Bazény vhodné pre detičky v Tatrách?

aktak
25. jún 2007

Ideme do Tatier a chcem sa vas spytat, ci viete o nejakych hoteloch alebo aquaparkoch kde maju detske bazeny s vhodnou vodou, teda nie take kde si chodia dochodcovia nohy mocit ale naozaj detske bazeny s dobrou hygienou
Napiste samozrejme aj mimo tatier ak viete, dakujem

klatom
26. jún 2007

🙂 Zdravím. Ako rodinka s dvomi deťmi 1r. a 3r.sme vyskúšali minulý rok
v Tatrách v Starej Lesnej hotel Lesná a boli sme veľmi spokojný. Je to hotel
orientovaný hlavne na detskú klientelu, s vlastným bazénom kde sme chodili
každý deň plávať. Ďalší typ mám na Aquapark v Senci, kde je aj bazén pre
maličké deti s protišmykovým dnom. V prípade záujmu môžem zaslať i tel. kontakt
na hotel Lesná. Prajem pekný deň

sylvie
26. jún 2007

aj my sa chystame do tatier, koncom jula, budemem byvat vo velkej lomnici, co je kusok od starej lesnej, tak tam urcite skocime.. 🙂

ja mam taky trosku mimo typ.. kamoska mi minule odporucala kupalisko v rakusku, vraj je to tam velmi ciste.. bruck am leitha to bol tusim.. mate niekto s tym skusenosti?

aktak
autor
27. jún 2007

klatom ano tam planujeme ist, neviete ci v tatralandii v mikulasi je neco pre detickz?

jamik
27. jún 2007

atak, my sme sa pred tyzdnom vratili z pobytu v starej lesnej a bolo fantasticky. Pozri moj album. Ale oni teplu vodicku pre babatka udrzovali len pocas kurzu a mam taky pocit, ze pocas leta tam tie kurzy nie su. Vzdy bola do 1/3 bazena natiahnuta folia a potial bola vyhriavana voda. Ale aj ta zvysna voda bola fain. No s 1/2 rocnym babom by som tam bola tak max.15 min. Inac sme byvali 45 min. Prajem pekny dovcu. 🙂

klatom
4. júl 2007

😕 v tatralandii v mikulasi sme neboli, takže neviem. Tiež by som chcela
vedieť aké atrakcie sú tam pre deti, lebo sa do lesnej chystáme aj tento rok
a chceli by sme sa tam pozrieť. Tento rok tam ideme solo, po minulé roky
sme tam boli s babyklubom z Hodonína( čo je kúsok za hranicami od nás), kde
sme chodili na plávanie s deťmi. Takže sme mali bazén k dispozícii ako napísala
jamik. Neviem ako je to mimo kurzov. Ak by vedel niekto aké to je v Bešeňovej,
aj ohľadom ubytovania ( mám informácie že je ubytko aj priamo v areáli TP). 😨

kangaroo
22. feb 2008

my vzdy ked sme v tatrách tak zájdeme do aquacity do bazénu blue diamont, tam trávime celý čas, do deckého ani nechodíme a dobrý bazenik je aj v lomnici v hoteli odborár/tuším- je to soreacky hotel/- ten bazen odporúčam

deninka13
28. mar 2008

tak toto je už asi pre aktak neaktualne, ale mozno je to dobrý typ pre iné rodinky. My velmi radi chodíme do Tatranskej Lomnice - hotel Odoborár. Je tam vystavané nový Aqua relax. Teplota vody 32-33 stupnov. sú tam rozne vírivky, tobogán..a všeličo čo je super. Chodí tam dosť veľa rodín s detičkami..takže žiadny dochodci.. 😉 Doporucujem aj cenu 160,-Sk na hod + pol hodina na preoblečenie... to je tiež super!!!!

gvet
20. apr 2008

aj v besenovej pri rk je velmi dobre mame odskusane s 5mes. dcerkou

jajka78
18. jún 2009

momentalne sme v Tatrach a v sobotu by sme sa chceli ist kupat. este stale je fajn hotel Odborar v Tatranskej Lomnici? Moze ist aj 9,5 mesacne babo?

nicolkarin
20. jún 2009

my sme na velku noc tohto roku boli v Tatranskej Lomnici hotel Slovan, bolo super, vsetci sme si uzili vody v bazene a 100m od hotela su lanovky na Skalnate Pleso.

adetka
2. júl 2009

en bazen v odborari je supeeer.... bublinky, prudy, fontanky... moja dcerka si to minuly rok uzila... ale to uz mala rok a pol... tento rok ideme do Hotela Krivan... cerstvo po rekonstrukcii... ma tam tiez jeden bazen... ale pravdepodobne so studenou vodou... vybrali sme si ho kvoli miestu (rovnako blizko to mame do tatier a na liptov)... a cene... ked sa vratime (8. augusta)... dam vediet...

anitka
31. júl 2009

rakúsko Bruck an der Leitha kúpalisko
neviete stránku náhodou ? fotky popis atď...
ďakujem

titkovamiriam
31. júl 2009

anitka daj si do googlu 🙂 najde ti kopec info

misutovo
5. okt 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat aky je vlastne bazen vhodny pre deticky? My mame 9 mesiacov a sme ubytovany v krasnom hoteli s bazenom, vyrivkou a pod. Manzel chcel ze sa bude v tom malom teplom vyrivkovom bazene s malinkou kupat ale ja som to nedovolila lebo ved sa tam kupe polka hotela 😖 Teplota vody by bola urcite ok aj hygiena je v celom hoteli uzasna ale neviem ako to je s kvalitou vody v takych teplych bazenoch.
Myslite ze sa 9 mes. deti mozu kupat uz v hocijakej vodicke alebo to musi byt len vyslovene upraveny bazen pre babatka? Dakujem.

leuska82
2. nov 2010

ahojte neviete mi poradit ci sa mi oplati ist do tatralandie s 3 mesacnym babatkom? maju tam bazen aj pre take malicke deticky s dobrou teplou vodou pre ne?? dakujem