Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

zuzulask
17. jan 2009

ja som bola prvý krát s ešte nemanželom v Egypte, z tade sme si doniesli Tamarku, potom sme už aj s ňou ako 10 mes. boli letecky v Grécku no a teraz sme už ale štyria a chceme ísľ znova, ale bez detí. 😀 manžel vymyslel Turecko, neaký hotel Hermes na Kleopatrinej pláži, neviete niečo o tom ? 😲

tilly
17. jan 2009

my pôjdeme určite na nejaký ultra last minute, podľa toho kedy budeme môcť ísť, pôjdeme buď do turecka (uvažovala som nad hotelom meryen, kamelya world, alebo hotelmi ali bey...) alebo na krétu, tam je super akvárium a dá sa tam veľmi lacno požičať auto a pobehať si okolie, minulý rok sme tak boli, bolo super

inak som zistila, že rakúske cestovky majú lacnejšie zájazdy, síce len tak o 30 eur, ale lacnejšie, no uvidíme aké budú mať last minute...

ja potrebujem len dve veci, krásnu pieskovú pláž, hotel priamo pri pláži a detské animácie, to je všetko, nepotrebujem luxus, ani AI, ale toto sú dve veci, na ktorých trvám

kocurik16
17. jan 2009

Z jedného platu,ak dovtedy nezoženiem prácu,tak na balkon 😅

babatko88
autor
17. jan 2009

zuzulask, Kleopatrina je krásna, boli sme tam pozrieť minulý rok, my máme odtiaľ hotel asi na 10minút busom, je tam pekne, odporúčam, žiaľ o hoteli neviem nič, pozri na nete

liana
18. jan 2009

klauduska, hotel Palm garden je veľmi pekný a v recenziách sa ludia na neho nesťažovali. Tá cena je adekvátna k hotelu, nie k dňom. 8 dní nie je plných, lebo dva dni cestuješ. Nikto ti teraz nezaručí že odletíte ráno a večer pôjdete domov. Takže ti ostane 6/5 dní. 12/11 dňové stoja od 890 do 1400 E, tiež podla * hotela. Ale tie 5* sú v turecku komfort, hlavne tie novopostavené. Tak neviem, treba si zvážiť ako ste na tom finančne a či tých 22000 v podstate na 6 dní nie je pre tvoju rodinu ozaj vela. V Turecku je inak super, ale tiež závisí od hotela. Dovolenka v Turecku bola pre mňa doteraz najkomfortnejšia a Grécko sa na ňu ani z dialky nešplhalo. Ale to sme vystihli nový hotel za uvádzaciu cenu a vtedy nás 11 dní vyšlo na 27500 Sk/ osoba. Dnes ten hotel stojí 1300 E. výborná je stránka holidaycheck.com, kde si pozrieš ako hotel vyzerá a pod. .

klauduska
18. jan 2009

liana....dakujem pekne za nazor.....citala som nejake recenzie na ten hotel,prevazne boli pozitivne,no niektore aj negativne,az sme s manzelom povedali,ze to bude asi nejaka blbost,lebo vsetko tam bolo ohodnotene negativne....co si myslim,ze pri takom hoteli to asi nemoze byt....
Nam ponukli aj na 11 dni/10 noci za 25 000,-Sk.No nad tym sme moc nerozmyslali,lebo ideme sami a tak sme si povedali,ze nam ten tyzden bude aj stacit....aj ked viem,ze s tymi priletmi a odletmi to je vselijako....Vlani som bola so sestrou a jej malym v Tunisku na tyzden a zdalo sa mi to akurat.... 😒 tak uvidime....
Ale rozhodne diky za info a idem este omrknut tu stranku.... 😉

babatko88
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalupa
18. jan 2009

ahojte,zbytocne som otvarala novu temu, ked ste tu uz vy 😉
nepreberali ste tu nahodou aj letecky zajazd do chorvatska? cez koho, skusenosti a tak... dik

babatko88
autor
19. jan 2009

lalupa na chorvátsko je iná téma, myslím, že sa aj volá Chorvátsko

tilly
19. jan 2009

to chcem tak veľa, keď chcem peknú pláž a animácie??? vyberám, vyberám a stále nič poriadne, najhoršie, že viem presne do ktorého hotela chcem ísť, ale žiadna slovenská ani česká ani rakúska cestovka ho nemá v ponuke 😠

kto ešte nemá letný katalóg? myslím aká cestovka?

babatko88
autor
19. jan 2009

tilly, už majú všetky

a kam chceš ísť? (nájdi si to cez googla, ten si hneď vyhodí aj cestovky, ktoré to majú)

danona
19. jan 2009

tilly-nejaky turek otvaral novu cestovku speci na turecko..mo vypadol ich nazov 😝 v pred/poslednom Cestovatelovi mali reklamu.. robia aj zajazdy podla individualnych poziadaviek klienta.. 😉 len speci na turecko.. skusim to najst.. 😉
inak bude teraz vystava v inchebe, da sa aj skocit tam.. 🙂 /neviem ci tu uz niekto pisal/
ja chcem ist do toho kamelya world, mangelik chce ist na ibizu, okrem toho pojdeme k znamym na cyprus v lete.. 😉

danona
20. jan 2009

tilly-prave mi prisiel ich katalog.. 😀 je to karyatour.. 😎 😉

m.m.k
22. jan 2009

ahojte poradi niekto Sardiniu dakujem

pepies
27. jan 2009

ahojte, viem, ze o chorvatsku sa uz dost popisalo, chceli by sme ist cez leto tam, Jakub bude mat vtedy 10 mesiacov, neviete poradit nejake stredisko, kde su piesocnate plaze? taktiez sa neviem rozhodnut, ci hotel alebo apartman .... babenky poradte, prip. poslite linky ... tiez neviem, ci cez CK alebo indi-vindi ......... 😉 a ci sa to uz da tak skoro zarezervovat, vzdy sme chodili len last-minute ....

roasha
27. jan 2009

pepies,napr.sv.Filip a Jakov,tam mas aj kamienky,aj piesok,htl Alba,sice len 2hviezdicky,ale da sa. 😉

roasha
27. jan 2009

nejak to blbo rozbaluje,ale hod si www.globtour.sk,a pohladaj si. 🙂

pepies
27. jan 2009

roasha diky diky, idem si to kuknut .... 🙂

roasha
27. jan 2009

my sme napr.s touto cestovkou spokojni,a ked s nimi chodis,tak davaju vernostne slavy,nas to aj vlani vyslo menej aj viac ako 5.000.
tento rok urcite zasa pojdeme s nimi

pepies
27. jan 2009

roasha, vyzera to celkom dobre a hlavne cena je dobra, chceli by sme ist tak koncom juna, zaciatkom jula .... len ten hotel tam nebol nafoteny moc zblizka.... Vy ste boli spokojni? kolko trvala cesta autom? neviem sa vsak stale rozhodnut, ci hotel alebo radsej apartman ... dost ma laka aj take vecerne grilovanie s posedenim pri vinku, hmmm, teda ak uz nebudem kojit ... 🙂 nahodou na nejake apartmany nemas typ?

pepies
27. jan 2009

my sme boli v novembri min. rok v Egypte, tam sa otehotnela 🙂 , tak ak bude chciet niekto viac info o Egypte, poradim !!!!!!! Mali sme sa super !!!!!!!! Ak zimna dovolenka, tak jedine Egypt, ale min. hotel s 5 hviezdami ..... ak mate niekto otazky, napiste..... a ziadne brusne problemy, mali sme taky olejcek, aj preventivne sme si ho davali do vody..... bolo fakt super !!!!

roasha
27. jan 2009

pepies IP 🙂

pepies
27. jan 2009

roasha diky, pomohla si mi 🙂
ak ma este niekto typy na apartmanove ubytovanie blizko mora v Chorvatsku prip. ine ohladom dovolenky s 10 mesacnym babom, budem rada 😉 🙂

roasha
27. jan 2009

este ma napadlo,apartmanov je tam tiez v pohode,urcite by ste bez problemov nasli,aj keby ste sli na blink 😉

babatko88
autor
27. jan 2009

hm, ako vás tak zase čítam, Turecko žiadne, škoda, som myslela, že možno by tam mohlo byť také rodinné stretko 😔

pepies
27. jan 2009

hmm, neviem ci na blink je dobry napad, lebo ze tie najlepsie byvaju dobredu zabookovane. uvidime. 🙂
Babatko - v Turecku som bola pred dvomi rokmi ako single, boli sme v Marmaris a bolo super !!!!!chceme ist teraz niekem blizsie, ked mame uz babo .......... a do auta zbalime vsetko potrebne, do lietadla by sme mali strasne vela veci, mozno na buduci rok ................. 😵

pepies
27. jan 2009

pisem rychlo a robim preklepy, tak dufam, ze si ma niekto z "gramatickeho kruzku" nevezme na musku 🙂 🙂

babatko88
autor
27. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀