Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

klauduska
9. jan 2009

cafte kocky,
tak vy by ste do egypta uz nesli?My sme s mangelom rozmyslali na tento rok prave nad egyptom... 😒
no skusim omrknu este to turecko,ked tak o nom pisete.... 😉

sassi
9. jan 2009

klauduska ... no mne vadila akurát ta ich mentalita, inak je to krásna krajina, super more
a isto by som tam nešla v lete
my sme boli cez vianoce aj to bolo 25 - 50°C

klauduska
9. jan 2009

sassi,my by sme chceli tak v maji,,boli sme v tunisku a boli sme spokojni...
mne mentalita ani tak nevadi,ked vylahnem na plaz,budem mat vsetko co potrebujem,plaz,more a pohodlie 😀
joooj,uz by som sla.... 😎

capy
9. jan 2009

ani ja na turecko nemozem povedat nic zle. boli sme tam pred piatimi rokmi a super 🙂 🙂 🙂

milujeme aj chorvatsko. tam sme boli uz asi sedem krat.

tento rok este nevieme kam. snad nas nieco napadne. 😉

luci
10. jan 2009

ahoj,aj my sme boli min.rok v turecku v juni hotel www.iberotelserrapalace.com a nemozem ani jedno zle slovo povedat 🙂 bolo uplne uzasne....teploty v juni az do 40c nejake 2 dni...potom uplna pohoda aj ked bolo 35C, lebo pofukoval jemny vetrik.......
sluzby 100%

este sami s muzom sme boli na ibize-hotel tarida beach a cyprus v ayia nape--tiez uzasne dovolenky....
a este s nasimi v grecku na zakynthose,a thassose...a tiez super 🙂

catjob22
10. jan 2009

Ahoj kocky! My by sme chceli ist v juni-juli s nasou 4-rocnou dcerkou a 19 mesacnymi dvojkami (vtedy budu mat tolko) na Zakynthos. Odporucate??? 😉

babatko88
autor
10. jan 2009

catjob22, prečo nie!? je tam fajn, ale dávaj pozor na hotel, keď máš tri detičky, tak radšej all inclusive, inak v tom nevidím problém

darina77 a do akého hotela idete? my sme konečne dnes boli pre katalóg, tak sa chystáme v pondelok zacvakať a už len nedočkavo čakám 🙂 taaaak strašne sa teším 😉

bobd
11. jan 2009

baby,
chcem sa spytat, ci uprednostnujete cestovky (s akymi ste boli spokojne? do IP) alebo idete na vlastnu past 😉

catjob22
11. jan 2009

Babatko88, dakjujem, jasne ze all inclusive, ved cely rok sa staram o kompletny catering mojej rodiny, takze od dovci péocakavm, ze sa koneeeeeeeeeeeeeecne niekto postara o mna 😎 😎 😎

Kocky, myslite si, ze je najlepsie zaplatitv za dovcu uz teraz?? Je úpravda ze fisrt momenty su omnoho lepsie ako last???

jonatanka
11. jan 2009

tento rok budeme dovolenkovat na slovensku, mame rodinu na vychode tak sa pozrieme do Tatier, obehneme Kosice a potom si to namierime na juh, Sturovo Patince. uz sa neviem dockat, myslim ze aj dovolenka tu u nas moze byt viac, ne len pekna, juj aby uz bolo leto 😅

babatko88
autor
11. jan 2009

catjob22, my sme minulý rok platili popredu cca 39000sk, v lastke bola potom za cca 43000Sk, takže myslím, že lepšie je zaplatiť first momentku, my teraz zaplatíme celú dovču a dostaneme ešte 3% zľavy navyše plus 3% zato, že sme s tou istou cestovkou boli aj minulý rok, to sa oplatí, veď dáme len 40000sk a zaplatili by sme 43000Sk 🙂 treba si uvedomiť, či to financie dovoľujú...

darina77
11. jan 2009

Babatko, my ideme do hotela club ali bey pri Manavgate, tešíme sa všetci, ale najviac dcérka, tá už si kompletne zabalila kufor letnými vecami. A vy idete do ktorého hotela?
Catjob pokiaľ ti je jedno kam len aby si bola pri mori tak môžeš počkať na last minute. Ale keď chceš ísť na 100% na Zakynthos radšej teraz s first minute, zľavy sú od 10 do 20% ako ktorá cestovka. A vôbec Grécke ostrovy sa tie lepšie hotely dosť rýchlo poobsadzujú.
Pri väčšine cestoviek na to aby si dostala first moment zľavu stačí zaplatiť polovicu a doplatíš zbytok mesiac pred odletom.

catjob22
11. jan 2009

Jej, tak to znie dobre. Dovca musi byt, posledne roky som v lete bola furt tehotna alebo mala male deti 😀 😀 😀 Idem na to, tento mesiac to dotiahneme a potom sa budeme uz len tesiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!! 😵 😵 😵

babatko88
autor
11. jan 2009

darina77 my ideme do Alanay hotel Sea Sight, boli sme tam minulý rok a so známymi sme sa dohodli, že pôjdu, ale musíme im zaručiť kvalitu, tak ideme znova tam... 😉

darina77
11. jan 2009

babatko, o Sea sight som čítala na dovolenkárskom webe v diskusii a boli tam pozitívne ohlasy naň. Myslím že ho má v ponuke firotour aj neaké iné cestovky nespomínam si ktoré.
Už sa teším na tureký bazár, budem si musieť zobrať minimum hotovosti aby som tam nenechala majetok. Majú tam nádherné vecičky.

babatko88
autor
11. jan 2009

áno, máš pravdu, my ideme cez medinu, má najlepšie zľavy na tento rok, a aj čiastočne preto, že sme tam s nimi boli minulý rok, bolo tam fakt super... a čo sa týka bazáru ja moc neminiem, mám svojho ochrancu, viac ako 7euro nedám za nič - ozaj, myslím tým manžela, minulý rok som tam kúpila dve zimné bundy - pre malého a manžela a pre seba zimnú trikovicu za 40eur, všetko !značkové! 😀

darina77
11. jan 2009

Samozrejme značkové, ako inak v Turecku 😀 . Ale zas na druhej strane malej som tam kúpila puma súpravu a vyzerala po roku nosenia lepšie ako originál čo som kúpila na Slovensku. Ja som si tam ešte kúpila tie ich zdobené hrnčeky . popolníky, a vázičky. Také drobnosti ale sú také pekné by som povedala až gýčové. Ale to už tento rok nehrozí.

babatko88
autor
11. jan 2009

ja som zase minulý rok kupovala samé vecičky (didllynu, pumy a tak) a teraz sa chystám na somarinky a tiež malému nejaké vecičky... ja som minulý rok naša 6 tričiek za 10eur, samá puma, adidas a ferrari, malému som tiež kúpila súpravku puma a máš pravdu, viac vydržala ako kupovaná tu, a dokonca ju ešte stále nosíme (kúpila som o číslo väčšiu) stále ju periem a vôbec nič na nej neni vidno... ako nová 🙂 tomu sa teším, lebo aj ja som tie tričká stále nosila a nič sa im nestalo, sú ako nové, tak tam nabehnem znova, len teraz budem musieť zbaliť menej vecí, lebo min.rok som nás nabalila a potom som nemala kde uskladniť moje nákupy 😅 ani len to, čo som kúpila v prvý deň... ja sa tak teššííííím 😀

marse
11. jan 2009

Tak tie plany co som si robila na Grecko uz neplatia, vcera ma moj muzik maximalne prekvapil, sam vybral dovolenku a uz mi ukazal zaplateny poukaz....a povedal k tomu ze to je nieco ako nasa svadobna cesta ktoru sme nemali... a ked som uvidela destinaciu skoro som padla na rit.... Kanárske ostrovy.... ja co som bola najdalej v Chorvatsku 😀 juj tesim sa ako mala 🙂

ankam
11. jan 2009

baby a kde na dovolenke sa daju kupit take super vecicky?my este enmame vybratu-tak mozno aj tam 😉
marse-super nie?aj s detickami idete?

ankam
11. jan 2009

my uz mame dovolenku zaplatenu do Londyna-ale este aj k moru by sme chceli-tak uvidimeeeeeeee

marse
11. jan 2009

ankam ano super len tomu stale nemozem uverit, hlavne od mojho muza 😀 ano aj s detickami jednoznacne... na dovolenke sme neboli 4 roky a ked uz dovolenka tak poriadna, sice som nebola nadsena koli peniazkom lebo staviame domcek a chceme nove auticko ale povedala som si ze zijeme len raz 😉

teodorka
11. jan 2009

darina77,
na ten klub alibay som aj ja zvedava,minuly rok sme tam chceli ist ale bolo vsetko plne tak sme isli do Kamelye ,ale aj tam bolo suprovo.Kedy idete?Potom dufam napises ako bolo 🙂 lebo tam sa potom este chystam ale az o dva roky lebo tento rok uz mame naplanovany. 🙂 Na trhu sme boli aj my aj v Manavgate aj v Side .V Manavgate sa dalo fakt dobre nakupit ,milujem tie trhy to sa neda s nasimi porovnat 😀 a v Side to uz bolo take luxusnejsie aj drahsie ale kabelu mi pri zjednavani dal dole zo 110 na 30 Eur 😀 a nakoniec som ju nezobrala tak po mne ujko vykrikoval cez celu ulicu 😝 .Najskor mi bola draha a potom ze taku lacnu nechcem hehe.

ness
11. jan 2009

marse a kedy idete ? ja by som tiez rada na kanary tento rok, len este neviem, ako je to cenovo dostupne, cez aku ck idete ?

amatula
11. jan 2009

ahoj mi ideme do chorvatska,jupi jupi 😎 uz sa tesim 😎 😎

mikalove
11. jan 2009
monkula
11. jan 2009

no, maň by na loď nikt onedostal 😅 😅 stačial mi cesta z Bibione do Benátok.... 😝
aelbo v lete 2007 plavba po rozbúrenom baltickom mori v Poľsku.... myslela so ms i,že nás prevráti.. už som mala v hlave evakuačný plán, keby sme sa prevrátili.... ešte že to Chiarka prespala, a jarko bol nadšený z topho ,e nám do lode tiekla voda a že sa hojdáem ako pslašený... bol ot ostrašné...
Malé deti len pišťalki a vystupovali s hysterickým plačom, až sa triasli...

susik77
11. jan 2009

monkula: to by som teda nechcela zazit 😒 my sme boli akurat v Egypte na vylete-plavbe po Nile. A prisli sme na ostrov, kde nam dali supeeer banany 😵

alias313
11. jan 2009

baby a odkedy sa moze ist s mimcom na dovolenku k moru...ja neviem, rozmyslali sme letecky nad Bulharskom, alebo autom niekde na sever Chorvatska..a maly bude mat vtedy priblizne len 5 mesiacov, je to vobec vhodne tak skoro??ja myslim, ze ani nie...

babatko88
autor
11. jan 2009

ankam, hovorili sme o nákupoch v turecku... podte aj vy,ak chcete, bude nás tam aspoň viac a môžeme sa spoznať... spravíme si také letné stretko v turecku (alanay, hotel Sea Sight - pozri a daj vedieť, bolo by super)