Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

anjelik123
8. máj 2009

Jaaaaaj babenky hned by som isla len nam sa v juny narodi mimco tak tento rok budeme doma... ☹

aida
8. máj 2009

Aj my ideme so zuzpolkou 5.10 do Egypta 😀

netmona
8. máj 2009

anjelik ,,tak to máš už o program postarané 🙂

netmona
8. máj 2009

aida,,,tak to máte dobrý termín,,aspon neni pekelné teplo,,lebo ja moc nemam rada horúco 😵

netmona
8. máj 2009

my tohto roku do chorvatie,,,tak som rada,,my zase koncom juna ,,tak už opálení budeme na leto 😉

aida
8. máj 2009

netmona my vzdy chodime v oktobri lebo v lete je tam otrasne teplo 😉

majula
8. máj 2009

Samsara...nám trvala cesta tuším cez 6 hodín, ale dá sa spraviť aj za menej, kamoška tam bola za 5 😉 Taliansko je v tomto oproti Chorvátsku vo výhode...v BA vyjdeš na diaľnicu a zídeš z nej cca 20 km pred Bibione 😵

netmona
8. máj 2009

aida,,to ti verím...predpokladám že, letecky,,ja so ešte neletela a mám zmiešane pociti pri tejto predstave 😀

bellada
8. máj 2009

dovolenka uz zarezervovana, 1. jula sa odchadza 🙂 nakoniec sme sa rozhodli pre Chorvatsko Omis-Pisak, poradi niekto dobru plaz v okoli na ktorej nebude hlava na hlave?

netmona
8. máj 2009

bella,,,tak tam sme neboli ale, predpokladám že, to nebude ešte také plné 😎 ,,,my budeme pri Splite

bellada
8. máj 2009

ten Piasak je od Splitu cca 30km asi, hadam nieco najdeme 😀

tilly
8. máj 2009

aj ja chcem ísť koncom júna, kde je už vtedy teplé more?

apna
8. máj 2009

baby a boli ste uz niekto na dovolenke s osemmesacnym baby?myslite,ze to je este skoro?ja by som tak velmi niekde chcela,ale malu doma nenecham a s nou neviem,ci je uz vhodne.

bellada
8. máj 2009

tilly - koncom juna bude urcite teplucke more v Turecku, ale aj Grecko by malo byt ok, hlavne ostrovy ako Korfu, Rhodos, Samos, Kos, Thassos...

tilly
8. máj 2009

apna,je to v pohode, my sme boli s 10 mesačným, ale s 8 mesačným by som išla určite tiež...

bell, dík, turecko moc nechcem, uvidíme, kam nás vietor zavanie, najradšej by som chcela ísť na krétu...

bellada
8. máj 2009

prave ta Kreta je dost riskantna, ak ide o teplotu mora, my sme tam boli v streda jula a kedze bolo dost veterno, prihnali sa velke vlny a more sa ochladilo, ale bolo to tak len par dni...je tam otvorene a nechranene pobrezie a tam je voda vzdy chladnejsia, ale zase nebola to ziadna ladova smrst 😀

majacska
8. máj 2009

ahojte, kocky kto z vas bol v Taliansku, v Bibione? ideme tam, trosku sa bojim ze bude zle pocasie, ideme v strede jula...mate nejake skusenosti?

tilly
8. máj 2009

no, veď práve, veď uvidíme, čo bude... zas krétu poznáme, je tam krétarium, všeličo možné... možno vyskúšame ten kos,

janka_pn
10. máj 2009

my ideme v lete do bulharska, nechysta sa tam niekto?

jasumat
10. máj 2009

apna- my chodíme s deťmi už od 6 mesiacov do Chorvátska a nikdy sme nemali ani najmenší problém🙂 Takže úplne v pohode sa môžete vydať na dovču 😉
My sme sa zamilovali do Chorvátska- od Splitu nižšie máme schodené takmer všetko- aj Omiš Pisak- volili sme niečo blízke nášmu podnebiu a dopravu autom- aby sme sa v prípade problému mohli kedykoľvek vrátiť. Ale nikdy sme to nemuseli urobiť.

zuzana1979
11. máj 2009

tilly, my sme boli v juni aj na krete aj na kose a ked ti mozem odporucit, radsej by som isla na kretu. bolo tam koncom juna 37 stupnov, nadherne teplucko a aj more sme mali teple. na kose bolo tiez teplucko, ale tam sme mali pocit, ze more je strasne chladne, skoncili sme tam len pri bazenoch kvoli tomu.

riana12
20. máj 2009

Ahojte, mate niekto skusenosti s cestovkou lastminute (predavaju cez net)?

tilly
20. máj 2009

zuzana, ja by som hneď išla, dokonca hotel, ktorý som strašne chcela je v laste za super cenu, ale svokra má zdravotné problémy a mm je jej jediný príbuzný, čiže u nás to vyzerá tak, že nikam asi nepôjdeme, max to chorvátsko 😖 😢

digysa
20. máj 2009

Dievcata bol tu uz niekto v Karibiku? -Bahamy, Cancun, St. Lucia, St. Marten....a ostatne ostrovceky...

Chcela by som poradit nejaku destinaciu, ktoru uz mate oskusanu.... neviem sa vobec rozhodnut....

roasha
21. máj 2009

digysa,radi by sme ti poradili,ale my skor europske destinacie brazdime. 😎
....ale karibik....hmmmmm......sla by som,len je trosku"od ruky" 😵
o nom nam budes ty pisat skusenosti... 😎 😵

jasumat
21. máj 2009

Jaaaj- St. Marteen- tam je super pláž, hneď vedľa je letisko 😀 😀

evea80
8. jún 2009

jasumat - ja mam stale obavy ist s takym malym babom ☹ ale ak sa predsa len odvazim, urcite to bude chorvatsko, das potom nejake tipy?

dididi30
8. jún 2009

ahojte
tak posledne roky je nasou dovolenkou Slovensko 😵 poznate? 😀 😀 😀 ale aj ine krajiny, kedze cestujeme autom, po ceste zastavime hocikde 😉

dididi30
8. jún 2009

evi neboj, deti znasaju dovolenky lepsie ako my 🙂

bzucinka2
9. jún 2009

ahojte maminky, chcem sa opytat, ci ste niektora bola s 1,5 rocnym dietatom na dovolenke v grecku, konkretne na krete, ci sa tam daju kupit plienky a v akej asi sume, alebo radsej brat z domu? 😒 dakujem