Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

ingulienocka
2. júl 2014

@jelen4567 za 352e by si to zohnal v inej cestovke letecky...a primorsko je fajn...severna plaz je zivsia, vlny, atrakcia a juzna menej vln, plytkejsie more 🙂

jelen4567
2. júl 2014

@ingulienocka daj link, moc sa v bulharsku nevyznam, 2 osoby primorsko stravu netreba.

jelen4567
2. júl 2014

@milanchemik ahoj, vidim ze mas bulharsko zmapovane, nahodou penzion PRIZ ti nic nehovori ?

ingulienocka
2. júl 2014

@jelen4567 ste dvaja, oplatí sa tesne pred odchodom kupovať zájazd a za super cenu natrafíš...ja pozerám tu http://www.hechter.sk/last-minute-bulharsko/str...

jelen4567
2. júl 2014

@ingulienocka skus nieco od 20.07 do 15.08 niekde v tomto rozmedzi, pozeral som vela cestoviek nechce sa mi zdat ze za 350€ letecky, ale rad sa poucim 🙂

ingulienocka
2. júl 2014

@jelen4567 da sa to, a bez problemov :D 🙂 aj my ideme a este nemame kupene, len pockam dobru cenu a kupujeme, ideme 🙂 ten link, co som poslala, je na cestovku hechter, ta je tento rok v kurze podla mna....a este chodim na www.zajazdy.sk a tam si prklikam bulharko primorsko....my sme boli v primorsku v penzione ubytovani, pohodka, ale uz by som don nesla, naozaj uz mi liezlo hore krkom, ze stale v rovnakom case zacalo kino blačať /také vonkajšie kino/...islo o penzion irinka, ziadny luxus, ale dobre bolo...teraz vyskusame hotel s ranajkami a bazenom 🙂

jackie17
2. júl 2014

@jelen4567 hotel nepoznam, ale plaz je severna urcite lepsia. Aspon pre mladych/mladsich. Je to zivsie, celkovo viac mladych ludi sa mi tam zdalo, menej deti. Juzna je taka ako bola opisana vyssie.
Ale tak 600m nemate daleko, fajn ranna prechadzka po móle 🙂

jelen4567
2. júl 2014

@ingulienocka hechter mam pozrety , ja proste nedokazem ist last minute, musim to vediet aspon tyzden a pol predtym, ta najlacnejsia vychadza 480€ je to super cena ale pre studenta tych 130€ co je lacnejsie busom mi dost pomoze 🙂

jelen4567
2. júl 2014

@jackie17 dakujem, no neni som moc na ranne prechadzky, doteraz som bol zvyknuty na ubytko v chorvatsku 10 metrov od vody, takze uprimne mne sa zda aj tych 200 metrov k juznej dost :D

jelen4567
2. júl 2014

@ingulienocka ked sa to da bezproblemov tak daj link zatial si nic nedala, hechter kde je najlacnejsia letecky odchod zajtra za 480€ ?? to neni 352 a vobec nie 26.7 na prelome, ale tak dakujem myslim si ze idem za dobru cenu, a potrebujem tyzden a pol predtym vediet aspon takze last minute moc nehrozi, ak bude nejaky last minute 26 teho letecky za tu cenu urcite si na teba spomeniem ked sa budem parit v buse :D

ingulienocka
2. júl 2014

@jelen4567 zle som to prilepila, ano o tom to je, ze ty potrebujes istotu, ale to aj ja, ono je to o rychlosti naozaj sa da ist lacno...my sme sli busom minuly rok na 12 dni a sli sme za 250e, co je stale o 100 e menej, ako ides ty a to sme mali mesiac pred kupeny zajazd... treba mat prekutrane a hlavne sledovat vsetko...keby idete vacsia skupina, bala by som sa last mnute, ale takto nie 🙂 tu je ten link http://www.hechter.sk/last-minute-bulharsko/str...

milanchemik
2. júl 2014

@jelen4567 Jelen, tá poloha Prizu nie je bohvieaká. Na južnú pláž to máš podstatne bližšie, ale keďže si mladý, tak tá ťa veľmi neosloví. Budeš chcieť chodiť na severnú pláž a to si trochu vyšliapeš. Inak Prímorsko je super. My pricestujeme do Prímorska 27.7. na 10 nocí. Už sme si zajednali hotelík Malina o dosť bližšie k severnej pláži na ktorú chodievame. Ale ani to zajednávanie nie je potrebné. Vieš si nájsť ubytovanie do 30 minút.

jelen4567
2. júl 2014

@ingulienocka hej hej, nejde o istoty ale treba povyriesovat sukromne veci neda sa mi hned odcestovat, dakujem velmi pekne, ak bude super v primorsku tento rok buduci budem mudrejsi 🙂

jelen4567
2. júl 2014

@milanchemik a neni tam moznost nejake dopravy, vlacik autobus taxi alebo nieco podobne lacne a rychle ?

milanchemik
2. júl 2014

@jelen4567 taxíky myslím že tam premávajú. len ako sa cez telefón dohovoríš?

jelen4567
2. júl 2014

@milanchemik hej hej, myslel som tak ze ci tam ecaka vlacik alebo nieco podobne, ale tak rozdelime si to prve dna dni to popozerame, a uvidime, buduci rok sa asi budem situovat na severnu cast 🙂

milanchemik
3. júl 2014

Vláčiky som tam nejako neregistroval, ale myslím, že som tam nejaký videl..... Ono, ak budeš chodiť na začiatok severnej pláže, tak to zase ani tak ďaleko nebude. Možno nejakých 400 - 500 m.

jenn44
3. júl 2014

my ideme do Guest House Varbanov 1, poznate niekto?

milanchemik
3. júl 2014

@jenn44 Ten nemá bohvieakú polohu. Na južnú pláž nejakých 350 metrov - minimálne a na severnú ani nehovorím. Južná pláž ti bude vyhovovať ak máš malé dieťa...... do tých 7 rokov. More tam je kľudné. Ale je preplnená a človek si tam veľa zábavy neužije. Na severnej pláži sa vo vlnách vyšantíme a deň prejde ani neviem ako.

terina25
4. júl 2014

@syja neda sa pozriet☹

zuzu
4. júl 2014

Prosím viete mi povedať ako je to ďaleko od Grand hotel Primorsko ku kostolu? Prípadne či sú tam aj omše a koľkej hlavne v nedeľu. Ďakujem

syja
5. júl 2014

@zuzu pokial viem tak v primorsku je len pravoslavny kostol ale ak zistis nieco ine daj vediet

milanchemik
5. júl 2014

Ľudiaaaa...... aspoň na dovolenke vypnite od všetkého a dajte oddýchnuť aj svojej viere..... nebudete o nič horší ani lepší veriaci, keď sa v kostole neukážete pár dní....

hasleerka
5. júl 2014

no veru tuším sme tam nejaký kostolík videli ... tak 15-20 minút od grand hotela ..

junovka
5. júl 2014

no, nas momentalne nejake kostolne zvony stale budia okolo 6 h rano, ale dodnes sme nezistili, odkial ten bim-bam ide 😀

zuzu
5. júl 2014

ďakujem za odpovede, no a pre niekoho je možno aj to forma "oddychu" ísť na sv. omšu a vypnutie od reality bežného dňa, myslím, že tá nedeľa nás nezabije ísť do kostola. A keďže tam ideme zajtra nadránom (letíme z BA), tak už si zistíme 🙂 a dám vedieť 🙂

milanchemik
7. júl 2014

žiadna plná penzia.. žiadna polopenzia... bez stravy v malom hotelíku.... 🙂

jenn44
7. júl 2014

@milanchemik máme malú cca5rokov, ale muž chce kitovať, ak vieš čo to je, toho len na severnej uvidím asi...

mám ešte pár otázok ak môžem:
peniaze máte vsetky na karte, alebo aj v hotovosti? kde meníte?
Je lepšie ísť cez rumunsko alebo cez srbsko z KE? alebo po hranici este je nejaká cesta.
Orientujete sa iba cez gps navigáciu, ci mi treba aj mapu? kde ju zozeniem?
Ako je to s poistením? je potrebné nejaké poistovanie navyse? kde sa poistujete?

jenn44
7. júl 2014

@dafco ahoj my ideme 11.7. idete aj vy v tomto termíne? prímorsko z KE

iguska
7. júl 2014

ja idem tiež dovolenkovať do Primorska s jedným 12 ročným. včera som to našla, dnes vyplatila a o pár hodín ideme. cez Hechter Last minute 😎