Boli ste na dovolenke v Caorle v Taliansku? Ako bolo?

veronciatko
13. aug 2009

boli ste niekto na dovolenke v tomto letovisku? ako ste boli spokojni? ake su tam plaze? kolko trvala cesta?

bublinka127
29. jún 2015

@bublinka127 a nejake potraviny tam neboli kde by sa dala voda lacnejsie kupit?

bublinka127
29. jún 2015

@marcah a nejake potraviny tam neboli kde by sa dala voda lacnejsie kupit?

a2303
29. jún 2015

Ahojte, neboli ste náhodou v Bibione teraz niekto? chystáme sa onedlho, tak by som bola zvedavá na situáciu a ak máte odporúčanie. Po atentáte v Tunisku, už človek ide asi všade s malou dušičkou... ďakujem!

marcah
29. jún 2015

@bublinka127 jasne, normalne sa dala voda kupit v kazdom obchodiku ktorych bolo aj na promenade pozehnane (a aj velky supermarket bol nedaleko tam sme si boli nakupit nieco na domov ) ..... ja som spominala skor ceny v restikach, ze ked isiel clovek nieco zjest tak pitie k tomu bolo dost drahe....
A ano, 12 eur na osobu na den to bolo

zuzka38
2. júl 2015

@marcah ahoj, dik za odporucanie hotela bristol, troska sa neviem vymotat z cennika, chapem to tak dobre ze deti do dvoch rokov platia na den 20e? nad dva roky to istE Ako dospely? dik

zuzka38
2. júl 2015

@marcah a este prosim ta cez co ste rezervli hotel priamo cez nich alebo cez nejaky portal?

marcah
2. júl 2015

@zuzka38 hotel sme rezervovali priamo cez nich. Nebolo treba ani zadavat ziadne udaje z kreditky, stacilo im tel.cislo. dieta nad 2 roky bolo za 50% dospeleho

lenkao
2. júl 2015

Ahojte. K tym zastrckam chcem dodat ze na trojkolikove (konvica, hriankovac) vam treba adapter. niekde najdete adapter na apartmane ale vacsinou aspon moja skusenost niesu. Da sa to kupit v hoc akom supermarkete/obchode za cca 2€. Co sa tyka vody tak tu sa tam opravdu neoplati tahat lebo tam je lacna par centov. V restikach sa da kupit flaska napr 1l od 2,50€. Na nakupi odporucam Supermarket I´ns je pri hlavnej ceste smerom na Porto Santa Margherita. Maju velmi dobre ceny. Na konci P.S.Marherita a zaciatku Altanei je obrovsky supermarket Aliper. Ceny su vyzsie ako v Inse ale vacsi vyber aj cerstve rybi a pultovy predaj suniek a podobne.

tamka84
28. júl 2015

Ahojte. Daju sa v Caorle na plazi rozlozit polostany pre deti?

zozo111
28. júl 2015

@tamka84 zevraj daju, ale ci na kazdej plazi - neviem... kde narychlo kupim samorozkladaci stan?

Neviete ako su tam podelene plaze? ako mam vediet, ktora je sukromna a ktora nie? na tie sukromne si nemozem rozlozit deku?

pojdeme z Cadce, hadam staci o druhej v noci, aby sme nelapili kolony.

zozo111
28. júl 2015

v panfilo ste neboli ubytovani?

lubina
28. júl 2015

@tamka84 daju ale nie na vsetkych....tie co patria priamo k niektoremu holiday rezortu maju vlastne slnecniky a lehatka a tam sa stany nemozu rozkladat....ale da sa zasa rezervovat ten slnecnik...

tamka84
29. júl 2015

My ideme do hotela Bellevue ,nahodou niekto skusenosti s tymto hotelom? mame sice k dispozicii slnecnik a 2 lehatka, ale tie su podla toho ako som pocula dalej od mora ...a s malymi detmi asi najlepsie na deke priamo pri vode aby sme na nich videli. Ideme prvy krat do Talianska, chodievali sme do Chorvatska a tam kedze su uzke plaze mavali sme aj na chladku deku , tak preto by som chcela brat polostan. Ja som ho kupila u nas v obchode kde predavaju hracky a kociky atď.

lenkao
29. júl 2015

@zozo111 zalezi na ktorej plazi. My sme boli v Altanei a tam vobec nebol problem. Priamo v Caorle neviem presne ale na tej plazi pri tom kostoliku myslim Levante plaz tak z tej strany mali slnecniky rozlozene v pohode a uplne na kraji je aj volna plaz. My sme isli tento rok z Ba o jednej v noci a boli sme tam tak po osmej, isli sme pozriet na trh a potom pred dvanastou do agentury a o dvanastej davali kluce aj napriek tomu ze pisu vacsinou o 16stej. Ked sme dva krat po sebe isli z Ba o tretej tak sme stvrdli pred lignanom v zapche aspon hodinu a prisli sme pred dvanastou ale do Lignana cize do Caorle este aspon pol hodka. Inak odporucam zist este pred Lignanom z dialneice a ist po normalnej ceste a tym sa vyhnete aj pripadnej zapche ktoraa sa robi pred Lignanom. My sme zliezli pri San Giorgio di Nogaro. Cesta uplne v pohode a ziadna zapcha, stromi robili tien a bolo aj na co pozerat. Ja na vasom mieste by som sla skor. Zalezi aj na tom kedy chcete prist.

tehoska
1. okt 2015

@bublinkajasminka ahoj, prosim ta, vedela by si mi odporucit hotely, v ktorych ste boli v caorle?Dakujem.

bublinkajasminka
1. okt 2015

@tehoska najlepsi bol bristol 🙂 🙂

liza68
1. okt 2015

@tehoska
Hotel Cleofe

marcah
1. okt 2015

@tehoska
@bublinkajasminka aj my sme boli v Bristol 🙂

janicka99
27. nov 2015
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

Ja by som vám už veľmi neodporúčala Caorle, my sme tam chodievali dlhé roky s rodinkou, no teraz je to už veľmi preľudnené a aj celkom dosť predražené. Ešte stále chodíme na dovolenku na sever Talianska ale posúvame sa stále nižšie, preč od preľudnených stredísk 🙂

Tento rok sme boli cez edovolenky (http://dovolenka.edovolenky.sk/taliansko/autom-all-inclusive#kotva) v oblasť Rosolina Mare, vo vile Sandra a páčilo sa nám 🙂 Celá oblasť je zalesnená, takže je tam príjemne aj v horúčavách a blízko je aj aquapark.

flipflopi
27. nov 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

bola som a bolo tam uzasne, velmi dobra dovolenka

tuqanqa
13. júl 2016

Dovolenku v Caorle lido Altanea uz mam etento rok za sebou. Velmi doporucuju. Perfektni rezort pro rodiny. Ubytovani jsme byli v Accaci, 200m od plaze.
Cesta nam trvala 7h i se zastavkami. Vyjizdeli jsme v 6:15 z HC, zadne kolony.
Navstivili jsme Benatky i Caorle.
Doporucuji o trochu lacnejsi supermarket na kruhaci pred vjezdem do rezortu.
Plaz ok, jeden den byla voda vice zakalenejsi od pisku.
Detske hriste, pujcovna kol, animatori, skakaci hrady, detske diskoteky, golf, v Caorle jsme se nenudily.

adamecko123
9. aug 2016

Ahojte my sme boli tento rok v Caorle časť Altanea, Boli sme s detmi, Altanea Je novo vybudované stredisko vhodne skôr pre tých ktorý nepotrebuju mesto a rušnú dovolenku ale pokoj a ticho, a vystačia si sami. Je tam centrum kde su asi 2 kaviarne a obchodíky. Taktiež menší zábavný park pre deti, autíčka, trampoliny , vzduchové gule do vody, mini golf, a husenkova draha, Máte kde íst na kávu, pizu, víno ale všetko obídete za jeden veče. ČO mne osobne chýbalo je mesto - kde si zájdete pešo na prechádzku, starobilé uličky, kaviarničky v meste, rôzne atrakcie , proste chcela som niečo vidieť a zažiť. Do mesta Caorle je treba íst autom je to asi 4 km, taktiež do lepšieho obchodu 2 km. lebo v stredisku je iba obchod, síce kupite všetko , ale ceny dosť drahé. Nabudúce určite pôjdem tam kde je nejaké pekné mestečko. toto sa mi zdalo dosť obmedzené. Ale pláže pekné a čisté, piesok super

zuzanka002
13. jan 2017

Ahojte,neboli ste nahodou vo villaggio die fiori v caorle? S tym komarmi je to tam naozaj az take hrozne??????

adamecko123
13. jan 2017

tam nie, ale na komáre si určite treba niečo prichystať. ale treba skúsiť, niekomu to vyhovuje.

alien2603
11. máj 2017

Ahojte, nejaky tip na ubytko v sukromi, kde to nie je take preludnene? Dakujem

zuzkamark
11. máj 2017

Nam sa na komare najviac osvedcil tento repelent:
https://repelenty.heureka.sk/predator-outdoor-i...
Dava sa na oblecenie, takze je vhodny aj pre deti.

rakovcanka
5. feb 2018

@emily76 ahoj, chystame sa do talianska tento rok, ale neviem si vybrat cez koho tam ist..teda agenturu alebo cestovku..vedela by si mi prosim poradit? aby sme zbytocne nepreplatili za apartman..chceme pre 6 dospelych a 3 deti..bez stravy v pohode 🙂 dakujem krasne

emily76
5. feb 2018

@rakovcanka my sme si rezervovali raz priamo cez agenturu, na stranke lignano.it a druhy raz cez casamundo. Cez cestovky to bolo o dost drahsie. Pripadne pozriet booking, vela miest ma vlastne stranky s ponukou ubytovania.

rakovcanka
5. feb 2018

@emily76 dakujem 🙂

zuzu_la
25. jún 2018

idem si po radu, chceme ísť na dovolenku do caorle. apartmán si hľadáme sami. ktorú časť caorle odporúčate?