Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

brunetkaa
16. apr 2009

dam vediet ako bolo, dufam ze super, len skoda ze je tam okolo 20 stupnov, ale nevadi 🙂

marse
16. apr 2009

tak my mame tiez uz vybrate aj zajednane a o necele dva mesiace letime na Kanare

http://www.holidayhotels.com/hotel/Sunrise Jand...

uz sa moc tesime, konecne dovolenka po 5 rokoch 😉

gebi
22. apr 2009

ahoj baby,

my letíme za dva mesiace na Krétu, máme to tiež predplatené, tak som zvedavá..bola z Vás niektorá na Kréte?

bellada
23. apr 2009

my sme boli na Krete pred 2 rokmi v Malii, je to dost velky ostrov, tak vy mozno budete aj na opacnom konci 🙂 bola to super dovolenka, da sa tam toho vela pochodit, boli sme zaciatkom jula, pocasie horuce, ale veterne, more bolo tiez teple, ale dost velke vlny, par dni aj cervena vlajka...

ak mi mozete poradit nejaku dobru internetovu stranku, kde najdem ubytovanie v aprtmanoch/studiach v Taliansku pri mori

loginka
23. apr 2009

buduci tyzden ideme na Kubu 🙂

sue
23. apr 2009

Tak my ideme 6.júna na 12 dní na Krétu 😵 veľmi sa tešííííím 😵 😵 😵

teuflerin
24. apr 2009

ahoj gebi..na krete som bola.....a bola to zatial najlepsia dovolenka..krasne prostredie..uzastne teplo, mali sme apartman a aj ludia v restikacha v okoli sa k teb spravaju uzastne....neni o ocm, fakt tam bolo krasne....my ideme tento rok do tunisu, mame to uz zaplatene...4* tak dufam ze to bude super.....boli ste tam niektora?hotel el mourandi skanes beach

denisa87
24. apr 2009

aj aj idem na dovolenku,presnejsie na matersku dovolenku 😀 😀 😀

zaba21
24. apr 2009

bellada

Skus www.lampo.it / citala som na forach dobre ohlasy.

tilly
24. apr 2009

sue a kam?

bouncy
5. máj 2009

Ja som sa prave v sobotu vratila z Turecka, hotel Aydinbey Gold Dreams v Alanyi. Je to sice asi hodina a pol od letiska, ale za tu cenu to bolo fantasticke.

Stalo nas to 299eur/osobu na tyzden, letecky z Bratislavy, all inclusive. Plaz pekna pieskova, bufet s all inclusive na plazi, pre decka tobogany a bazen, proste super. Pojdeme tento rok urcite este raz ;)

Vyberali sme na www.dovolenka24.sk, teraz maju ten hotel zase v akcii na 16.5. za 322 aj s poplatkami.

bouncy
5. máj 2009

teuflerin - hotel el mourandi skanes beach je uplne super pre decka, boli sme tam predminuly rok a nemal chyby. Odporucam pre tych co potrebuju na dovolenke klud a nie pre "zurovnikov" ;)

watergeenie
6. máj 2009

Jooooj, ked tieto veci citam, hned by som balila kufre. 🙂 Ale my pojdeme na dovolenku az na buduci rok, ked bude mat maly 2 rocky.

Chceli by sme ist do Egypta, uz sme tam boli viackrat a bolo fantasticky. 😀 😎
Boli ste niekto s takym maly dietatkom v Egypte? Ako je to s lietadlom? Da sa brat kocik? Ake mate skusenosti? A ako je to s jedlom? Predpokladam, ze mu asi stravu budem brat z domu, neriskujem, ze by ho chytila Faraonova pomsta 😝

zuzana1979
6. máj 2009

watergeenie, my sme boli minuly rok s rocnou dcerkou na malorke a tento rok sa chystame do egypta. kocik v pohode sme brali az k lietadlu a potom ked sme vystupovali, tak nam ho opat hned dali. jedlo sme brali akurat mlieko a nejake ovocne vyzivy, ale teraz do egypta nebudem brat asi nic. ked ma faraonovu pomstu dostat, dostane ju tak ci tak, ci tam nieco jest bude alebo nie. asi by som jej tazko vysvetlila, ze jedlo tam jest nemoze. a hlavne teraz jej uz velmi ani tie babetkovske stravy nechutia, je strasne masova. 🙂

zuzpolka
6. máj 2009

ahojte 🙂
watergeenie,,, ja som bola tiež viac krat v Egypte a v oktobri ideme už aj s malou 🙂 Velmi sa tešim, a zaroven aj bojim ako zvladne let a všetko ostatne...No dufam, že všetko dopadne dobre 🙂 ideme 3 rodiny s malymi detmi 😵 a jedlo? určite zoberieme nejake vyživky a podobne veci ale určite bude jesť aj nejaku stravu odtial ako my 🙂

zuzana1979
6. máj 2009

zuzpolka a do ktoreho hotela sa chystate? ci este neviete? my ideme do siva grand beach, teraz 1.6., tak uz sa velmi tesime.

majula
6. máj 2009

Ahojte....my ideme 12.6. na Cyprus...do tohto hotela: http://www.bookcyprus.com/Main/1,1,55,45,5394-L... tie ktoré ste boli na Cypre...ako ste boli spokojné? Tam ideme prvý krát.
No a 27.6. ideme na druhú dovolenku sem: http://www.travel.sk/dovolenka/taliansko/bibion... tam to už poznáme, je tam super 😉

majula
6. máj 2009
majula
6. máj 2009

Tak nič ☹

zuzpolka
6. máj 2009

zuzana 😲 my tiež do toho isteho 😀 ale 5.10 až 🙂
dobry ste si vybrali 😅 ale važne,,,,juuuj potom by si mohla dať vedieť ako bolo som zvedava 😅
toto bude 6 krat čo idem do Hurghady, a tento hotel mam okukany ale len zvonka 😀 😀 moc sa mi pači aj pre deti je super 😵

darina77
6. máj 2009

Bouncy a dalo sa už kúpať? Aké Bolo počasie?

watergeenie
7. máj 2009

Egyptanky, tak si to uzite, nech sa aj detickam paci a potom dajte vediet, ako bolo 🙂 Ten hotel vyzera velmi pekne. 😉 😎 Aj jaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeeem ☹

zuzana1979
7. máj 2009

zuzpolka, to fakt? to je ina nahoda. 😉 urcite ked prideme, dam vediet, ako sa nam pacilo. my sme boli v hurghade este za slobodna, 1x, v palm beache, ale chcela som iny hotel, tento mal dobre recenzie, tak sme ho skusili, tak uvidime. uz sa velmi tesime.

bouncy
7. máj 2009

darina77 - pocasie bolo ok, cez den do 30 stupnov, voda asi 20, kupat sa dalo, v bazenoch bola voda este teplejsia. Slniecko cely tyzden ;) Teraz tam bude urcite zas o nieco teplejsie, priemerne teploty a pocasie v turecku najdes aj tu http://www.last-minute-turecko.sk/pocasie-a-tep...

Myslim, ze je teraz na jar idealny cas na dovolenku v Turecku, vsetko je pekne rozkvitnute a zelene, v lete to je asi taka vysusena sahara 😎

zuzpolka
7. máj 2009

zuzana,, to je teda nahoda 😀 No ked ti poviem že naši zo svokrovcami boli v Palm Beach min. rok v oktobri tak neuveriš 😀 😀 😀 a ako sa vam pačilo? Oni si pochvalovali 😅
a Siva Grand Beach ma tušim naj. recenzie tak som si ista že budete určite spokojny 😵 a my tiež 😀
prajem vam krasnu dovolenku, pekne si to užite a hlavne žiadnu faraonovu pomstu 🤐 😉 😉 😉
a daj vedieť potom 😅

zuzpolka
7. máj 2009

watergeenie 🙂 a dakujeme 😵 😵 😵

zuzana1979
7. máj 2009

tak to je fakt nahoda. 🙂 my sme v palm beachi boli 5 rokov dozadu, vtedy tam nebola este pristavana ta nova cast, ale bola to jedna z nasich najlepsich dovoleniek. fakt sme si len chvalili. a chvalabohu, vtedy nas aj faraonova pomsta obisla. tak dufam, hlavne kvoli malej, ze aj tentokrat to tak bude. 🙂 🙂

diddi
7. máj 2009

minuly rok sme boli na Rhodose-Lardos....bolo super,len sme isli 12.9. a voda v bazenoch uz bola studena....tento rok sa chystame do Turecka - Side,hot.Grand Prestige....boli ste tam niekto?...alebo idete?

zuzpolka
7. máj 2009

zuzi,,, nas tiež vždy obišla, tak tiež dufam, že to tak aj ostane a bude to platiť aj pri malej 😵

samsara
8. máj 2009

Prosím,kolko trvá cesta autom do Talianska,konkrétne oblasť Bibione? Ďakujem.