Benátska riviéra - poraďte hotel

kaciatko79
30. mar 2013

Ahojte maminy, prosim vas, ma niekto informaciu o hoteli, kde prezil dovolenku v Lignane ci poblizk? prip. Carloe, Bibione... Mame dve deturence, 2r a 5r a tak ma mazujima aj kvoli detom....a radsej mam nejaku radu navyse. Naozaj mi tu prosim vas pipste hlavne info o hoteloch, ja odmietam tento rok varit a chcem si to uzit, ak sa bude dat. Dakujem za postrehy ci rady....

jankaja
7. apr 2013

@kaciatko79 my sme boli v Eraclea Mare, je to medzi Caorle a Lido di Jesolo. Hotel sa volal Eraclea Palace. Boli sme tam asi 5 rokov dozadu, tento rok ideme znovu s ročnou dcérkou.
Stredisko je vhodné pre rodiny s deťmi, príjemné, malé, žiadne tuc-tuc diskotéky z každej strany. Hotel je 4*, otvorený bol v tom roku, keď sme tam boli, takže je v podste nový. Satur ho má v ponuke s light All Inclusive. Má vlastnú pláž (cca. 300 m od hotela) s plážovým servisom, na streche hotela je bazén pre deti a bazén pre dospelých s bazénovým barom (nápoje v rámci all inclusive), je tam aj nejaká sauna či dve. Strava bola veľmi dobrá. My sme boli spokojní a dúfam, že budeme zase 🙂

kaciatko79
autor
8. apr 2013

Jej dakujem za info, eln ja panika stres z vysky a aj som mala uz na neho kalkulaciu sa mi pacilo ze ma aj mikrovlnku aj chaladnicku ale ja nevyleziem na tu strechu na bazen ☹ cize tie napoje by mi padli....dakujem za info, dalsia pozitivna informacia na ten hotel...ja som ho mala tiez vybaveny 🙂)))*Katka