Bol niekto v Bulharsku s ročným dieťaťom? Kde?

izi2
23. aug 2011

je to pekné miesto? more je cisté?

stanislavao
23. aug 2011

preco prave Bulharsko? co Vas tam laka okrem nizkych cien?

yvulienka
27. aug 2011

my sme boli v r. 2008, presnejsie Primorsko. dcerka mala vtedy 9 mesiacov, bola to nasa prva dovolenka, no uz by som tam asi nesla... bolo tam lacno, ale to bola asi jedina vyhoda. inak more bolo strasne burlive, obrovske vlny a meduzy, mala sa bala ist do mora. kupili sme jej tam malicky nafukovaci bazenik, napustili vodu z mora a kupala sa pod slnecnikom. mali sme pisane, ze hotel 150m od mora, no to asi vzdusnou ciarou, kedze sme museli ist obchadzkou. okolie este nebolo take rozvinute, vsetko sa este len stavalo... ale mozno to bol len zly vyber hotela. boli sme aj na vylete v Nesebare, tam bolo krasne, velmi pekne historicke mestecko...

maggie59
27. aug 2011

My sme boli tento rok v Pomori. Malý ma 2 roky a nam sa velmi páčilo. More bolo pár dní vlnité, čo sa malému nesmierne páčilo a pár dni bolo kludne jak zrkadlo. A hlavne bolo čistučke nie jak napr. v Taliansku a hlavne teplučké a žiadne medúzy. Bývali sme v sukr. apartmane 50 m od mora. Lacno tam je ešte aj teraz, nemusis sa pozerat co si mozes kupit a čo nie. My sme boli velmi spokojni a isli by sme kedykolvek zas.

blondyblond
2. sep 2011

Nesebar urcite odporucam,Slnecne pobrezie je najkrajsie ale aj najdrahsie od nesebaru vzdialene asi 20min peso.Uzasna dovolenka

nelicefo
1. okt 2011

My sme boli v Bulharsku a už nikdy viac sa tam nechceme vrátiť. 😠 Vysolili sme 1500€ len ja sprostá za tom mám dovolenku v Turecku,Egypte,Grécku 😉

jespera
11. okt 2011

zial za blby vyber sa plati bohuzial, my sme boli trojclenna rodina v 4hviezdicovom hoteli za 600e.