Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

teodorka
11. mar 2009

no ja som mala ist do Australie ale kamoska od poziarov nedviha mobil,neodpisuje na sms ani na skype nebola iba raz ked mi pisala sms ze su prichystani na utek z domu a odvtedy nic tak neviem 😒

roasha
11. mar 2009

bihan 🙂 mozno ti nepomoze,ale pekne spracovany clanok 🙂
http://www.etrend.sk/relax/cestovanie/thajsko-p... 🙂

mikike
11. mar 2009

baby ahojte, dnes sme sa prihlasili na dovolenku do Talianska Bibione. dufam, ze nebudem sklamana, napiste mi kto ste tam boli, co a ako? dik.

norik1
11. mar 2009

Nooo...ak sa ti paci more ze ides, ides, ides, obzries sa, uz nevidis breh ale stale si po kolena vo vode, tak je to super dovolenka 🙂

som to prehnala, ale je tam velmi plytke more, zato mesto je krasne, pizzeria na kazdom rohu a casnici aj zakladne frazy po slovensky vedia 🙂

darina77
12. mar 2009

Norik, tak takéto more sme mali my minulý rok v Egypte, ako kto má maličké deti tak ok, ale ked si si chcela normálne zaplávať, tak si mohla pol hodiny šlapať po koraloch. A so šesťročnou dcérou teda žiadna sranda. Takže v päťhviezdičkovom hoteli som sa za celý týžden kúpala v mori len raz.

monique3003
12. mar 2009

ahojte baby 🙂 ja pracujem v jednej CK ak by ste chceli viem vam poradiť ohľadom dovolenky, mam prejdene Taliansko,Grécko,Chorvátsko,celé Bulharsko takže pokojne mi napíšte aj na mail monilla2323@hotmail.com a ja sa vam ozvem a poradim ako budem vedieť 🙂 pa

tilly
12. mar 2009

teodorka 😲 , to je strašné...

ella, to fakt? to je teda logika, ale takú majú všetci naši obchodníci, preto chodíme nakupovať do rakúska, maďarska, čiech a poľska, keď sú nenažraní, nech nežerú...

ja to tento rok vidím na krétu alebo malorku, alebo čo mi práve príde pod ruky 😀 keďže v momentálnom stave nechcem nič kupovať dopredu, tak to ten last istí...

ella1
12. mar 2009

tilly- no presne tak.ale však komu niet rady...potom sa čudujú, že krachujú... 🙄

dúfam, že to nezakríknem, ale gratulujem.so škorpionom si užiješ 😉

norik1
12. mar 2009

he he ja som skorpion a celkom v pohode so sebou vychadzam he he 😀

bihan
12. mar 2009

Roasha dík 😵

miracle
12. mar 2009

Bihan, v Thajsku sme boli pred rokom a pol a boli tam aj par mesacne babatka. Dost zavisi, od toho, ci ides na pevninu, alebo ostrov (a samozrejme aky velky a turistami preferovany ostrov).

xxxkik
30. mar 2009

Tak já jedině do Bibione, není to daleko a je tam dobře.Bibi má své kouzlo a chuť, kdo ji jednou zkusí, musí se tam pořád vracet.Myslím, že i v dnešní krizi se dá najít cestovka za normální cenu, objevila jsem cestovku, nemá špatné ceny www.itabella.cz. Už aby to léto konečně bylo 🙂

tilly
30. mar 2009

uvidíme, či mi ten škorpionik dovolí ísť na dovču 😀 zatiaľ všetko OK, ale ešte je skoro, ešte sa môže všeličo stať...

takže my pôjdeme určite koncom júna, kde je už vtedy teplé more?

vivere
30. mar 2009

caute baby, chceli by sme ist na predlzeny vikend do prahy. viete o nejakom cenovo pristupnom ubytovani /penzione, malom hoteli/? mozete nieco odporucit?

martao
30. mar 2009

Pri 3 deťoch sa o dovolenke nedá ani hovoriť, zničená sa vrátim aj tak.

monika131
31. mar 2009

Tak mi sme aj rozmýšľali o nejakej dovolenke, ale stala sa nám radostná vec, podarilo sa nám otehotnieť a v lete budeme v 5 a 6 mesiaci, takže až budúci rok a rovno v trojici. 🙂

tilly
31. mar 2009

monika, piaty šiesty mesiac je ideálny na dovču, ak budeš v poriadku nie je dôvod, aby ste nešli...

debra
31. mar 2009

ahojte my sme boli minuly rok v Chorvatsku a tento rok chceme ist do Talianska,ale este nevieme,ako budeme na tom financne 😖 chceli by sme ale velmi velmi ist...neviete kde v Taliansku je najlepsie,p.p.najkrajsie 😀

klauduska
31. mar 2009

moni....my mame uz od januara zaplatenu dovcu do Turecka....a ked to dr. potvrdi,tak tiez budem v juni nejakom tom 4 mesiaci.... 😉 ideme letecky,ale myslim,ze to bude v pohode....

monika131
31. mar 2009

Tilly - myslíš, že to bude dobré, že tie horúčavy mi nebudú vadiť?
klauduska - ahojky - lietadlom? Ja by som sa asi bála, radšej by som išla autom. 😖

klauduska
31. mar 2009

citala som,ze zienky mozu kludne do 7 mesiaca letiet.....neskor uz nie,ze by sa tym tlakom mohol vyvolat predcasny porod.....
a vy chcete ist priamo v lete?jul-august?My ked sme objadnavali dovcu sme to tak ratali,ze keby nahodou....tak to bude este v pohode....ideme 7.6 a uz sa veeelmi tesim....!!!

monika131
31. mar 2009

No my sme chceli íst koncom augusta s celou našou partiou kamarátov. Minulý rok sme boli v Chorvátku, koncom augusta, a mali sme super počasie a aj more už bolo teplučké.
Boli sme autami a celkom sa to dalo. Bolo to cca 1100 km. Neviem, či by som teraz zvládla takú cestu.

klauduska
31. mar 2009

no a my ideme tento rok zasa uplne prvy krat sami dvaja na dovolenku...
To hej,v teple tolko cestovat a este aj s bruskom.... 😒 neviem...

bellada
31. mar 2009

ahojte, pred rokom sme boli na vlastnu päst v Chorvatsku, bolo super, len tie mraky turistov... 😖 tento rok by som chcela skusit Taliansko obl. Toscanska alebo nieco viac juzne, ak mate skusenost, sem s nou 😉 inak u nas vyhrava Grecko, Korfu uplne najlepsia dovolenka, Kreta tiez super, ale menej zelene ako na Korfu...ja by som najradsej precestovala vsetky Grecke ostrovy 😀 len tie financie... Turecko Alanya vyborna dovolenka na zabavu a nocny zivot, ale aj s detmi je to ok

darina77
1. apr 2009

V dnešnom novom čase píšu, že cestovky zrušili asi 30% svojej ponuky a že bude menej last minute zájazdov

k.a.t.k.a.
1. apr 2009

My sa presne o mesiac chystame do Chorvátska karavanom 😎

lucinka1104
1. apr 2009

my ideme koncom juna do Kittenu ( Bulharsko ) a strašne sa tešíme

darina77
1. apr 2009

Katka a bude sa tam dať už kúpať? či len tak idete

vivere
1. apr 2009

roasha, dakujem za link 😉