Boli ste na dovolenke v Caorle v Taliansku? Ako bolo?

veronciatko
13. aug 2009

boli ste niekto na dovolenke v tomto letovisku? ako ste boli spokojni? ake su tam plaze? kolko trvala cesta?

dai
14. aug 2009

veronciatko,
my sa tam chystame teraz... ideme autom - cesta by mala trvat 6 - 8 hodin ( nam asi viac lebo budeme robit prestavky... ale ja sa celkom tesim 🙂 ), plaze su tam pieskove velmi pekne , spokojnost neviem posudit kedze ideme 1x...
ale co som pozerala stranky tak to tam vyzeralo byt fajn - rusne mestecko, trhy, vela restauracii, golf, potapanie...
my sme si prenajali velky apartman, berieme aj svokru aby sme mohli si aj nocny zivot trosku uzit 🙂 chceme aj cestovat - pozriet benatky a tak...
uvidim, ale uz sa tesim 🙂

tweety22
14. aug 2009

veronciatko, my sme boli pri caorle v eraclea mare min. rok, v Caorle sme boli len na vylete, plaze boli uplne plne ale mestecko prekrasne, inak tam mas aj kludne miesta ako caorle altanea alebo eraclea mare, tam su plaze krasne, vela atrakcii pre deti a menej ludi 🙂

lucqa
14. aug 2009

ahoj, my sice chodime o letovisko vyssie, ale Caorle je super, mestecko je krasne, more super, plaz pieskova, krasna promenada pri mori 🙂
Pozri si toto, kamery su na 4 miestach, aktualizuje sa to kazdych 5 sekund: http://www.webcamcaorle.it/

veronciatko
autor
14. aug 2009

zatial dakujem baby za odpovede, my by sme chceli ist prvy septembrovy tyzden, dufam ze bude dobre pocasie. zatial nejdem nic zajednavat uvidime podla pocasia a inych okolnosti. hladame nieco co je najlepsie priamo na plazi alebo velmi blizko a aby sa tam detureence mohli nahanat. takze asi ziaden hotel. pozerala som kempy, ubytovanie v bungalovoch, to mi pripada take najidealnejsie pre nas. aj v caorle je kemp priamo na plazi, ale maju dost vysoke ceny. neviete o niecom?
a ozaj co si myslite o tom, ze tam chceme ist s 5 mesacnou dcerkou. mate skusenosti?

veronciatko
autor
14. aug 2009

dai tak daj potom prosim vediet ako bolo. ako ste zohnali ubytko?

tweety22
14. aug 2009

veronciatko, ja som jednoznacne za chodit k moru uz od malicka, so synom sme chodili kade tade od 3 mes. ale vec nazoru, v sep. uz horucavy nehrozia (asi) tak si myslim, ze to moze byt len prijemne 🙂

dai
14. aug 2009

veronciatko,
my ideme tiez prvy septembrovy tyzden...
ideme tam na odporucanie znamej ktora tam zije uz 6 rokov - ona nam aj vybavila apartman... ale dost nas uz asi pred 3-mi tyzdnami tlacila sa rozhodnut ci ideme alebo nie, lebo ze uz je to dost obsadene...

ja som ten rok ked sa nasa mala narodila dovolenku pri mori vynechala - mala bola placliva a nespinkavala dobre, my by sme si to neuzili, okrem toho mi pediatricka moc neodporucala s nou este cestovat ( mala je junova, takze bola este malicka v lete...)

hanka274
4. sep 2009

lucqa, odomna mas ten link?? my sme si pisali predminuly rok za to taliansko?? ja tam dost casto klikam a slintam... 😵 😵 😵

fiona8
16. júl 2011

tak žienky my sme sa dnes odtiaľ vrátili a môžem len odporučiť! nádherné mestečko, plno obchodíkov, kaviarničiek, rušný nočný život, piesková pláž, dlho je malá vodička - takže vhodná pre detičky, veľa atrakcií pre deti - aquapark, lunapark, v meste same hojdačky, autíčka....no nadmieru sme boli spokojní 🙂 🙂

monikapalo
1. jan 2012

@fiona8 Nepoznate rezidenciu Cristoforo Colombo ?

fiona8
1. jan 2012

@monikapalo presne v nej sme boli ubytovaní 🙂 je tam perfektne...na streche sú aj bazény...detský aj pre dospelých, blízko mora... 🙂 krásne je to tam

zuzana581
30. jan 2012

Ahojte. Aj my tento rok uvažujeme o Caorle. Ako dlho je more plytké? Nejaké nové skúsenosti ohladne Caorle? Maminky ozvite sa. 🙂

zuzana581
30. jan 2012

Nepoznáte náhodou niekto Camping Laguna Village?

eri28
30. jan 2012

@veronciatko moja sesterka bola v taliansku isi autom, a ked potom kuka ceny leteniek skoro ju porazilo
neviem kde boli boli aj v cempoch, a prisla tehotnaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 , ani nesnazili 😉

pusinqa
30. jan 2012

@zuzana581 my sme boli na tej levante pláži a tam bolo dlho plytké super pre deti

zuzana581
30. jan 2012

@pusinqa a nevieš ako ďaleko je to do centra odtial? Do toho historického. Neviem sa k tomu nikde dopátrať.

pusinqa
31. jan 2012

záleží kde presne bývaš, my sme asi tak v polovici dĺžky tej levante pláže cca bývali a do centra to bola na večer prechádzka s kočíkom tak pol hoďka do mesta a asi toľko aj späť takým ozaj voľným tempom dalo sa v pohode a chodil aj taký vláčik ale to sme neboli ani neviem kde má zastávky

zuzana581
1. feb 2012

@pusinqa toto ubytko je až na konci tej pláže, takže tak do hodiny pešo. To je už trochu vela asi. Ďakujem za info.

pusinqa
1. feb 2012

@zuzana581 no asi tak ako píšeš, my keď sme išli po koniec pláže to bola pol hoďka takže do mesta to už je potom dosť kúsok hlavne s ďeťmi

zuzka99
14. feb 2012

ahojte boli ste niekto na dovolenke v Caorle - Santa Margeritha - vilky Los Nidos? Viete mi dať bližšie info? Je to čisté ubytko, ako vyzerá v skutočnosti? Ďakujem moc

zuziq
22. feb 2012

my by sme sa tento rok isli tiez radi pozriet do talianska a zaujalo ma prave Caorle. Mate tip na nejake overene ubytko, apartman, aby sme to nemali daleko ani na plaz ani do mesta? 😕

petusko
16. mar 2012

takze my pravdepodobne ideme do Caorle, pre nas Taliansko prvykrat, sme jednoducho zvedavi, ako tam je, tak dufam, ze nebudeme sklamani...
Mame vybrate uz aj ubytko, areal aj s bazenom, zahradou... uvidime... aj sa bojim, aj sa tesim 🙂

jedina30
16. mar 2012

milujem Italiu a Caorle je prekrasne..mame kamosku v Italii a byva asi 1/2 hodinu od Caorle..chodime tam za nou kazdy rok v maji..este tam nie je vela ludi a uz pobehujeme v plavkach a opalujeme sa. 😵 😵 s ubytkom vam neporadim,lebo my byvame u nej..plaze su krasne-pieskove,korzo popri plazi s malymi obchodikmi,mnam-mnam gelato-zmrzlina.. 😉 😉 ,pekny historicky kostolik ..parada 😀 😀

petusko
16. mar 2012

@jedina30 uff, ani nevies, ako ma tesi pozitivny ohlas 🙂 S Talianskom nemame vobec ziadne skusenosti, boli sme v chorvatsku, kde je sice krasne, ale tie kamene... Decka si more sice uzili, ale ked sme boli na malickej pieskovej plazi, to bolo pre ne to prave orechove. Preto chceme ist ku piesku...
Chceme ist az v polke augusta, tak pocasie snad bude zhovievave a potom napisem aj ja take prijemne dojmy ako ty 🙂

jedina30
16. mar 2012
petusko
16. mar 2012

@jedina30 waaaaau ! dakujem, uz sa asi zacnem naozaj tesit !

jedina30
16. mar 2012

@petusko ..italia je prekrasna..ja ju proste millujem..pekny chlapi 😀 a nech sa aj moje oci trosku popozeraju inam,nie?? 😀 ..my chodime v maji za kamoskou,ale zase cez leto chodime do Chorvatska..tento rok ideme na ostrov RAB..je tam krasna pieskova plaz,tak som velmi zvedava 😉 😉

jedina30
16. mar 2012

@petusko ..ja mam viac fotiek..ale tam nejako je tam..dlha pieskova plaz..pre deti smykalky,hracky.. 😉

petusko
16. mar 2012

@jedina30 my sme v Chorv. boli vlani, bolo uzasne, mali sme krasnu plaz aj ubytko, ale ked my sme taki, ze chceme vyskusat aj nieco ine 😀 a mna taliansko laka uz davnejsie, len nebola odvaha 😅