• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brať na Krétu konvicu kvôli preváraniu vody? Majú tam dojčenské vody?

19. júna 2009 
O tyzden letime s 19 mesacnym synom na Kretu, papa Aptamil mlieko. Doma mu pripravujem Aptamil z neprevarenej vody myslite ze na Krete staci kupit normalnu balenu nebublinkovu vodu a zarabat priamo do nej alebo brat varnu konvicu a este ju prevarat? Kdesi som totiz citala ze tam nemaju dojcenske vody.
31. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som na tvojom mieste radsej este pre istotu prevarila.Istota je istota :wink:
31. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja myslím, že už v tomto veku to nie je potrebné... ak by šlo o dieťatko do 1 roka, asi by som ešte prevarila... Ja malému zarábam už dlhšie mlieko z Toma natura... a v pohodke... nepreváram ani na pitie...
Ale určite by som fľašky umývala v tej kupovanej balenej vode, nie vo vode z vodovodu... tam by som sa bála viac... My si na dovolenkách aj zuby umývame s kupovanou vodou... :wink: :grinning:
1. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlastne my sme boli min.rok na Korfu, malý mal rok aj mesiac a zarábala som z kupovanej nesýtenej vody... :wink:
1. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj beboo,
my sme na krete boli minuly rok, to mala terezka 14 mesiacov. Ja som si vzdy pri ranajkach a veceri vypytala od casnika v hoteli horucu vodu na mliecko, urcite nebola dojcenska, ale malej nic z nej nebolo.Ak idete do nejakeho lepsieho hotela, je podla mna zbytocne brat kanvicu, tam ti prevarenu vodu urcite daju. :grinning:
1. jún 2009 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte no presne nad tym som uvazovala ako pise sjuzi ze mu budem tou balenou vodou aj vymyvat flasku. ideme do 4 hviezdickoveho hotela tak mozno skusim tu prevarenu vodu vypytat aj priamo v hoteli. lebo tu kanvicu sa mi strasne nechce brat mame toho dost aj bez nej :slight_smile:

kala a kde ste konkretne boli? boli ste spokojni?
1. jún 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v hersonissose, bolo tam uzasne, aj sluzby, ubytko, more, plaz. Hned by som isla znova, bohuzial tento rok nehrozi, lebo smesi odtial priniesli zivy suvenir :grinning: :grinning:

vy kam sa chystate?
1. jún 2009 o 16:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzsi my ideme na korfu nevedela by si mi povedat ako je to tam s kupou strvi pre deti daju sa tam kupit nejake hipky, plienky atd. dik inak ako sa vam tam pcilo :slight_smile:
1. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej kala gratulujem to je zlate - no ved dozeniete to buduce leto :slight_smile:
my ideme do Chanie - Aghia Marina. uz sa velmi tesim. dufam ze aj pocasie bude dobre kedze ideme uz v sobotu.
1. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme. :grinning: :grinning:
urcite tam bude pekne, my sme boli koncom juna a bolo tam uz strasne teplo. Ak chces,kuk moj album, mam tam fotky z krety.
1. jún 2009 o 16:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadherne fotky Terezka je velmi zlata :slight_smile: no uz sa naozaj neviem dockat :slight_smile:
1. jún 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beboo a kam presne idete? my ideme v sobotu teda v piatok na Kretu do Santa marina beach
1. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DANU, my tiež ideme v sobotu na Krétu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: letíme ráno o šiestej z BA do Analipsi, a vy?
1. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danu to naozaj? lebo my tiez a do toho isteho hotela :grinning: odlet v piatok resp. sobota 00:05 :slight_smile:
1. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beboo tak sme sa tam aj videli :sweat_smile: to je nahoda :sweat_smile:
19. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak sme späť - minuli sme asi 10l klasickej balenej neperlivej vody, ktorá nás dokopy stála 2eurá, úplne bez problémov, neprevárala som, len ohrievala špirálou na izbe. Totál pohoda, žiadne črevné problémy :slight_smile:
19. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danu veru ano :wink: mas velmi zlatu dcerku.

My sme nakoniec tiez neprevarali, kupovali sme takisto balenu neperlivu a vsetko bolo bez problemov. :slight_smile:
19. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beboo dakujem aj Viktor je pekny chlapcek :dizzy_face:

my sme tiez vodu neprevarali
19. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok