Boli ste v hoteli Kotva v Bulharsku?

asismoni
14. máj 2013

Dobrý deň, prosím Vás, kto bol v hoteli Kotva Bulharsko? Chystám sa tam so 7 ročným synom v júni 2013. Zaujíma ma, či stačia raňajky a či je v bazénoch teplá voda, lebo som čítala nejakú recenziu a vraj je veľmi studená. Ďakujem za odpovede. Monika.

drobcek26l
14. máj 2013

My sme okolo tohoto hotela iba chodievali na prechádzky, keď sme boli v bulharsku, ale vždy sme si povedali že ak sem ešte niekedy pôjdeme, tak do neho. Z vonku vyzeral veľmi pekný a pre deti ako stvorený. aká je voda v bazénoch to neviem, ale bola tam kamarátka dva roky dozadu a veľmi sa im tam páčilo. Čo sa týka stravovania, aj my sme mali iba raňajky a úplne nám to stačilo, lebo bol bohatý výber a potom nám stačilo na obed iba nejaké ovocie alebo nejaká malá mňamka a na večeru sme si chodievali niekam sadnúť. A to mi verte že naozaj sa tam oplatí ísť na obed alebo večeru do reštaurácie, lebo porcie sú také veľké, že pre dvoch nám vždy stačila iba jedna a najedli sme sa obaja. Je síce pravda, že vtedy sme ešte nemali dieťa, no keby tam ideme teraz, tak aj tak v podstate nič by som nemenila.

kacenka78
14. máj 2013

ja som síce nebola, ale môj synátor tam bol minule leto s babkou... strava asi ako vsade, pre niekoho jednotvarna, ale ja vravim, ze aj doma jeme stale to iste dookola 🙂 mali polpenziu, ale ze vraj vecere neboli velmi dobre, ze stacili len ranajky a aj tak si dokupovali v stankoch kadejake hotdogy, pecene zemiaky a pod.... v bazenoch bola voda taka akurat, syn mi to teraz povedal, ze taka studenotepla, tak asi nie velmi prinosna informacia 🙂 a vela casu travili prave v bazene, pretoze k moru to bol kusok, a plaz bola v zatoke s mnozstvom rias.... Bulharsko je pre nasu rodinu oblubena destinacia uz tretie leto, a tento hotel je pre deti ako stvoreny, ten ich aquapark je skvely, hodnotim to len z foto, ale tesim sa, ze tam mozno na dalsi rok pojdeme aj my 🙂