Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

olise69
27. jan 2009

mne sa veľmi páči Tunis pre dovolenku s deťmi. Hotely majú fajn animácie, sú k deťom milí, pozorní

babatko88
autor
27. jan 2009

olise69, áno, Tunis je pre deti dobrý, ale fakt len na animácie, inak je o ničom, my sme tam boli a okrem animácií sme nemali čo robiť, ani kam ísť, no niečo otras

danu
27. jan 2009

my ideme sem prvykrat s malou ma 19 mesiacov tak som zvedava ako bude, kym sme boli bez malej sme v grecku uz boli 2x a pacilo sa nam tak uvidime
http://www.satur.sk/santa-marina-beach/p=dG91cl...

tilly
28. jan 2009

babatko, ja som ho práve dala do googlu a nikto ho nemá, ani tie provízne cestovky typu invia, lastminute, dekampo, zajazdy a pod., skrátka nikto... 😠
aj na rakúsky google som ho dala a nič...

pepies my sme boli s 10 mesačným bábom na blind v pakoštane

pepies
28. jan 2009

babulky, ak mate este nejake tipy na destinaciu s pieskovou plazou v Chorvatsku + ubytko v apartmanoch prip. hotel, piste !!!! 🙂 🙂 🙂 Zatial mam toho malo ☹ ☹ ☹

eimiky
28. jan 2009

Ahojte dovolenkárky,
my tento rok chceme isť do Talianska,kvôli piesku a aby to nebolo daleko kvôli drobcovi.Inak by sme išli do Chorvátska bola som tam pár rokov po sebe každe leto aj 2 krát zatial spokojná, ale keďže pieskové pláže sú tam nie velmi dobré tak ideme do Talianska. Pepies na Rabe su pieskové ale neodporúčam, piesok je taký hrubý a miestami aj čierny. ☹

tilly
28. jan 2009

rab, šibenik - solaris, ...

ja chcem dovolenku s animáciami s krásnou plážou do 2000 € na rodinu s poplatkami a ani za svet nič také neviem nájsť...

danu
28. jan 2009

tilly ak chcete ist letecky do nejakeho dobreho hotela tak si priprav aspon o 300 - 500eur viac

tilly
28. jan 2009

som si myslela 😅

minulý rok sme boli za 54 tis. v 4hviezdovom hoteli na krete

danu
28. jan 2009

teraz tilly platim za ten co som hodila cca 60.000 mozno aj viac ale to len preto lebo ideme v juni pokial nema dcera 2 roky inak by som platila vsetky poplatky aj za nu

sirinka
28. jan 2009

my tohto roku tak na par dni do hr...kedze bude malinke babo 😀

pepies
29. jan 2009

haloooo, este vas prosim o nejake tipy na Chorvatsko prosim, prosim !!!!!!! 😀

momka
29. jan 2009

Pepies my sme boli pred 3 rokmi v Chrovátsku na veľmi peknom mieste - poloostrov Pelješac stredisko Žuljana. Je tam časť pláže, ktorá je piesočnatá, nie taký pravý sypký piesok, ale skôr hrubý,mokrý. Je tam nádherné prostredie a hlavne ticho, žiadne diskotéky, dokopy 2 potraviny, tuším 3 reštaurácie, proste kľud, hoci turistov tam bolo dosť. Akurát je to dosť ďaleko cca 1000 km, cesta so zastávkami trvala 12 hod. malý mal 1 rok, ale krásne nám to vydržal. Bolo nám tam super.

Minulý rok sme boli v Grécku- Parga je to v západnej časti Grécka oproti ostrova Korfu, to tiež nádherná časť Grécka s letoviskami pri Egejskom mori sa to nedá ani len porovnať. Akurát tá diaľka, boli sme autom 1550 km. 😀 A bolo moc rušno, lebo je to obľúbené letovisko Grékov a Talianov. Ale inak krásna príroda, dookola samé hory, veľa možností na fakultatívne výlety, ostrovy Lefkada, Kefalonia, Itaka, Paxos, Antipaxos, more tyrkysovej farby, nádherné zákutia, videli sme 6. najkrajšiu pláž na svete Porto Katsiki, mali sme plno super zážitkov, nestačili nám 2 týždne na to, aby sme všetko videli, čo sme mali na pláne.

tilly
29. jan 2009

pepies - solaris.hr 😉

ja som si našla hotel na kréte, ktorý sa mi páči, ale čakám na last, lebo stojí 930 E a toľko za krétu nedám, možno tak za baleáry, páči sa mi formentera...

neviem či sa oplatí objednávať dovolenku teraz, je finančná kríza, možno budú dobré last minute a možno pôjdem radšej s rakúskou cestovkou, naše cestovky majú letiskové poplatky 150 E a rakúske 50 E + ten istý zájazd tam stojí tak o cca. 30 - 50 menej, tak to keď sa zráta, to sa už oplatí, až na to, že oni majú len 7 a 14 dňové zájazdy, čo mi moc nevyhovuje

emogeon
29. jan 2009

ja si urcite pockam na last minute, tento rok ich bude ovela viac a lepsie ceny, predpokladam.. 😝

roasha
29. jan 2009

detto 🙂

lienocka235
29. jan 2009

my taliansko.. mame overenu praimo taliansku cestovku chodime cez nich.. tyzden v bibione a tyzden budeme chodit po taliansku a ubytovavat sa tak najednu noc a pod... chceme tam pochodit okolie... uvidim ako to naplanujem este.. mne sa taliansko velmi paci...

m.a.r.t.i.n.a
29. jan 2009

December 2009 - Thajsko

sstefi
29. jan 2009

inak s tými 2-ročnými detmi... ako to je? ked bude mat dieťa 2 roky počas dovolenky, tak sa platí ako? alebo je pre istotu lepšie najst termin, aby mala 2.narodeniny až v den návratu príp. neskor?
myslím na all inclusive a letiskové poplatky a pod. 😕

sstefi
29. jan 2009

mmch ja odporučam s detmi dovolenku na Mallorce hotel America, nemám slov je to tam užasné 😵
ak by sa podarilo, tak by som tam šla zase 😵

tilly
29. jan 2009

sstefi, ak bude mať počas dovolenky dva roky, tak platíte normálne ako za dieťa, už to nie je infant

emogeon
29. jan 2009

sstefi ja som pocula takto, ze dolezity je datum odchodu na dovcu cize aby malo vtedy este rok 😉

gijar
29. jan 2009

pepies-najkrajsia destinacia v CRO /HR/ je Baska Voda dole pri Makarskej, je tam aj velka plaz hlava na hlava, bary a kaviarne a po bokoch aj plaze kde je malicko ludi, vecer promenada, vedla dedinka Brela-taka sukromnejsia,menej ludi ale vraj drahsia....nadhera, chodime tam od mojho detstva-vtedy s rodicmi, teraz ja s manzelom...nedam dopustit.len my chodime do apartmanu k jednej overenej pani domacej takze hotely neviem popisat...ale je ich tam dost pri plazi priamo..... 😉

sstefi
29. jan 2009

aj ja to viem tak, že doležitý je den odchodu, ale napr, pri letiskovych poplatkoch... no ktovie. budeme sa snažiť nájsť vhodný termín, totiž bola by škoda kvoli nejakým 3 dnom platit za všetko 😉

annia
29. jan 2009

jj...Brela je krasna, my sme tam boli minuly rok, ubytovanie sme mali ale na dost velkom kopci, takze ku plazi to bola makacka....ale zato more,okolie uzasne. Po par dnoch sme boli v Baske Vode a banujem ze sme nestravili dovolenku tam, bolo to tam super....ovela viac zabavy,bolo to tam prosto rusnejsie.
Sli sme aj okolo Promajny, ale len po ceste...boli ste tam niekto,neviete ako tam je?Tiez to tam nevyzeralo najhorsie.

gijar
29. jan 2009

rodicia tam boli...vraj pekne, ved tam je vsade pekne na tom pobrezi od Brely nizsie....ale mensia dedinka, takze ani nahodou nie tak rusno ako v B.Vode....

annia
29. jan 2009

Pekne tam je naozaj vsade...suhlasim 🙂

babatko88
autor
29. jan 2009

aj ja 😀

olise69
29. jan 2009

ak píšu do 2 rokov veku- nesmie dovŕšiť 2 roky do dňa odchodu na Dv

babatko88
autor
29. jan 2009

olise69 infant je len do 2 rokov, napr. keĎ idete na dovolenku od 22.8. - 5.9. a dieťa má 2 roky aj 5.9. tak už platí všetko, proste keď má v tom termíne narodky, tak už platíte všetko, tj. nesmie dovŕšiť 2roky do odchodu z dovolenky