• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

23. decembra 2016 
@oli18 Teraz neviem či už zoženieš all inclusive ubytko.... a podľa mňa je to v bulharsku úplná zbytočnosť..... za pár drobných sa najem kde chcem a koľko chcem :D
29. jún 2016 o 13:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my sme sa včera vrátili z Prímorska- Perla Beach, hotel pekny, bazeny super, len ma sklamalo že tam dost fúka a rozdeluje sa to na severnu a južnu pláž, my sme mali pri hoteli severnu kde sme mali z 8 dni 6 x červenú vlajkupre velke vlny a nemohlo sa kupať takže sme chodili na južnú plaž peši cca 15 minut a tam bolo pekne
29. jún 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merivoj V Prímorsku som bol 5x a vždy bolo úplne super. Tento rok ideme tiež po siedmych rokoch opäť skúsiť na Makarsku. Takže nejakú stravu si berieme so sebou.... V Chorvátsku je jedlo v reštikách strašne drahé.
29. jún 2016 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raduska88 no ja neviem ,ale aj mi sme mali asi raz cervenu vlajku ale kupat sa dalo vo vyhradenom mieste a nie daleko od brehu lebo inak piskal mitch bjukenen :slight_smile:
29. jún 2016 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi tento rok....po 4ročnej pauze navštívime milované BUlharsko :grinning: . Tentokrát vyskúšame ALbenu.
29. jún 2016 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prave tu sme :slight_smile: vsetko super
30. júl 2016 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme 3 roky dozadu boli v ubytku Da vinci, kusok od plaze. Ked je izba otocena k moru, uzasny vyhlad, zvuk.. boli sme bez stravy, sle za 2 tyzdne sme tam minuli menej ako na slovensku - ak by sme chodili iba k vode. Velmi fajn je (bol) hozel queen nelly, aj grandhotel primorsko. Len su dalej.
Segra bola v ubytku penzion maria, ktory je priamo na autobusovej stanici. Ale zasa, na skok do akvaca.

V primorsku odporucam vylet... pri take obrovske kamene, da sa ist pedo, taxikom.. teraz ma nenapada nazov
30. júl 2016 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás boli ste niekto v hoteli Avliga Beach v Bulharsku na Slnečnom pobreží? zaujímal by ma Váš názor na hotel, stravu, okolie, pláž. Ďakujem :slight_smile:
3. aug 2016 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj bol niekto v hoteli Odessos Goldstrand?
23. dec 2016 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok