Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

olise69
29. jan 2009

babatko- overené: do odchodu na Dv- ale pripúšťam, že každá cestovka môže mať iné pravidlá

pepies
2. feb 2009

babenky dakujem za tipy, chceme ist autom, takze to chorvatsko alebo taliansko, zatial vyhravo Taliansko..... co sa tyka tych deticiek, urcite je to tak, ze sa berie do uvahy vek dietata, ktory ma dovrseny pocas terminu alebo pred terminom dovolenky,cize ak ma v juni 2 roky a chcete ist v juli, uz sa berie ako 2 rocne ......... vsade je to tak, aj na hoteloch, aj v cestovkach ........
inac davajte si pozor na Tip Travel, maju uvedene pri niektorych hoteloch ze 2 deti uplne uplne zadarmo ubytovanie, all inclusive a letenku a realita je uplne ina ......... takze bacha !!!!!!!! nasi chceli kvoli tomu zobrat 2 vnucence, vzdy beru len jedno a nakoniec im urobili kalkulaciu s dvomi detmi na 80.000 a to bez naroku na first minute, ze ked beru dve deti akoze zadarmo !!!!!!!!!!!!!! a zadarmo to vonkoncom nie je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tilly
2. feb 2009

na last minuty sa moc nespoliehajte, je málo lietadiel, čiže málo leteniek

pepies
2. feb 2009

prikláňam sa k Tilly, hoci som vždy chodila last-minute, ale teraz to nenechám na poslednú chvíľu, bo všetky dobré hotely a apartmány sú rýchlo preč !!! Už teraz je veľa vypredaných 😝

lenocka6
3. feb 2009

Ahojte, my sa tento rok chystame s detickami do Talianska. Mame to uz vyskusane z minuleho roka a bolo to super, aj ked syncek nemal este rok. Tento rok ideme do Bibione, uz sme si cez agenturu objednali domcek. Dcera ma 4 roky a velmi sa tesi, lebo idu s nami aj znamy s dcerami a budu sa spolu hrat. Tak som zvedava, ci nam aspon vyjde pocasie. Prajem prijemne vyberanie dovolenky, ak este nemate 🙂

tilly
3. feb 2009

ja idem skúsiť rakúske cestovky, odlet z viedne, kvalitnejšie služby, lepšie izby (naše cestovky majú vždy tie najhoršie izby)... a okrem toho lepšie ceny!!!

babatko88
autor
3. feb 2009

tilly, nesúhlasím s tebou, nejde len o izby, ale aj o hotel aké izby ponúka, my kde sme boli tam sme mali super izby, aj všetky služby

ivka10
6. feb 2009

ahojte, my sme boli minuly rok podobne ako etuska v Ciernej Hore, V Uljcinje, na Velikej Plazi na zaciatku sezony a bolo uplne uzasne. Spravili sme si autom taky okruh po krajine - cez kanon rieky TAry, okolo Skadarskeho jazera a na par dni sme zakotvili pri mori. A boli sme velmi spokojni - oproti Chorvatsku tam bolo velmi lacno, plaze s uzasnym jemnuckym ciernym pieskom, sluzby v pohode - len clovek musi byt zvyknuty na Balkan 😉 Tento rok ideme na mesiac pozriet kamaratov v Kanade, tak more uz asi nevyda 😅

zuzulask
6. feb 2009

už sme si konečne vybrali..... 😀 Ideme sami bez detí do Turecka na Kleopatrinu pláž hotel Palmiye beach, polpenzia. Je to priamo na pláži tak uvidíme. Chceli sme all inclusive, ale čo som čítala recenzie na hotely čo sú XXX tak to nestálo za to a na viac sa nám nedá. Keď budem dolu z MD a budú dva platy tak to bude iná muzika, ale keď neprší aspon kvapká 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
6. feb 2009

lenočka ,tak t osa na Bibione možno stetneme, lebo my sme tam boli min., rok a povedala som ,že už nikam inam chodiť ani nechcem 😀 😵
A náš jarko minule počul v TV slovo Bibione a povedal ,jeej, my sme tam boli a ochvíľku a mu začla triasť brada, a my že, čo plačeš? a on, lebo vždy ,keĎ to slovo počujem, tak by som si ta mprial byť a začal plakať 😅 😅 že tam chce byť stáel a navždy 😅 😅

emogeon
6. feb 2009

je to tak ako pise tilly....to co sa zda pre nas ako super izby, by rakusani a nemci nebrali ani nahodou
my uz s cestovkou slovenskou urcite nepojdeme.... 😒
najlepsie zabukovat letenky , hotel a nepotrebujes cestovku 😉

tilly
7. feb 2009

ja chcem ísť do kamelya world, ale to stojí vyše 1000€ na osobu

zuzulask
7. feb 2009

...jaj tak my by sme chceli ísť aj do Jordánu, pozrieť Petru a tak.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , my sme taký akčný.... ja by som nemohla celý deň ležať a opalovať sa, možno je to aj tým , že som svetlá, nechytá ma iba očerveniem ako rak a potom vyblednem, žiadny pigment. 😎

majacska
14. feb 2009

monkula kde si bola presne v Bibione? my by sme tam tiez chceli ist, len sa bojim ze bude zle pocasie...

habibi78
15. feb 2009

kadže nás s drahým čaká v septembri svadba, tak ideme do Egypta cez velkú noc, nebude tam ešte také velké teplo a malej pomôže na atopický ekzém... už teraz sa teším, že vypadnem.... berieme so sebou aj drahého maminu, tak bude opatrovať.... 😀

ella1
15. feb 2009

mne sa v bibione nepáčilo. 😝 plno ľudí ako na jarmoku, špinavé more...jediné čo za to stálo tak bola strava...na každom kroku reštiky, morské potvory...mňam.

neboli ste niekto na výletnej lodi? sa mi to zdá lepšie ako dať za grecko 70 tis. 3 hviezdičky, polpenzia...a za tú sumu ísť na luxusnú lod, strava 5X denne, každý deň niekde inde.......

zuzana581
15. feb 2009

Ahojte. My ideme tento rok pravdepodobne do Talianska. Chcela by som ísť do Lignana. Malý bude mať v auguste cez tri mesiace, tak si myslím, že už by mohol ísť a Lignano zasa nie je tak ďaleko. Všade čítam velmi dobré referencie na tú oblasť a myslím že aj malej sa budú páčiť atrakcie, ktoré Lignano ponúka. Ja zasa ocením taliansky nočný život (myslím kaviarničky a tak) a manžel asi klud a odpočinok celkovo. Pôjdeme určite do kempu, lebo ten čo som vyhliadla (Sabbiadoro) má aj bazén a vlastne všetko od lekára až po potraviny a budú tam aj iný ludia a detičky a tak. Sú tam obytné prívesy, ktoré majú aj kuchyňu aj kúpelku, takže ako taký malý domček. To mi vyhovuje. Páči sa mi to viac ako hotel a keďže sme minulý rok boli v Chorvátsku, kde sme si taktiež sami varili, tak viem, že to nie je žiadna tragédia. Tam sme dokonca išli lietadlom a nemohli sme čokolvek zabaliť do kufra, ale teraz keď pôjdeme autom, tak aj táto vec bude jednoduchšia. Dúfam, že všetko víde ako si to predstavujem.

tessa
15. feb 2009

ahojte,
tiež sa pridávam k dovolenkujúcim v júni v Turecku. 😉
Ideme s Kartagom,hot. Carreta Beach 3*, AI, priamo na pláži... Kúsok od Alanye, mestečko Konakli.
Boli ste tam už niekto?? 😕

ella1
25. feb 2009

baby na kanarske oplatí sa all inclusive alebo stačí polpenzia?sú tam drahé reštiky?

susik77
25. feb 2009

aj nam sa v Bibione pacilo. byvali sme v apartmanoch, mali sme sukromnu plaz, v areali apartmanu bazen a virivku a podzemnu garaz. bolo fakt super, jedine co by som zmenila-nabuduce by som skor sla do aparthotelu, kde by nam varili a zaroven y sme mali chladnicku, mikrovlnku a rychlov. konvicu. Myslim ze Bibione je pre male deti idealne 🙂
Ale chceme vyskusat este viac krajin, tak nabuduce asi nieco ine, rada by som letela do Francuzska, al. na Kretu 🙂

roasha
11. mar 2009

davam do pozornosti CK Globtour,maju super zlavu/my sme uz dovcu vybrali/. 🙂

roasha
11. mar 2009

este k cestovke ako takej,my ideme uz 3.rok s nimi,a no problem. 🤐 🙂
spokojny sme boli tiez so Saturom/len je trochu drahsi/,a absolutne sa nam neosvedcili rychlokvasne CK,aj ked cenovo boli"super" 😅 😝

tilly
11. mar 2009

tessa, a recenzie nemajú? hoď to do googlu...

ella grécko tri hviezdy za 70tis? trošku veľa nie?

emogeon
11. mar 2009

roasha myslim ze super zlavy len pridu 😉
ella ako pre koho pre nas je lepsie AI a ceny v restikach asi podobne ako na mallorce
ale ked som na dovce tak ochutnam nech to stoji co chce 😵

roasha
11. mar 2009

emogeon,ale potom by nemusela byt konkr.destinacia v tom termine,ako chceme.

emogeon
11. mar 2009

to je jedine riziko , hej 😨

trixi
11. mar 2009

ahojte, my zaciname dovolenkovat za tyzden na Kanaroch-Lanzarote, v juni Chorvatsko-Koversada a v septembri Turecko-Belek. 🙂

chasencha
11. mar 2009

my ideme v septembri na zakynthos,ale bez malej,ta ostane pri babke,nechcem ju brat lietadlom a uz vobec nie na to prudke slnko 🙄

ella1
11. mar 2009

tak ideme na gran canaria. s PP .radi chodíme po reštikách, takže...a za lepšiu cenu ako z svk....

tilly-ved práve. a grécko a turecko išli tento rok hore ceny....

sme sa bavili s jednou, čo má cestovku, že málo predali zájazdov, tak sme sa pýtali prečo nedajú dole ceny, ved takto si každý radšej zaplatí dovolenku zo zahraničia ( aj my ideme z česka)...tak mali nejaký meeting nedávno a že na čo .oni radšej predajú menej, ale drahých, ako by mali znížiť ceny a predať viac....no chápete tú logiku?!

takže zač. júla ideme na kanáre za cca 1000€.....síce kvôli saharským dunám trošku dalej bude pláž, ale neva...
požičiame auto.aj tak nebudeme celý tt na jednom mieste.
a potom v auguste ešte hádam autom do chorv. alebo tal.

bihan
11. mar 2009

Nechystáte sa niekto tento rok (najlepšie aj s detvákmi) do Thajska?