Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bulharsko all Inclusive

lillala
1. jún 2019

Zdravim. Možno troška divna otazka. ALe ideme prvý krát na dovču do Bulharska all inclusive. Chcem sa opýtať ako je to tam s uterákmi na pláž. Požičiavajú sa či si musím trepať z domu pre každého. Čo sme chodili dol iných krajín tak to tam bolo ale nie som si istá tu. Vďaka

cacianka
1. jún 2019

Neviem o tom ze by dávali.možno nejaky *****ale to by mali mat uvedene co poskytuju v cene.
Inak odporucam na piesok osusky z decathlonu . su sice polyester ale super. Tenke o 2/3 od frote lahke vyborne saju vodu a rýchlo schnu. ale dobre aj na suchu travu a kamene lebo sa do nich nic nezachyti. 2 nosime 4 ks a zaberu miesto ako 1 frote

3009
1. jún 2019

@lillala jedine že si zoberieš z hotela čo máte na izbe, len neviem potom do čoho sa budete utierať na izbe po sprchovaní. Takže určite si zobrať z domu.

korunka1
1. jún 2019

Mala by si to mat uvedené v popise k hotelu.
To, ze mate all inc neznanená automaticky osušky na plaž, hlavne v Bulharsku. Ak nemáš plažovy hotel, tak si priprav € na lehatka a slnecnik..a dost.

tanyan
1. jún 2019

my sme boli pred 3 rokmi v Pomorí (Sunset Resort - Family) a v cene boli plážové osušky aj lehátka pri bazénoch. Hotelová časť Sunset resort má v cene All inclusive aj lehátka na pláži.
pozri si detailne popis hotela, tam je to určite popísané.

belllinka
1. jún 2019

@korunka1 tie lehatka a slnecniky stoja vsade v Bulharsku inac, v Primorsku sme napriklad platili malo, iba 5 leva na den za kus.

korunka1
1. jún 2019

@belllinka my sme boli na Slnečnom pred cca 4 rokmi a tam chceli 10€ za dve lehatka a slnecník. 😥 Hotel sme nemali plažovi, ale all inc bol

minuskad
1. jún 2019

primorsko hotel jeravi. mali za 5e zalohu zteraky urcene priamo na plaz. na konci zalohu vratili + mali zadarmo slnecniky na plazi, lehatko si trebalo kupit

domka1205
1. jún 2019

@lillala ahoj my sme boli minuly rok all in v Bulharsku Obzor beach resort a osusky samozrejme vlastne, Ležadlá sa priplacali denne cca 7€ na dve osoby

tenerifka
1. jún 2019

Ze vam to sockarske Bulharsko stoji za to

belllinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
1. jún 2019

@tenerifka @tenerifka ked viem, ze nam staci sa celu dovolenku valat pri mori a nepotrebujeme nikam chodit, ked viem ze je tam pekne more a hotel, s ktorym sme spokojni a vyvalim za dovolenku x- krat menej ako niekde v exotike, tak nam uplne staci aj sockarske Bulharsko 🙂 Aj ked tento rok ideme skusit Turecko 🙂 ja viem, otras, pod uroven 🙂

atinkaa
1. jún 2019

@tenerifka bulharsko sa meni rovnako ako rumunsko ci slovensko😉 uplne by som to nezatracovala...podla nicku by som bola rada, ze sa mi vsetci nepotrepu na tenerife, takto je sanca, ze tam budes mat tiez svoj klud😉🏖

korunka1
1. jún 2019

@tenerifka ale Ty si riadne nabrusena na niektoré východné temy a štáty.

tenerifka
1. jún 2019

@korunka1 vies, ja sudim len podla toho, co tu pisu ine zeny, sama by som tam dobrovolne neisla ani zadarmo.Sluzby na urovni 80-tych rokov min.storocia, raky normalny Nemec by tam ani neplachol a ked tak take haloooo by tam za tie biedne sluzby narobil, ze by sa z toho dlho spanatavali, ale Slovak drzi hubu.....to co je za plazovy hotel bez podkytnutia uterakov na plaz?

adka_22
1. jún 2019

My sme boli minulý rok v Bulharsku na Sunny beach hotel Lion a uteráky sa dali na recepcii zapožičať myslím že 3leva stal pre jedného, keď sme ich potrebovali vyprať tak sme vrátili a dali nám nové zase za ten poplatok....

korunka1
1. jún 2019

@tenerifka ak naražas na zadavateľku, tak ta nevie ci ich budu mat, preto sa pyta. Ale nemyslim, ze ich nedostanu.
A bola si v tom Bulharsku, ze tak hodnotiš?
Okrem ineho nie kazdy ma na Bali a pod destinacie, tak preco hned odsudzovat Bg.
Ja by som napr. chcela ist na sardiniu, to mi umoznuje letisko v Ke a nase cestovky,aspon zatiaľ-viem aký nazor na to mas. Ale službami sú tie ponukane hotely tam takmer identické s hotelmi v Bg, ak nie horsie. A o cenovych rozdieloch nevraviac.

tanyan
1. jún 2019

@tenerifka Ja som bola v Bulharsku v Sunset Resort (Pomorie) aj v roku 2011, vtedy to bol jeden z najnovších hotelov v tej oblasti. Veľmi kvalitná strava, široká ponuka, dobré služby, pestrý program, všade čisto, personál ochotný. Bolo tam pár Slovákov a zvyšok Nemci...
Keď som sa na recepcii ozvala, že v karte mi chýba označenie, že môžem využívať aj vnútorný bazén, tak to manažérka hneď opravila a na izbe nás čakalo šampanské ako ospravedlnenie.
Pre porovnanie napríklad na Ibize som mala viac negatívnych ako pozitívnych dojmov...

rakahaka
1. jún 2019

@tenerifka ty jo co tam bolo pred dvoma rokmi nemcov s nami na all in v bulharsku a cuduj sa svete, spokojni boli, ale tak ked si tam nikdy nebola, nechapem co sa miesas do temy? 🤦🏻‍♀️
A k veci, uteraky si mozes vziat z hotela, ale tak nie su take velke ako by si chcela. Preto odporucam osusku z domu ;)

mircalla
2. jún 2019

@tenerifka Ale zase netreba byt nadradeny, ze? Tiez som precestovla dost ako ty (asi sa nemam potrebu trapne chvalit), ale sluzby ako v 80-tych rokoch tam rozhodne nie su. Podla mna v pohode. Bolo tam dost skandinavcov a aj dost nemcov.
Otazka bola: ci poskytuju uteraky. Otazka nebola, co si myslis o Bulharsku, ktore si nenavstivila

lillala
autor
3. jún 2019

@tenerifka - V Bulharsku som bola v 2007 v jednom z najlacnejších hotelov na slnečnom pobreží. Mali sme len raňajky v cene ale boli sme spokojní, od vtedy som pocestovala a bola som aj v Karibiku, na Kanároch, v Dubaji. Keby bolo na mne tak na tú Kubu znova pôjdem. Ale mám trojročné dieťa s ktorým ideme na prvú dovolenku a Bulharsko sa mi zdala ako dobrá voľba. Je to blízko, let má 2 hodky a pre decká dobré. Nechcem vyhodiť neviem koľko za dovču a zistím že moje dieťa tam bude trpieť. Takto si to vyskúšame a nabudúce ak si budeme môcť dovoliť tak prečo nie aj inde a drahšie. A keď sa mi to sockárske nezdalo v tom 2007 tak myslím že ani teraz to také nebude, verím tomu že sú na tom lepšie. A úprimne ja som sa tam stretla s milými ľudmi a pracovitými. A služby boli dobré dokonca sa mi napríklad zdali lepšie ako v Egypte. No samozrejme záleží na hoteli a ľuďoch. Ja pokiaľ som niekde nebola tak to proste nekritizujem. Treba vyskúšať a potom komentovať - to je môj názor. A inak Vďaka za vaše príspevky. Som teda na tie uteráky zvedavá, ale pre istotu berieme aj svoje🙂

leni11111
11. jún 2019

@tanyan ahoj. My sa chystáme do tohto rezortu za pár týždňov. Čítala som pár recenzií a trocha som zostala zaskočená z dosť negatívnych skúsenosti. Napr že Slovákov väčšinou ubytujú v časti fakulty kde nie je výhľad na more,alebo že na pláži si treba platiť za lehátka a slnecnik. Alebo že nedovolia na pláži položiť osusku na piesok a ležať na piesku. Prosím vedeli by ste mi dať nejaké vaše skúsenosti? Dskujem

3009
11. jún 2019

@leni11111 v Bulharsku sa na 90% na pláži platí za lehátko a slnečník. Jedine ak má hotel svoju vyhradenú pláž so slnečníkmi, ale to je málo kde. Môžeš si zobrať aj svoj slnečník, ale sú na to vyhradené miesta. Na ležanie si môžeš zobrať čo len chceš alebo aj nič.

tanyan
16. jún 2019

@leni11111 záleží cez ktorú cestovku idete a či ste si zaplatili 4* alebo 5*. my sme boli v roku 2016 cez tiptravel / tatratour a boli sme ubytovaní v 4* časti (family) v apartmánoch, lebo nemám rada preplnené hotely. nie je tam výhľad na more, lebo family je cez cestu (bočná vedľajšia s malou premávkou) za hotelom. ja na dovolenke výhľad na more nepotrebujem, lebo v noci spím a cez deň som na pláži alebo pri bazéne či v reštike... lehátka na pláži boli pre hostí z family za príplatok, ale lehátka pri bazénoch zadarmo. väčšinou sme boli dopoludnia pri bazéne a po obede sme išli do mora, nie ležať na pláži. vnútorný bazén bol v rámci AI aj pre hostí z family. pri strave nerobili žiadne rozdiely. nám tam veľmi chutilo a bol dobrý výber. viac reštaurácií, takže neboli všetci hostia na jednom mieste, akurát na palacinky a praženicu si človek občas musel trochu počkať v rade. a la card reštauráciu sme neskúšali.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli