ,anípš do IP :wink:
16. jan 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko,to fakt???

Vidis,dnes som potom este zistila,ze aj nova kolegyna bola turecku v r.2007 v podobnom hotely(5*) a dala 100 000,-Sk 2 dospeli a 2 deti.Ta mi zasa vravela,ze to je super cena...
tak neviem,skusim sa este popytat alebo ak ste este niekto boli v tom Turecku,poradte......kym to zajednam....DIKKKK!
16. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skús sa spýtať na cestovku Medina tour, teraz im nejde stránka, ale skús ísť do proviznej predajne, nech ti dajú katalóg, nájdi si tam dovolenku a spýtaj sa na cenu, oni ti ju spravia rýchlo, my sme pôvodne mali zaplatiť 1456eur a vidíš, 126 sme ušetrili
16. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok