Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

amatula
11. jan 2009

ahoj ja som za kazdu dovolenku aj s mimcom.mi sme boli dva razi,sice len na slovensku ale bolo to super....prvy raz mal prcek 3mesiace a druhy raz mal 6 mesiacov..akurat mi liezlo na nervy to balenie....vies plienky, kocik,kremi a vsetky tie sarapaticky co miminká potrebuju 🙄 ....uz ked su deti vetsie je to jednoduchsie......

babatko88
autor
11. jan 2009

malé deti nie sú problém, my sme s malým boli, keď mal 7 mesiacov a bolo perfektne, ale kamoška bola so 4mesačnou dcérkou a tiež sa nesťažovala, malá si rýchlo zvykla

monkula
11. jan 2009

alias, aj som boal s Chiarkou pri mori, keĎ mala 6 mesiacov.. Ale to sme boli v Poľsku a tam nám skoro celý čas pršalo , 😀
ale Ti poveim, žeč z toho zubatého slniečka mala okolo očiek veľké vyrážky, normálen som sa bála, že má alergiu na slnko a ja to isté v dekolte a v lete 2008 pri mori v IT ani náznak bodky ani jedna z nás...
myslím si ,že aj podľa toho ,akm s ním pôjdete... neodporúčam ti exotiku, ale také blízke moria, ako v IT aleb v Chorvátsku, sú myslím v pohode...

zuzu13
11. jan 2009

wow....dovolenka....no tento rok asi ee
boli sme minuly rok a veru by som sa ihned vratila...tento rok investujeme do synovej izby....a aj spalnu mi treba novu....ale rada by som isla k moru...tak si to uzite na dovolenkach...a ak motyka streli....tak pojdeme aj my 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mikalove
11. jan 2009

my sme plavali lodou v grecku a tiež mi nebolo všetko jedno ale zvykla som si rychlo,rano som si švacla kinedril,lebo by som sa hambila ako pes,keby mi prišlo zle 😀

babatko88
autor
11. jan 2009

joj baby, ja milujem plavbu loďou, bola som v chorvátsku pred 5rokmi, asi 3 hodinky, v tunise pred 2rokmi na plavbe pirátov (to bola jediná svetlá chvíľka v tunise) to bolo tiež cez 3hodky a to som bola v siedmom mesiaci a na úžasnej plavbe pirátov v turecku minulý rok a to bolo cez 5 hodín... plavila by som sa kamkoľvek a akokoľvek dlho 😵

marse
11. jan 2009

ness ideme koncom juna na 12 dni a co sa tyka ceny tak to stalo 90,000.-

alias313
11. jan 2009

monkula:vdaka za radu, a myslis, ze taky letecky zajazd do Bulharska by bol v pohode?no myslim, vobec takto letecky s babom..ale asi sme aj dost rozmyslali, ist len niekde autickom do toho chorvatska, ale niekde na sever, proste aby to nebolo daleko, a je to v pohode, ked je mimco tak dlho vo vajicku?vdaka 🙂

monkula
11. jan 2009

alias, alsi by bol...
Vo vajíčku samozrejeme dieťa môžeš mať ta kdlho, ak tam nie je každý deň.. a osobne si myslím ,že bude ešte malinký ,takže Ti celú cestu prespí... 😉

ankam
12. jan 2009

alias-cim mensie babo tym lepsie zvladne cestu a zvykne si na prostredie 😉

ankam
12. jan 2009

babatko vdaka za pozvanie-ak mas,tak posli link 😉 vdaka

babatko88
autor
12. jan 2009

ankam: http://www.travel.sk/dovolenka/turecko/alanya/s... tak sem ideme, len cez inú cestovku 😀 tak daj vedieť, či pôjdete 😉

adena222
12. jan 2009

my ideme v juni do Talianska na 14 dni,bude to nasa prva dovolenka s malym a pri mori vobec.maly bude mat v tej dobe presne rok,tak som zvedava,ako to cele zvladne,ale myslim,ze cestovanie nebude problem,on je taky spaci cestovatel.

marse
12. jan 2009

http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata...

ness tak sem ideme to su tie kanare 🙂

emjee
12. jan 2009

dnes ma pobavil jeden list - od nemenovanej ck mi prisla dnes karticka pre zakaznika - boli sme s nimi naposledy na dovolenke v lete r. 2004, karticka je samozrejme vystavena na moje dievcenske meno, ... 😀

monkula
12. jan 2009

emjee 😀 😀 😀
to T iurčite posielali skôr, to tá pošta 😀 😀 😀

roasha
12. jan 2009

monky to je tzv."boj o zakaznika",vsade vsetko krachuje,zatvara sa......spomenuli si,ze pred x rokmi s nimi ktosi,kdesi bol......tak ho oslovia.... 😅 😀
emjee,tak im napis,ze nech ta oslovia o rok,pokial este budu existovat... 😅 😀

babatko88
autor
12. jan 2009

a my už máme zacvakanú dovču, ale musela som si vystáť 2 a pol hodinky v banke, svine... nemôžu prachy minúť? každý menil sk za euro 😀 😀 😀

emjee
12. jan 2009

babatko a bohvie naco, ked to ide zamenit aj po 16.1

monkula
12. jan 2009

emjee ,tak to nechápem ani ja... 😀
ja som dnes pri upratovaní našla dva staré gastrolístky v hodnote 150 Sk a 220 SK 😀 😀 😀 😀

babatko88
autor
12. jan 2009

emjee, ved práve, to som nepochopila, ale neviem ako u nás, ale u v hc je to otras, bola som na pošte poslať dva listy (49sk za obe), dala som poslednú slovenskú dvestovku, lebo väčšinou platím všade kartou a túto som našla odloženú 😀 😀 😀 na horšie časy 😅 a tak, že sa jej zbavím, ale to som ešte nevedela, aké s prepáčením kravy u nás robia, na pošte mi vydala našu slovenskú stovku a 51sk v eurách... a takto to robia celé dni a nikto sa nesťažuje, ja som sa ozvala a ona mi povedala, či to chcem poslať, alebo to môže zahodiť, tak som sa na to radšej vykašlala, ale keby to nebolo dôležité, tak ju niekam pošlem...

marbella
12. jan 2009

my pojdeme s malym mozno tak na Duchonku kuknut 😀 😀 😀 More nehrozi ☹ jedine ze bych isla kradnut 😅

sassi
12. jan 2009

babatko, kedže si platila bankovkou väčšou ako 4-nasobok platby, mala na to, žial, právo 😉

babatko88
autor
13. jan 2009

nemala, keď štvornások presahuje max. o 10sk, tak ti to musí zobrať... a inak stalo sa jednej pani, že platila 1273sk a dala jej dve tisícky, poslala ju do banky, lebo jej nemá vydať... tak toto ma už zarazilo viac... a pritom tam majú aj slovenské aj eurá, tak neviem, kde bol problém tam... ???

klauduska
16. jan 2009

Tak kocky,
trochu so zacala snorit po nete a potom som hned sla do CK.
Ponukli nam nasleodvne.....
Turecko,destinacia :Side, 8dni/7noci - ultra all inclusive,termin:7.6-14.6.Hotel Palm Garden.cena 21 500,- na osobu.
Fakt ten hotel vyzera skvele-boli ste v nom niekto???Ak ano,skuste napisat pozitiva a negativa a proste vsetko co sa neho tyka....

co mylsite,cena za tento zajazd je vysoka alebo nie???

spantex
16. jan 2009

Ahoj. Máte dobrý tip na Taliansko autom, apartám 2 osoby a dvojročné dieťa. Niekde okolo Bibione.

babatko88
autor
16. jan 2009

klauduska, je to veľa, my sme dali Turecko, Alanya, hotel Sea Sight 1330eur (2 dospelý + dieťa do 2 rokov)

monkula
16. jan 2009

spantex, my sme boli minulý rok na Bibione, na Lido del Sole.
Boli sme cez túto cestovku: www.azzurro.cz, majú najlepšie ceny, ver mi, min, rok so mstrávial na nete hodiny a hodiny hľadaním a táto bola bezkonkurenčná.... ak máš nejaké optázky ,anípš do IP 😉

klauduska
16. jan 2009

babatko,to fakt???

Vidis,dnes som potom este zistila,ze aj nova kolegyna bola turecku v r.2007 v podobnom hotely(5*) a dala 100 000,-Sk 2 dospeli a 2 deti.Ta mi zasa vravela,ze to je super cena...
tak neviem,skusim sa este popytat alebo ak ste este niekto boli v tom Turecku,poradte......kym to zajednam....DIKKKK!

babatko88
autor
16. jan 2009

skús sa spýtať na cestovku Medina tour, teraz im nejde stránka, ale skús ísť do proviznej predajne, nech ti dajú katalóg, nájdi si tam dovolenku a spýtaj sa na cenu, oni ti ju spravia rýchlo, my sme pôvodne mali zaplatiť 1456eur a vidíš, 126 sme ušetrili