Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

vnika
10. jún 2014

@nelluska1510 nemyslim na vlastnu past a zhanat ubytko tam, len vynechat cestovku, teda zbytocne poplatky a zvlast kupit letenku a zvlast, no kludne dopredu rezarvovat ubytko. viem pomoct rezervovat ubytko z mojho fotoblogu...

milanchemik
18. jún 2014

@kika72 Ahoj. Autom je to v pohode. Neviem odkiaľ si, ale my od Lučenca, takže chodíme cez Srbsko. Cesta v pohode 15 hodín, jeden vodič s prestávkami na jedlo a toaletu. Skoro celú cestu máš diaľnicu. Ubytovanie v Prímorsku zoženieš do pol hodiny. Južnú časť veľmi neriešim, lebo tam je kľudná pláž bez vĺn a prepchatá ľuďmi. Chodievame na severnú pláž, kde sú aj vlny, v ktorých sa skvele vyzabávaš. Choď rovno do hotela typu Neven, Malina, Bulgaria a podobne. V Nevene sme pred dvomi rokmi zohnali ubytko na 10 nocí 2+1 za 200.-€. Inak zjednáš v pohode za 250.-€ skoro všade. Výhodou Maliny a Bulgarie je to, že sú vedľa hotela BELITZA, ktorý má vlastný bazén, ale nikto tam nerieši, ak sa cez zadnú bránu idú do toho bazénu okúpať aj cudzí rekreanti - proste super. tento rok ideme 26.7. a už sa tešíme. Cesty autom sa neboj a ak by si mala ešte nejakú otázku, tak mi napíš mail na jurcikm@centrum.sk

milanchemik
18. jún 2014

@bubu84 Ubytko 2+1 v penzióne typu NEVEN, MALINA, BULGARIA do 250.-€ na 10 nocí. Stravu absolútne nerieš... to isté ako u nás....

stellka19
18. jún 2014

Boli ste niekto v bulharsku autobusom??? Konkretne s ck hechter? Aka bola cesta, kolko trvala a hlavne mali stezakupene miestenky???

katkabg
20. jún 2014

Tak len vas chcem upozornit ty ktory chcete cestovat do varny aby sme to odlozili,vcera varnou a okolim presla dvoj az trjmetrova vlna zaliala vsetko,strasne to tam je,no jen nam tu do placu :(

katkabg
20. jún 2014
vnika
20. jún 2014

@katkabg to je stasne. prosim ta, nevies aky je stav okolo Burgasu?

katkabg
20. jún 2014

@vnika to neviem ale aj v strede Bulharska je vyliata rieka tak isto aj v Dobrič.No bolo to hrozne dam sem jedno video z youtube.Uz su hlaseny 12 mrtvy z toho dve deticky a este stale patraju po ludoch

katkabg
20. jún 2014
https://www.youtube.com/watch?v=v6Q3EB1RmOQ

video hovori za vsetko,stale burky lejaky tieto dni to bol des.Uz na dalsie dni sa pocasie hadam umudry

milanchemik
22. jún 2014

@stellka19 Dá sa to zvládnuť aj autobusom. Trvá to okolo 20 - 22 hodín a dosť času zabiješ cestovaním po Slovensku. Ak máš napríklad nástupné miesto v Nitre a bus sa na SK vráti cez Blavu, tak si ešte obehneš napr. Trnavu, Piešťany a čo ja viem čo, kým ťa vysadia v Nitre.

stellka19
22. jún 2014

@milanchemik

A s miestenkami je to ako, lebo v ck nam povedali, ze to netreba ale na druhej strane msm strach ze nebudeme sediet spolu.
A ked odchadzam z tn tak autobus bude este zbierat ludi a potom nas vysadia a prehodia do ineho busu?

hasleerka
22. jún 2014

@katkabg videla som to v správach, mi bolo do plaču z toho ... a toto začne bývať častejšie, my vraj budeme šťastný že nemáme more .. aspoň tak kedysi tuším niekto predpovedal

kristinkinazuzka
22. jún 2014

@stellka19 my sme boli v sim-e hned prvy rok ako ho otvorili-klasicky penzion ako je mnoho v primorsku. Vtedy este nebola restauracia dole-teraz uz je. Nevyhoda bola ta,ze priamo pod izbou sme mali aquapark,cize kazde rano pred 9h budicek-pustali hudbu :D

stellka19
22. jún 2014

@kristinkinazuzka dakujem za infosky 🙂 izby su asi male ci? A plaze su ako daleko? Je pobliz nejaky obchod alebo potraviny?

terina25
22. jún 2014

ahojte.my ideme do bulharska hotel dara.ubytovani budeme v apartmanoch.bol tam uz niekto?este by ma zaujimalo ci su v primorsku nejake atrakcie pre deti.viem ze aqaupark-no tam nechcem ist.skor ma zaujimaju kolotoce,ihrisko.dakujem za info

nikina17
22. jún 2014

Neviete ako su na tom letoviska Albena a Kiten? Rozmyslame nad tymito dvomi, ale videla som, ze su v Bulharsku nejake zaplavy. Tak sa obavam ci vobec bude nieco z dovolenky.

syja
22. jún 2014

@terina25 no ak mate daru tak atrakcii si uzijete rocno pod oknami mate detsku motokrosocu drahu teda ak budete mat okna na tu stranu

syja
22. jún 2014

@nikina17 Z albeny vcera evakuovali turistov. Kiten je uplne v pohode zaplavy tam skoro vObec bepocitili

kristinkinazuzka
22. jún 2014

@stellka19 no my sme boli dvaja,a v pohode stacila izba-klasika-manzelska postel,kreslo,stolik a telka ;) pokial nieste extra narocni (co nepredpokladam,ked ste volili penzion) v pohode staci ;) uz si presne nepamatam (boli sme cca 7rokov dozadu) ale myslim ze potraviny boli tak cca 7min pesi. Na plaz bolo o kusok blizsie na juznu myslim. Ale sim je tak cca narovnako od oboch plazi ;)

terina25
23. jún 2014

@syja tak to si ma ,,potesila,,.o tomto nam ck nepovedala.a v meste nejake kolotoce al.ihriska su?

stellka19
23. jún 2014

@kristinkinazuzka a s balkonami je to prosim ta ako? Su oddelene aspon prepazkou? Nie su spolocne?

syja
23. jún 2014

@terina25 kolotoce

https://www.youtube.com/watch?v=DUzQc_X6De0

skus v cestovke poziadat o izbu na tichsiu stranu

milanchemik
24. jún 2014

@stellka19 My sme mali miestenky automaticky pri kúpe zájazdu. Je lepšie ich mať z dôvodu, že na dovolenky cestujú aj rodiny 2+1 a ak tam budú napríklad také rodiny tri a aj vy budete traja, tak vás môžu rozhádzať k tým ostatným trom rodinám. Čo sa týka ubytovania, tak ak nebudeš v nejakom veľkom luxusnejšom hoteli, tak nečakaj niečo úžasné. Maličká izba s toaletou a sprchou. Ale je to v pohode. Aj tak na izbu chodíme len spať. Cez deň more a večer prechádzky po meste.

milanchemik
24. jún 2014

@stellka19 A čo sa týka autobusu, tak funguje to tak, že na Vašom nástupnom mieste Vás naložia a potom beháte po Slovensku a nakladáte ľudí až kým nie sú v autobuse všetci. A to isté poradie cestou späť. My sme cestou späť mali poradie Blava, Trnava, Piešťany, Nitra. A potom cesta autom domov .-) Kedy odchádzate do prímorska? My ideme autom 26.7.

milanchemik
24. jún 2014

@stellka19 A čo sa týka SIM-u, tak je pekný. Len ak chceš more s vlnami, ktoré sú len na severnej pláži, tak to budeš mať dosť ďaleko. Južná pláž je nudná.... sem tam minivlnka a preplnená 🙂

stellka19
24. jún 2014

@milanchemik dakujem za info 🙂 včera som bola kupiť miestenky / pre istotu/ lebo som mala strach že sa môže stať to, že priatel bude sedieť niekde uplne idne ako ja .
dali sme si nastupne miesto v tn a včera som to olutovala že som nedala rovno nr nemusla by som sa tulať po celom slovenku 🙂 neviem čo mam čakať od autobusu kedže ja som chodievala iba lietadlom. a odchádzame 4. 8 🙂 a mne ta vzdialenosť ani nevadi 🙂 ja sa rada prejdem 🙂

milanchemik
24. jún 2014

@stellka19 akože cesta v autobuse nie je až taká zlá.. v pohode to zvládneš 🙂

moje2711
24. jún 2014

Bol niekto v Hotely Opal Primorsko? My ideme od 29.7 do 8.8 nejde nahodou niekto?

milanchemik
24. jún 2014

@moje2711 Opal je v pohode. Celkom pekný. Ono je to všetko na jedno kopyto tieto hotely. Problém je v tom, že je vedľa smradľavého kanála ponad ktorý budete chodiť k moru takým dreveným mostom a to na južnú pláž, ktorá je aspoň pre nás nudná, lebo tam absolútne nie sú vlny. Ale ak máte maličké dieťa, tak to je preň ako stvorené. Na severnú pláž, kde sú vlny, to máte peknú štreku.

syja
24. jún 2014

@moje2711 no opal je praveze blizko severnej plaze je ma ulici perla