Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Boli ste v Grécku na ostrove Zakynthos - Vassilikos - Zante Imperial Beach?

lulu1107
10. jún 2015

🙂 Letíme zaciatkom augusta, chcela by som vediet, ake su tam fakult.vylety, resp. ich ceny, cokolvek, nakolko recenzie su rozne, viem, ze kazdy ma ine naroky,tak neviem ci sa mam obavat, viem len , ze tuto sezonu to ma nejaky novy majitel, letim s 3 detmi (10, 8, 1, 5)
Dakujem za akukolvek info...

saska.t
10. jún 2015

Boli sme minuly rok, uprimne vylety sme neabsolvovali mam na to moc male dieta ale boli plavba za velkymi korytnackami stala 20€ osoba, potom nejaky navrat do minulosti na piratskej lodi, obzretie mesta dokopy toho moc nebolo a stalo to max. do 35€ osoba ale ludia tvrdili ze nic moc.

hedka17
10. jún 2015

My sme boli na Zakynthose a super dovolenka,len my sme este vtedy nemali deti tak sme si pozicali skuter, ale da sa aj auto, a obehali cely ostrov,super zazitok a vela krasnych miest. Odporucam ist pozriet Navagio ak nemate problem na lodi , bol to celodenny vylet,manzel si bol aj zaplavat ked bola prestavka a na navagiu bola hodinka co sme sa tam mohli okupat. Aj skutrom sme tam boli pozriet ale dole sa nedostanete,len vyhlad,ale je krasny,chodia tam na vylet aj autobusom. Boli sme pozriet aj na plazi st.nicholas,tam sme sa kupali skoro cely den,prekrasne to tam bolo.Boli sme aj cely den v aquaparku,super tobogany tam boli.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli