Biograd - Chorvátsko

ludka1990
16. júl 2014

ahojte, v auguste sa chystáme prvýkrát na dovolenku k moru. Chceli by sme ísť do Biogradu a ubytovanie si nájsť až na mieste ... môžte mi dať nejaké užitočné rady, ak s tým už máte skúsenosť ... vopred ďakujem 🙂

lucindao
16. júl 2014

Ahoj, teraz sme sa zo synom vratili z gradacu.krasne miesto ale isli sme cez cestovku.ale vela penzionov a vonku mlade baby s tabulami ktore lakaju hosti.takze ubytovanie urcite nebude problem

wercsi83
17. júl 2014

Ahoj my ideme v pondelok cez cestovku do hotel.

katkasofka
17. júl 2014

AJ MY IDEME DO BIOGRADU 4.AUGUSTA

haslerka27
17. júl 2014

ahojte,my ideme nedaleko biogradu,vola sa to SV.Filip i Jakov- vraj asi 3 km od Biogradu.Ideme uz buduci vikend na tyzden,cela rodinka,svagrine 3 s rodinami,detmi.teda ide nas 17 ludi,z toho 9 deti.)to bude zabava😉tesime sa.ideme cez cestovku,bol problem najst ubytko pre tolko ludi pri sebe a v cestovke nam to vybavili.Ideme do apartmanov,ale planujeme si stravu priplatit na mieste.aspin polpenziu.uz som bola v chorvatsku vselikde,ale v biograde este nie,takze uvidime😉pocasie ma byt uz pekne,na ten tyzden prelom jul august okolo 33st.

lulape
24. júl 2014

Ahoj, my chodíme do Biogradu každý rok. Vždy na blint, ubytovanie si nájdete ľavou zadnou 🙂 Ešte si budete vyberať. Pri cestách Vás budú sami oslovovať páni na mopedoch, nebojte sa s nimi ísť, ukážu Vám kde sa dá ubytovať.Je tam naozaj krásne, je to naša srdcovka. My ideme 3.augusta 🙂

milanchemik
24. júl 2014

Boli sme v Biograde aj my keď sme ešte chodievali do Chorvátska.... Tuším sme boli v hoteli Ilirija.... fantasticky som sa tam vždy napráskal na večeri... 🙂 Inak ak nechcete jesť domácu zaváranú stravu, tak v Chorvátsku minimálne s polpenziou.... v reštikách sú strašné ceny.

frisnica26
9. feb 2017

@lulape ahoj nemáš nejaky kontakt už overeny prosím? my chcem ísť s dvoma deťmi a nechdem na blint bojím sa dik. čo najbližšie k moru:

lulape
9. feb 2017

@frisnica26 nemám, bohužiaľ 🙁 my fakt chodíme stále na slepo. Ale nikdy nebol problém niečo pekné nájsť. Čo naisto Ti môžem zabezpečiť je v Gornji Karin. Tam máme apartmánovy dom. Je to 20 km od Biogradu. Také východiskové miesto na všetky strany. Ale to je skôr pre bezdetný pár, ktorý chodí po výletoch 😐

macilaci
2. mar 2022

@lulape ahoj. Môžem?ohľadom Biogradu🤭