Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

monkula
7. jan 2009

no, to sa uvidí, ale ja jedine Italy 😎 😎 😎

sassi
7. jan 2009

babatko, hod link
vyzerá to dobra cena
my tento rok asi len na SK 😉

etuska
7. jan 2009

a ja jedine Slovensko-uz sa taaaak tesim 🙂 Konecne nase hory,slniecko,rodinka,priatelia,pivecko...pirohy-mnaaaam.Juuj,baby,ani neviete ako je doma dobre 😀

bambusko
7. jan 2009

monkula 😉 taliansko je moja srdcovka. uz aj tusis kam by to malo byt? manzel ale daco este semoti o grecku

bambusko
7. jan 2009

etuska, vieme, my sme doma kazdy den okrem dovolenky 😀

babatko88
autor
7. jan 2009

sassi, stránka ešte nie je upravená, majú nejakú chybu, bola som priamo v cestovke

monkula
7. jan 2009

bambuško, my sme boli min. rok na Bibione a tento rok chcem tiež, ale...

babatko88
autor
7. jan 2009

monkula a prečo len taliansko? ja som bola, ale neoslovilo ma, neviem, také obyčajné

bambusko
7. jan 2009

to u nas by nepreslo ist na rovnake miesto 😒

babatko88
autor
7. jan 2009

u nás tiež nie, ale sme dohodnutý s tými, čo sme boli minulý rok a oni tam boli už piatykrát, takže ešte raz 🙂

danuska24
7. jan 2009

u nas nehrozi.. ked sa podari tak akurat ,,malta,, 😅

certica
7. jan 2009

moni, tak by sme mohli dat spicha, ja este kym su decka taketo male, tiez ITA. je to blizko, po dialnici, rychlo, piesok pre decka a hlavne som mobilni (kdyby neco).
no ale este predtym by som rada jarnu lyzovacko-sankovacku niekde na sk. uvidime

bambusko
7. jan 2009

este tak vyhrat ten jackpot a bude sadobre vyberat 😀 dnes zatial len 5.cena 5,05€ 😅

sassi
7. jan 2009

my sme boli v HR, na Krku v Baške, bolo tam supersky, a hlavne prijatelne pre deti
keby boli bubačiky, ideme zasa tam
ale neviem, ako bude
a ešte chcem isť do relax-hotelu AVENA do Lipt. Jána, ale len na taky predlženy víkend, maximálne 5 dni

mne sa na SK páči, ale mavame smolu na počasie, ked tu je take nestále
zaplatíš tiež nemalu sumu a potom, ked týžden leje 😖

certica
7. jan 2009

a mame velky kufor 😀

monkula
7. jan 2009

babatko, pretože sa mi tam páčilo, super ubytovanie, piesočnaté pláže, horúca voda, krásne počasie, výlet do Benátok, super jedlo, milí ľudia...

ja by som zas nešla do tunisu, egypta... nemám záujem ležať na vyhradenej pláži preplnenej ľuďmi...

sassi
7. jan 2009

any ja by som nešla už do Egypta ... raz stačilo... bohate 😒
monkula a link?

babatko88
autor
7. jan 2009

mankula, to máš pravdu, v tunise je otrasne, boli sme na svadobnej ceste, viac by som tam neišla, ani zadarmo, a v egypte sú... slušne povedané faraónova kliadba, kto tam bol, ten ju mal, teda čo som počula 😀

sassi
7. jan 2009

my sme nemali žiadnu kliatbu faraona, ale tí ludia miestni, to je otras
a to sme boli v 5* hoteli ... 😕

bože, čo tam mam predtým za tvrdku, že any 😕 😕 😕 sorry mali byť ANI

monkula
7. jan 2009

bambuš, ja ani to 5. miesto... 😀
čerti, presne, boli sme tam rýchlo, teda, relatívne rýchlo.... po diaľnici, malá bola uchvátená z tunelov, ja z tyrkysovaj vody, čo stekala z Dolomitov do dediniek 😵 😵
malej na pláži stačilo vyhrabať jamu, naliať vodu a bola spokojná,viz posledné foto v albume 😀

etuska
7. jan 2009

my sme boli minule pred 2-mi rokmi v Ciernej Hore.Pacilo sa mi tam,ale ta cesta...-ak uz,tak len lietadlom-my sme boli az pri Albanskych hraniciach na Velikej plazi(13km dlha piesocnata plaz)-tam bolo fakt super,aj Budvu sme si boli pozriet,ale mne sa viac paci taka divocina 😀

A Chorvatsko je tiez parada,skoda ze najma kameniste plaze-pre male deti teda nic moc

bambusko
7. jan 2009

monkula, to treba dat masine vybrat nahodny tip 😉

este k taliansku - najpriatelskejsie prostredie a sluzby k malym detom 🙂 chorvatsko sa moze skryt

sassi
7. jan 2009

no každy ma rad ine
ja piesok moc ee ... nemusím
radšej kamienky
a tiež s malými deťmi radšej autom ... takže to HR je pre nas ideálne, zatial
ale keby som si mala ja vybrať, tak južné Španielsko, niekde pri Seville

monkula
7. jan 2009

bambuško, ja dávam náhodné tipy 😉
mňa na Chorvátsku odrádzajú tie balvany, čo ležia na pláži... 😕 😕
V IT sme boli na večeru v reštike a malého sme naučili, pizza, molto bene a keď to povedal čašníčke, tak ho vyobjímala a zobrala do kuchyne a dali mu lízatko 😀 😀

sassi
7. jan 2009

etuska, v tej Baške na Krku su take drobne kamienky, pozvolny vstup do mora, a všade rovinka, všade sa da aj s kočíkom
je to blizko a dobre, ale treba isť začiatkom leta, lebo august je tam už veterný

etuska
7. jan 2009

Mon 😀

monkula
7. jan 2009

sassi, my sme išli ceztúko CK: azzurro 😉

bambusko
7. jan 2009

na pagu si pieskove a strkove plaze. ale do chorvatska pojdeme najskor o 8 rkov, ked sa budu decka potapat, lebo na potapanie je to najkrajsie. mozno dovtedy aj tie sluzby vylepsia

monkula
7. jan 2009

bambuš a prečo Ti nevyhovovali služby?
Nám v IT každý chválil deti, hlavne Azzuurro oči a jeden deduško bol namäkko, keď počul, ako na malú volám Chiara, len neviem, čo mi hovoril 😅 😅 😀