Boli ste na dovolenke v Caorle v Taliansku? Ako bolo?

veronciatko
13. aug 2009

boli ste niekto na dovolenke v tomto letovisku? ako ste boli spokojni? ake su tam plaze? kolko trvala cesta?

jedina30
16. mar 2012

@petusko ..vyskusat nove je lakave..aj mna stale laka ist niekde inde..nikdy by som nesla na to iste miesto..aj ostrov Krk a Istria je pekna..nie je daleko od hranic..s detmi je tazko dlho cestovat ..ved uvidite..Italia-Caorle sa vam bude pacit.. 🙂

janula17
9. apr 2012

caute, boli ste niekto v Caorle aj v kempe? napiste prosim niekto skusenosti, dakujem

rainbow1
5. máj 2012

ahojte, ak sa chystáme do Caorle 2. júlový týždeň autom na blind, nebude problém s ubytovaním ? Je možné nájsť ubytko aj na 10 nocí, nielen násobok 7 ? Treba ubytko hľadať len od soboty do soboty alebo sa dá aj cez týždeň ? ďakujem vopred za všetky rady. 🙂

monikapalo
13. máj 2012

@rainbow1 ahoj, aj my ideme do Caorle posledny julovy prvy augustovy tyzden, no ubytko sme si rezervovali vopred prave preto. lebo mame male dieta a ideme s jednou rodinou,ktora ma tiez male dieta. Ideme prvy krat, takze nemame velmi odvahu ist len tak na blind. Ale podla mna, ked mas odvahu a aspon trocha poznas jazyk, tak najst si tam ubytko nebude problem, aj ked bude sezona. Stastnu cestu prajem. 😉

rainbow1
13. máj 2012

@monikapalo môžem sa spýtať, ktoré presne ubytko ste si zajednali ? - pre inšpiráciu 😉 ďakujem

monikapalo
13. máj 2012

@rainbow1 cristoforo colombo

nana776
14. máj 2012

ja som bola pred 2rokmi,v caorle je pekne,pekne plaze,ale zaciatkom septembra sa mi uz zdala byt zima.

rainbow1
14. máj 2012

@monikapalo christofo colombo vyziera super, pozerala som už skôr, len v našom termíne je komplet obsadený 😠 , uvidíme skúsime iné 😉 sa už teším 🙂

mirka2710
15. máj 2012

Ahojte.Mna by zaujimala rovnaka vec ako rainbow. Vobec sa nevieme napasovat do prichodu na sobotu. Chodi niekto na len tak na slepo? Myslite ze ked prideme napriklad v stredu, tak niekde ubytko splasime? Mozno je priamov Caorle nejaka cestovka....nepozna to tam niekto ze kde priamo sa ist spytat?

flowerfairy
15. máj 2012

@janula17 ahoj, ja som tam chodila s este rodicmi do kempu - San Francesco, je to blizko Caorle a bolo to super. Jasne, ze to nie je take pohodlne ako apartmany, ale plno bazenov, program pre deti, chodili sme tam roky velmi radi. Je pravda,ze je to uz dost davno, vyse 10 rokov... 😀

seba1
15. máj 2012

@mirka2710 vraj v sezóne sa to nedá zohnať na slepo, ale to viem len od iných, nemám osobnú skúsenosť, iné dni nástupu ako sobota pozri na stránke www.settour.sk

seba1
15. máj 2012

@rainbow1 pozri aj ty ten settour, sú tam aj 10-dňové pobyty

skazka
24. máj 2012

Pozdravujem,

chcem sa spytat, ako je to s parkovanim v Caorle, ked ubytko mame az od 16.00 a chceme ist zo SVK na noc, kvoli detom. Ci nieco najdeme? Podla obr. z googlu je velke parkovisko pri aquaparku, lenze je tam tabula (http://g.co/maps/9x6ws) z ktorej chapem, ze v sobotu parkovanie do 16.00 je zakazane...

A este ohladne vodicskeho preukazu, ci treba medzinarodny? mam "ruzovu" karticku.

pusinqa
24. máj 2012

@skazka my sme došli úplne že skoro ráno pred 7-ou a bolo síce dosť plno v uliciach ale dalo sa nájsť parkovanie my zhruba dosť blízko pri agentúre kde sme čakali na kľúče, decká sa napodiv dobre prebavili pojedli zásoby, pozreli sme pláž, dali rannú kávu, preliezky našli dalo sa, si myslím že zas nejaké miesto na parkovanie určite nájdete

skazka
26. máj 2012

@pusinqa Vdaka za odpoved, este sa spytam, ze ked ste nasli tie parkovacie miesta v meste, boli platene? My ideme az do Porto S. Margherita, ale asi v Caorle stravime den.

tilly
26. máj 2012

@rainbow1 tie agentury ponukaju len sobota-sobota, mne sa to tiez nepaci, ale hotely ponukaju aj normalne ubytko na tie dni, ktore chces, my ideme nedela - stvrtok

rainbow1
26. máj 2012

@tilly ďakujem za info, my sme chceli apartmán kvôli vlastnému vareniu, lebo malá je ešte malá a neviem aké sú tie hotelové stravy, tam to tak nefunguje ako v Chorvátsku, že prídeš a vidíš apartmány na prenájom ? 😕

tilly
26. máj 2012

@rainbow1 nie.. skusala som minuly rok a nedalo sa... mozno to vybavis lepsie, ale ja som to odtialto nevybavila, isli sme radsej do chorvatska, aj tak to tam mame radsej, ale tento rok ideme skusit na 4 dni aj taliansko... aj ked si myslim, ze cesta rovno odtial bude do chorvatska... tam si vzdy najdeme ubytko podla predstav

pusinqa
28. máj 2012

@skazka nie na uliciach zadarmo parkovalo tam hrozne veľa áut a úplne že všade ale teda skoro ráno sme sa ešte do jednej medzierky pichli už cez deň neskôr neviem aké by to bolo ale zas neverím že keď trošku pokrúžite nenájdete, keď sme odchádzali sme zas chvíľku parkovali pred jednou pizerkou kým sme behli na zmrzku, poslednú prechádzku večernú ešte a tak, veľké parkovisko a zadarmo bolo tiež

monikapalo
31. máj 2012

@pusinqa Ahoj mozem sa opytat, kedze si uz bola v Caorle, kde sa tam daju nakupit potraviny? Ideme tam prvy krat, budeme si varit sami, takze neviem, co so sebou brat, alebo nebrat. 😉 😀 Dik

pusinqa
31. máj 2012

@monikapalo no my sme boli pri levante pláži a za nami rovno smerom od pláže do vnútrozemia pár metrov bol veľký obchod mali tam všetko možné a aj ceny také čo ja viem mne prišlo že dalo sa ale tak sme na dovolenke fakt nejako extra nepozerali až na každé euro, som to zas neskúmala do detailov ale neprišlo mi to neúnosne drahé, tam sme v pohode všetko nakúpili, tiež sme si tak jednoducho varili kvôli ďeťom

monikapalo
4. jún 2012

@pusinqa Je pravda, ze v Taliansku cez ich siestu sa nam nikde nepodari najest sa v restauracii, alebo v bufete? Trocha mam obavy z tych zemetraseni teraz. ☹

pusinqa
4. jún 2012

@monikapalo my sme si varili sami takže príliš neviem, čo bola pri nás za plotom reštika tam bol vždy cez obed nával a raz sme tam boli v pohode na obed takže asi sa prispôsobili turistom, v kaviarni kam sme chodili sme tiež nenatrafili že by mali zatvorené a chodili sme ráno, cez obed alebo poobede, ale fakt sme s ďeťmi po takýchto zariadeníach príliš nechodili malinká nemala ani rok a cez obed nám obe deti akurát spali nám to nejako nevadilo, nemali sme s tým nikde problém

petusko
10. júl 2012

Ziadne aktuality z tejto oblasti?
My sme vcera doplatili zvysok dovci, tak teraz uz len dufat, ze vsetko vyjde tak ako ma a o 5 tyzdnov ideme 🙂

bubbble
10. júl 2012

ahojte, my sme boli v caorle minule leto. byvali sme v altanei, co je teda asi 5 km od caorle, ale do caorle sme chodili skoro kazdy den. vedie tam cyklotrasa, tak sme si vzali korcule a chodili na nich 🙂 je tam strasne super, jedno z najkrajsich mesteciek pre mna.. plaze super, dlho dlho plytke, jemny piesok, fakt parada. isli sme busom a cesta trvala nejakych 12-14 hodin.

petusko
10. júl 2012

@bubbble super, aj my ideme do Altanei 🙂

janka_pn
10. júl 2012

@petusko aj my sme tam boli 🙂. cez lampo.it

petusko
10. júl 2012

my ideme cez italieonline

monikapalo
16. júl 2012

Baby prosim, neviete mi poradit, co zbalit do kufrov??? 😅 Idem prvy krat na takuto dovolenku,byvanie v apartmane, kde budeme sami varit a teda ani neviem, co vlastne z domu brat, alebo nebrat. Uz viem, ze si tam budem moct nakupit vsetko v obchodoch, ale myslim na ten prvy den hned po prichode....aby som ako prve co v Taliansku urobim, nemusela s 2,5 rocnym synom behat po potravinach. Dakujem . 🙂

skazka
16. júl 2012

chcem sa este spytat ako to tam je s el. zasuvkami? chceme si zobrat varnu konvicu - tak ci nam bude pasovat nasa svk snura do ich zasuviek...