Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Boli ste v Bulharsku s ročným dieťaťom?

tana04
9. júl 2014

😉

mawka
9. júl 2014

ahoj, my sme sa vratili pred tyzdnom, sice mam vacsie deti, ale hotel bol rodinny a bolo tam strasne vela ludi s malinkymi babatkami, aj polrocnymi. co som si vsimla, tak mamy dojcili v plazovych stanoch alebo mali termosky s vodou a zarabali mliecko a v restike hotelovej mali detske stolicky vysoke a kedze boli svedske stoly, maminy davali detom vselico. mohli vybrat. nevidela som tam nikoho, kto by rocnym detom daval zo skla prikrmy. rocne deti tam jedli normalne vsetko, co im maminy vybrali. zalezi asi kam idete a aka forma stravovania tam bude. ja som osobne bola prekvapena, ze tie jedla boli normalne ako doma, neboli presolene, neboli pikantne. uplne v pohode pre deticky. no a navyse, v BG je na kazdom rohu obchod, lekaren, drogerka, keby uz aj, tak mas kde kupit a dost lacno.

l3yla
9. júl 2014

Ahoj! Bulharsko je naozaj nádherná krajina,mám to tam veľmi rada 🙂
Čo sa týka stravovania je to podľa mňa fajn ...ich vodu radšej nepiť a kupovať si minerálku 😉 Na každom rohu máš obchodíky -tzv. "supermarkety" kde nájdeš naozaj hocičo -hygienické veci ,alkohol ,pečivo ,cukrovinky ,slané ...videla som tam aj príkrmy ...😉
Ono ak máte raňajky-väčšinou sú formou švédskych stolov - nájdeš tam aj ovocie ,slané či sladké raňajky ...takže nejaký melón pre malinké je v pohode si myslím ...mne v teple jesť nechutí tak mne stačilo aj to ovocie na raňajky..😉
Obedy- je tam naozaj veľké množstvo reštaurácií -kde máte možnosť ochutnať všetko od výmyslu sveta a pre malinké určite niečo vyberiete 😉
Večere - ak máte na hotely -tak takisto ako raňajky ,ak nemáte tak v pohode sa dá v meste najesť 🙂
Bulharsko mám precestované a myslím ,že máš zbytočné obavy...vždy stretávam naozaj veľmi veľa rodiniek i s menšími bábätkami 🙂
Ak máš akékoľvek otázky kľudne napíš IP 🙂

belllinka
9. júl 2014

Chodievame do Bulharska, ale tento rok sme prave kvoli rocnej dcere vybrali chorvatsko a apartman s kuchynou. Mozno keby ste isli do hotela all inclusiv s dobrym vyberom jedla, tak sa da. Ale ja si neviem predstavit co by som rocnemu dietatu objednala v restike. Nie je to ako u nas, predsa len pouzivaju ine korenia, inak dochucuju.

luba28
9. júl 2014

ano,..minuly rok sme tak boli,..a nasli sme slov.restiku a tam sme kupovali malemu obed a aj sebe,lebo mne moc ich kuchyna nechuti,...a mlieko sme mali svoje ,...jogurty sme kupovali tam v obchode ,...a vsetko jedlo v podstate sme kupovali tam a sme zdravi,spokojni a tohto roku ideme zrejme zas,...Bulharsko je pre mna top,... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli