Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

molly28
17. júl 2014

no som zvedavá...príchod majú okolo 05:00 ráno.....potom podám info....

milanchemik
17. júl 2014

@bytcanka10 škoda.. ste bližšie k južnej pláži....

mhas
18. júl 2014

V Primorsku všetko v poriadku, žiadny problém 🙂

lula6612
18. júl 2014

Ahojte, my sme už raz boli v Primorsku a zanedlho ideme znovu....viete niekto odporučiť nejaké dobré reštaurácie bližšie k tej severnej pláži (k tej čo sa tam dá dostať cez duny, nie cez tú rieku)? Pýtam sa preto, lebo sme tam boli asi tri roky dozadu a kým sme našli dobré jedlo a hlavne bezproblémovú obsluhu tak nám to trvalo 🙂 Ďakujem. Iste si všetci budete myslieť, že aká fajnovka....len nám tam vadilo, že sme si objednali napríklad kura hranolky a dostali sme to všetko zvlášť a v dosť rozdielnom čase (delená strava :D) Alebo jedny už dojedli a deti iba pregĺgali a to si nič špeciálne neobjednali, alebo nám doniesli najskôr druhé až tak polievku :D...... Ďakujem. 🙂

lenkadlo
18. júl 2014

@mhas A plaze ako? Dakujem

babulka82
18. júl 2014

@molly28
@mhas
@milanchemik
@lenkadlo myslite že tam puštali turistov keby to bolo nejake velmi znečistene a zaplavene? Ja myslim že už by cestovky upozornovali na to nie? Aj my by sme chceli ist nejaku last minute koncom augusta tak dajte info čo a ako to tam vyzera.

mhas
18. júl 2014

@lenkadlo Pláž úplne v pohode, čisté.

mhas
18. júl 2014

@lula6612 My sme tu síce len druhý deň, ale nedaleko nás je hotel Opal v nom dole reštika. A nesťažujeme sa na nu. Dobrý výber, jedlo nosia naraz a spolu, nie delene 🙂

babulka82
18. júl 2014

@mhas hod potom nejake fotečky z plaže.

molly28
18. júl 2014

@babulka82 vraj je to ok...

mariana1
18. júl 2014

Ahojte, my sme v bulharsku - primorsko , ale nikdy viac. Mozno to velmi porovnavam s chorvatskom, pretoze tam chodievame kazdy rok. Tento rok som chcela ist kvoli malemu tam ide je piesok. Ale uz som to asi 1000krat olutovala. Priroda a okolie nie je pekna, nestaraju sa o to. Je to cigansky narod. Mne to pride akoby som bola v uzhorode 🙂 na ukrajine. Proste neodporucam tym co maju vyssie naroky. Isli sme cez ck hechter, no poslednykrat. Uplne ine nam narozpravali a ina realita. Na hotel sme dosli rano o 7 hod . ubytovali nas o 13. Viete si to predstavit cakat taku dobu s rocnym dietatom v cakacej miestnosti.... Otras. Neochota... Atd.

babulka82
18. júl 2014

@mariana1 a ako malička zvladla cestu?

katkabg
18. júl 2014

@mariana1 asi ste natrafili na hrozne miesto.....ale tak nazvat Bulharov ciganmi mi pride trosku odveci :///

milanchemik
18. júl 2014

@mariana1 V niečom máš pravdu. Bulhari nie sú Chorváti a to prostredie v Bulharsku nie je bohviečo. Chorvátsko mám tiež zbehané a sú tam krásne letoviská. Všade čistúčko, pínie, cikády, krásny jadran. Ale súčasťou Chorvátska sú aj kamenné a betónové pláže (okrem ostrova Rab), ježkovia, hlboká voda už po pár metroch a na záver neskutočná dražoba. Ak človek nemá minimálne polpenziu, tak musí mať so sebou plný kufor zaváranej stravy a polotovarov z domu a variť si tam, lebo dať 15 eur za jednu porciu obeda sa mi zdá priveľa a ak sme traja, tak ďakujem pekne. A poďme k Bulharsku. Áno, Bulhari nie sú takí čistotní a starostliví ako Chorváti, ale hotely majú čisté, to že vonku je bordel je síce smutné, ale dá sa to prežiť. Tá piesková pláž je úplne v pohode (až na pár špakov od ohľaduplných fajčiarov), pozvoľný vstup do mora super, more je čisté, teplé a oproti nudnému jadranu sú na ňom vlny a nemusím kukať na pevninu oproti, čo je v Chorvátsku dosť bežné. V Bulharsku na najem kedy chcem a koľko chcem a za cenu ako u nás doma. Navyše tie večerné prechádzky v Prímorsku sú fantastické, plno stánkov, obchodov a haldy lacného a pomerne kvalitného tovaru..... To bude asi dôvod, prečo zase my už do Chorvátska nechodíme.. 🙂

bejanka14
18. júl 2014

@milanchemik úplne si to vystihol , okrem toho pre chorvátov akoby slováci ani neboli zákazníci , vždy sme dostali najhoršie izby a keď sme chcelu lepšie ,ani s nami nedebatovali..francúzke aj nemke podržal personál hotela dvere a nám nepomohli ani s kočíkom

milanchemik
18. júl 2014

@bejanka14 Bulharskooooo 😀

bejanka14
18. júl 2014

@milanchemik ideme v utorok ,už sa neviem dočkať 😀

milanchemik
18. júl 2014

@bejanka14 my až v sobotu o týždeň... 🙂

babulka82
18. júl 2014

@milanchemik
@bejanka14 každy sa tam trepe za par korun a potom nadavaju ako keby si zaplatili Seychely. 😀 😀 😀 Aj my zvažujeme aj Turecko ale tam je to na inej urovni viem že v bulharsku je to o inom ale tam si žijeme jak páni 🙂

milanchemik
18. júl 2014

@babulka82 Tak jasne, že Turecko je iná liga.... Ale však ja si žijem ako pán aj v Bulharsku a za polovicu toho, čo by som dal za Turecko 🙂

babulka82
18. júl 2014

@milanchemik no šak myslim že v tom bulharsku si žijeme jak pani ,nie v Turecku tam je vačšinou aj strava all inclusiv takže sa ludia moc vonku nestravuju

milanchemik
18. júl 2014

@babulka82 no.... tiež mi viac vyhovuje strava že kde chcem a čo chcem.... väčšinou všade a všetko 😀

hasleerka
18. júl 2014

@mhas s opálom sme boli aj my spokojný myslím ako s jedením

babulka82
18. júl 2014

@milanchemik tak ale je rozdiel ked mame male detičky a musia načas papat ,im nevysveltim že za roho je reštika a musime tam niečo vybrat a čakt pokial nam to donesu.POkial sme boli slobodny popripade su deti vačšie tak sa da hladat reštiky,ale s malymi detmi ee. 😒

bejanka14
18. júl 2014

@babulka82
@milanchemik a čo je to potom za dovolenku , keď máme rátať každé euro ? chceme oddychovať s rodinami a nie prezentovať fotky z rezortov ,že zírajte v akom dokonalom rezorte sme boli 😉

lauraa
18. júl 2014

@milanchemik
@babulka82 a nakoniec to bulharsko so vsetkym vyjde rovnako ako turecko a to je uz ina liga.... treba skusit....mne bulharsko pripada ako keby tam zostal stat cas.....

hasleerka
18. júl 2014

@milanchemik ja úplne zdielam tvoj názor ... a štve ma že môj chlap už nechce do prímorska ... mne sa hrozne páčili tie večerné prechádzky ... ked bol nejaký program v tom amfiku, bola paráda ...

babulka82
18. júl 2014

@bejanka14 mne nejde o to aby som ratala každe euro ale skor o to aby sme mali aky taky konfort hlavne čo sa tyka stravy.Aby som nemusela vyhladavat reštiky atd. chapeš? Ale samozrejme že keby ideme kdekolvek vždy si kupime zmrzlinu,palacinku na ulici atd. 🙂

milanchemik
18. júl 2014

@lauraa No neviem, či rovnako...... kopa známych bola v Turecku, ale ešte nikoho to nevyšlo rovnako 🙂

milanchemik
18. júl 2014

@babulka82 Ale však my máme komfort ohľadne stravy. Ráno pečivo so šunkou a čerstvou zeleninou, na pláži buď kebab, palacinku, pizzu, alebo taký fantastický plnený pečený zemiak ( skoro vždy všetko z toho 🙂 ) a večer reštika, samozrejme viem kam idem a koľko budem čakať, takže ak som veľmi hladný (čo asi ani nejde), tak si cestou niečo kúpim.... 😀