Batožina do Dubaja

janinamojka
4. nov 2022

Prosím kto už má čo to odlietane...dcéra leti Dubaj z Budapešti.. Aké rozmery batožiny si môže vziať?55*45 je väčšinou všade uvádzané,ale ide o prirucnu batožinu ktorú si môže vziať so sebou počas letu alebo už o celkovú ktorá bude v podpalubí v batožinovom?Ma pripravený kufor,väčší než tento rozmer a robí paniku na poslednú chvíľu. Ďakujem..

petamich
4. nov 2022

aky typ batoziny si zaplatila ma predsa uvedene na letenke alebo objednavke letenky, ak letenku este nema - bud je tam checked alebo cabin, podla rozmerov sudim, ze to je cabin a tym padom ano moze byt problem s vacsim kufrom, lebo sa im skratka nezmesti do priestoru nad hlavou ani pod nohy a tym padom jej to ako cabin neakceptuju a bude zbytocne platit poplatok na letisku za to, aby ju zobrali do podpalubia

syslik81
4. nov 2022

kazda spolocnost to ma inak a zalezi aky druh letenky ma.. iste to ma na letenke plus jej prisiel email .. nech si to poriadne precita

lucik194
4. nov 2022

vsak aku batozinu si dokupila taku ma. ked nedokupila tak nech si pozrie na letenke, v maili......
kazda spolocnost ma svoju velkost batoziny

vlado818
4. nov 2022

Nebral by som kufor. Lietame casto s wizz airom.
Ak nema zaplatenu. Nosime ruksaky a nikdy nebol problem aj ked bol ooomnho vacsi.