Boli ste na dovolenke v Caorle v Taliansku? Ako bolo?

veronciatko
13. aug 2009

boli ste niekto na dovolenke v tomto letovisku? ako ste boli spokojni? ake su tam plaze? kolko trvala cesta?

marymk
8. jún 2013

@skazka vážne po 22.00 už nebolo komarov? to je zaujímave, ani na promenáde popri mori?

marymk
8. jún 2013

@jasminet ja som už našla nejake repelenty prírodné lebo nemienim deti striekať chémiou. http://eshop.natureal.sk/sk/prirodny-repelent/1...

skazka
9. jún 2013

@marymk po 22.00 sme ich uz asi nevnimali, alebo uz vazne neboli 😉 .... vecer sme chodili iba na kolotoce a na promenadu na zmrzku...

larmimi
10. júl 2013

ahojte , bol niekto v carole hotel Savoy ? 😉

bublinkajasminka
28. júl 2013

my sme sa predvcerom vratili myslim ze kto kukne nase fotky pochopi ake krasne je to miesto-...milujem to tam

sofi_ja
9. sep 2013

my sme boli posledny augustovy tyzden v rezidencii Gran Mado a bolo to nieco uzasne, samotne historicke centrum Caorle je krasne, povodne sme planovali ist klasicky len do Bibione alebo Lignana, ale v cestovke sme dostali odporucanie na Caorle a nelutujeme. Isli sme cez kosicku cestovku Juventour, poradili nam a aj celkovo sluzby boli dobre. Do Caorle by som sa urcite vratila, ale v Taliansku je toho toooooooolko na spoznavanie 😀

oli_
25. mar 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

ahojte. O dovolenke v Caorle nájdete info a nejaké foto aj tu:
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-v-taliansku-autom-a-s-detmi/
snáď pomôže..

zata2
28. máj 2014

@bublinkajasminka prosim cez aku cestovku ste boli a aky apartman je to dakujem 🙂

bublinkajasminka
29. máj 2014

@zata2 my chodime priamo cez hotely a nie cez cestovku a prvy krat to bol hotel principe a druhy hotel bristol 🙂

zabavka
14. jún 2014

@bublinkajasminka a kolko vide ubytovanie na tyzden pre 4os.?

bublinkajasminka
14. jún 2014

@zabavka my sme traja takze pre styroch neviem ale nas to troch s plnou penziou vyslo okolo 1450 a teraz ideme len s ranajkami do 4 hviezdoveho 1100 eur 🙂

danculik
19. jún 2014

Ahojte chcem sa opytat, chystame sa na dovolenkku do Talianska, chcem ist vlastnym autom. Ubytovanie si chceme zabezpecit samy. Len by zaujimalo, ci mi neviete poradit, je lepsie mat ubytovanie rezervovane do predu alebo mozme ist aj kludne na blind? tak ako sa chodi do Chorvatska🙂...co odporucate a ake su vase skusenosti? Dakujem vopred za vase odpovede.

emily76
19. jún 2014

@danculik v Taliansku sa ubytovanie zhana cez agentury.. nie priamo od majitelov ako v Chorvatsku.. takze musite asi po prichode obehnut agentury v meste a popozerat, co a ake maju volne. Mne je pohodlnejsie pozriet si to uz doma, objednat a ist na istotu. 😉 Ja som teda na blind v Taliansku este nebola

katulik851
24. jún 2014

my sme boli tiež v Caorle , už davnejšie asi 3 roky dozadu, ešte bez malého, bývali sme v kempe, bolo to tam super, môžem len odporúčať, pláže vôbec nie sú plné sú tam široké pláže je tam veľa miesta, pekné mesto, veľa reštaurácii, fakt super, a aby som nezabudla ten kemp bol tak čistý - to som nechapala, sprchy a záchody úplne čístučké , čistejšie ako niekde na SR v hoteli alebo v reštike.. Zvažujem že by sme tam išli aj tento rok ale neviem ako s ubytkom, lebo malý má 2roky - tak do stanu asi nie 🙂 Máte nejaký dobrý typ? dakujem

velvety
26. jún 2014

Zienky poradte nejaky pekny hotel v caorle, vhodny aj pre mensie deti a idealne aj s bazenom. Dakujem

danculik
10. júl 2014

nemate niekto nejake agentury v Taliansku cez ktore je mozne objednat ubytovanie?...nieco ako camping?... 😀 dik vopred. Chceme ist do Caorle 🙂 uz buduci tyzden 🙂

jasminet
10. júl 2014

@velvety
http://www.residenceflorida.it - len si daj pozor na vyhlad, z tej druhej strany je vyhlad na parkovisko...

danculik
10. júl 2014

@rainbow1 ahoj pisem ti, chystame sa na dovolenku do Caorle buduci tyzden ...tiez mam tie iste otazky co ty...nevies poradit nejake dobre ubytko v campe...a da sa ist na blind?..a da sa aj na viac noci ako 7?... 😀 dakujem pekne za vsetky tvoje rady, a tipy🙂

danculik
10. júl 2014

@rainbow1 ahoj mozem otazku?...nemas nejaky link kde ste byvali...a kolko vas stalo ubytovanie, ked ste tam prisli len tak na blind?

danculik
10. júl 2014

@brmbo ahoj, mozem vediet cez ktoru taliansku agenturu ste si nasli ubytko v caorle? dakujem pekne

brmbo
10. júl 2014

@danculik cez ludor

rainbow1
10. júl 2014

@danculik do Talianska by som už na blind veľmi neodporúčala, rozhodne nie s malými deťmi, tam to nie je ako v Chorvátsku, že prídeš a všade tabule, tam to funguje cez agentury a tie majú minimum ponúk, my, podotýkam unavení po nočnej ceste, sme našli agentúru, ktorá nám najprv ponúkla snáď najhoršie čo mala, lebo sme prišli v pondelok a chceli sme na 10 dní, ani to nefunguje, alebo len po špeci dohode, nakoniec nám ponúkli super apartmán ale len do soboty a v sobotu sme sa sťahovali do druhého, našťastie len do vedľajších dverí (bez priameho výhľadu na more), lebo už bol od soboty objednaný, takže apartmám si objednáváme už dopredu cez rovnakú agentúru, už nám dávajú aj zľavu, a keďže nám sa páči taký väčší, ktorý nemá priamy výhľad na more a nie je tak frekventovane obsadený, tak nám ho dávajú aj na 12 nocí, ale od soboty, na čo nám urobia rozumnú cenu, ideme tam už 3x. Je to agentura Cocal, keď si dáš Cocal.com môžeš pokukať, my chodíme do residencie President priamo u mora, v historickom centre, tichom, blízko kostelíka a u krásnej promenády

rainbow1
10. júl 2014

@danculik ...s kempami autom nemám skúsenosti, chodili sme tak s rodičmi za mojich mládežnických časov a ten kemping, volal sa DORCG, tam už nefunguje 😔 , alebo priamo cez cestovky s FIFO a všetko bolo zabookované

rainbow1
10. júl 2014
rainbow1
10. júl 2014

@danculik ..a ešte som zabudla na cenu, apartmán na 12 nocí pre 4 osoby priamo u mora v historickom centre s klímou, pračkou, veľkou terasom, parkovacím lístkom, záverečným upratovaním a 2 lehátkami so slnečníkom na skalách (málo sme využili) je 980€, nemá priamy výhľad na more, ale keď nakúknem z kuchyne doboku tak ho pekne vidím 😎 , apartmány v tej istej rezidencii s priamym výhľadom na more stoja okolo 700€ / týždeň

rainbow1
10. júl 2014

koniec hlásenia rádia Jerevan 😀 , dobre vyberte a prajem krásnu dovolenku 😎

brmbo
10. júl 2014

@rainbow1 ahoj som sa dívala na tú steanku-tam treba napísať či majú voľné termíny?tiež to je od soboty?my potrebujeme od streda-štvrtok aj také tam majú?dakujem

danculik
11. júl 2014

@rainbow1 Dakujem pekne za rady ..🙂 uz sme nieco rezervovali..este taka otazka, pytaju deposit 100 Eur na mieste...oni ho potom vratia?

rainbow1
11. júl 2014

@brmbo ja som vždy písla mail, príp aj telefonovala, mávajú len od soboty do soboty ale ako som už spomínala, možno by sa dalo aj inak, treba sa spýtať

rainbow1
11. júl 2014

@danculik po nás nikdy nič také nechceli, platili sme dopredu zálohu 150€, doplatili sme až sme prišli na miesto, ale možno každá agentura to má inak, treba sa popýtať 😉