Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bubelko
5. okt 2011

@anjelicek26 skusila by som zistit v hoteli, ci maju k dispozicii sedacku pre maxa (dobry hotel by mal mat) a pripadne hned jednu zabezpecila na transfer. ak nemaju, brala by som vlastnu. paranoidna nie si, sicher je sicher 😉

tea333
5. okt 2011

@anjelicek26 my sme ani za nic nevedeli zohnat sedacku na sardinii.byvali sme na privatnom ubytovani, sedacky tam nie su povinne, ziadne taxi ich nemalo..obehli a obvolali sme ich dost..
nakoniec, chtiac nechtiac, sme si aspon vybrali rozumneho mileho taxikara s dobrym bezpecnym autom s airbagmi, ktory pochopil ked sme chceli aby isiel velmi pomaly a opatrne a maleho som mala na kolenach, obopinal ho moj pas.isli sme asi 15 min na letisko cestou spat.
ked sme prileteli bral nas muz, ktory prisiel separe autom, len bohuzial na letisko uz nas hodit nemohol, lebo trajekt mu isiel skor.

ichbinich
6. okt 2011

Aky je transfer z letiska? Zvycajne to byvaju busy. A v buse tu sedacku aj tak nemozes pripevnit... Ak pride pre vas taxik, skus si zistit, ci maju sedacku...
Brat aj vajicko aj potah je asi fakt dost batoziny. Vajicko mozes zobrat aj do lietadla, ale to musis mat kupene extra miesto, kde ho das, pokial viem a maly by mal v nom aj sediet.
Skus si zistit, aky je ten transfer a podla toho sa rozhodnes. Ja som v Spanielsku tiez musela mat maleho na rukach, teda manzel, lebo sme v noci sli taxikom s malym v horuckach do nemocnice. Tam tiez nie su predpisane a sli sme asi 10 minut... Prijemne mi to nebolo, ale vtedy bolo dolezitejsie sa dostat do nemocnice ako spekulovat nad sedackou...
Ak tu sedacku potrebujes iba na transfer, tak to bude asi moc "roboty" brat vajicko z domu...
V kazdom pripade prijemnu dovolenku 🙂

zvedavamt
6. okt 2011

My do Grecka každy rok sedačku terepeme,ale nelutujem. Ked mala v buse zadriemala,mala pod sebou kufrik a na nom podsedak,a ked vodič prudko zabrzdil aspon nespadla na zem. Za nami bolo 1,5rdietatko a to chudatko škaredo spadlo 4x na zem ☹
A jasne ,že pokial sa da zistit,či možu požičat sedačku tam, treba si to zistit. My sme k moru brali dve rozkladacie postielky a kočik segrinim detom a nakoniec nam mohli požičat.
🙂

nelicefo
6. okt 2011

Skús zistiť,či to tam bude,ale asi by som zobrala. 😅

sssimi
6. okt 2011

Mňa to veru ani nenapadlo 😅 Boli sme na Malorke. Sárku som mala celý transfer 2oj hodinový na kolenách a aj naspäť. Nikto mi nič neponúkol a naozaj ma ani nenapadlo nič pýtať, keďže autobus nemal pásy. No asi by som sa bála viac, keby sedela v neupevnenom vajíčku ako mne na kolenách.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli