Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

milanchemik
9. júl 2014

aj to je riešenie..... 🙂

maculkac
9. júl 2014

@milanchemik díky, toľko videí som pokukala ... super. A tie kolesá sa kupujú pri vstupe či to si musím niekde uchmatnúť, alebo mať svoje? Pýtam sa jak dežo, ale každá informácia dobrá...

hasleerka
9. júl 2014

@maculkac musíš uchmatnúť ... jednokoleso nebol problém ale dvojkoleso my sme už nemali ... ale my sme išli až poobede

milanchemik
9. júl 2014

@maculkac jasne, že uchmatnúť.... my sme tam prišli vždy okolo 13,40 h počkali prví v rade do 14,00 až nás pustia a kolesá sme mali vždy 🙂

katkabg
10. júl 2014

Strach z bulharska mat nemusite len pocasie mame dost dynamicke tento rok....pozrite sa co bolo pred dvomi dnami vv Sofii... Na zaplakanie.

https://www.youtube.com/watch?v=b4uVuVDi91E
milanchemik
10. júl 2014

No fasa. Tak toto by som nechcel zažiť byť tam na aute. Idem až 26.7. dúfam, že dovtedy sa počasie ukľudní....

katkabg
10. júl 2014

@milanchemik keby len auto ludom tu roztrieskalo auta okna na panelakoch vsetko zive co bolo vonku,a pred dvomi tyzdnami co bola ta prilivova vlna vo varne?Tam 14 ludi pochovalo zaziva

mirkur
10. júl 2014

My sa chystáme s dvomi deťmi do hotela Queen Nelly. Poznáte ten hotel? Je blízko k pláži? V pohode sa tam dostanem s kočíkom? Rozmýšľame nad polpenziu, lebo predsa len s dvomi krpcami...

susan65
10. júl 2014

@mirkur my ideme tiez do Queen Nelly s 3,5 rocnou dcerou a dali sme si polpenziu. Naposledy sme byvali kusok od QN. Na plaz to nie je daleko, len sa na nu ide cez duny 🙂 🙂

mirkur
10. júl 2014

@susan65 neviem si to predstaviť cez duny. Prenesiem kočík dáko?

mirkur
10. júl 2014

@susan65 a kedy idete?

janinka007
10. júl 2014

@mirkur OMG,ved to nie je Sahara,to sú také "duny",ako ked si na pieskovisku hrad postavíš,možno v trochu zväčšenej mierke...

mirkur
10. júl 2014

@janinka007 dík. Zase stresujem :D.

susan65
10. júl 2014

@mirkur my ideme 4.8. do 11.8.

janinka007
10. júl 2014

@mirkur ja to chápem,tiež sa snažím vybrať čo najsamlepšie podmienky pre mojich ked niekam ideme,ale ved tam sa dá dostať na tú pláž normálne po drevenej rohoži,nemusíš sa trepať krížom cez tie najväčšie duny,to môžú tí,čo si chcú urobiť skratku...fakt sa nemusíš ničoho obávať.

milanchemik
11. júl 2014

@mirkur jasne. Niekde uprostred je drevený chodník až na pláž

syja
12. júl 2014

@mirkur prave ked pisem tuto spravicku kukam na queen nelly. Je to jeden z najlrajsich hotflov v pri
Orsku ku plazi je to blizko a ked pojdes rovno od hotela na plaz tak prave tam nazrafis na ten dreveny chodnicek. Ludia si tu kociare nechavaju na konci toho dreveneho chodnika co som si vsimla

jarkost
12. júl 2014

Ahojte 8.7. sme sa vratili s Primorska. Ak chce niekto nejaku infosku, rad poradim.

stellka19
12. júl 2014

@jarkost ahoj 🙂 chcem sa ta spytat na ceny. Ceny zakladnych potravin, ceny v restikach, na plazi.. dik za info

doublekatka
13. júl 2014

@jarkost pocasie??? A more teple?

maculkac
13. júl 2014

@jarkost Ahoj, kde ste boli ubytovaní?

katkabg
13. júl 2014

Pocasie pri mori je pekne teple,zajtra ma od zapadu zacat burkova cinnost ktora v stredu doraziaj k moru.Do konca tyzdna davaju do obeda krasne slnecno a teplo avsak po obede niaka ta burka,avsak u nas sa toto leto hoooohne silne burky aj s ladom

bytcanka10
13. júl 2014

Ahojte aj ja sa chystam do Primorska 26.7 tak sa uz tesim,,,, Aj ked uz som bola na slnečnom pobreží, teraz vyskusame primorsko ...

milanchemik
13. júl 2014

@bytcanka10 Ideme v tom istom termíne. Možno sa stretneme 🙂 budeme bývať pri severnej pláži v hoteli Malina. Vedľa je veľký hotel Belitza 🙂

jarkost
13. júl 2014

@stellka19 ceny zakladnych potravin ´v supermarkete my sme kupovali chlieb hnedy senvic 1,82 leva, maslo 82% tuku 2,5 leva, ovocie a zelenina je v supermarkete draha u stankoch pri ceste paradajky stoja 2,50 leva, broskyne 2 levy, zmrzlina na ulici na vahu 100 gramov 1,57 leva. Slnecniky + lehatko na severnej plazi 5+5 leva, na juznej plazi 6 + 6 leva
Ceny v restauraciach hlavne jedlo od 3,99 leva do 11 leva a viac. Polievky od 1,80 ( husta fazulova) do 2,50 leva. Na ulici predavali grilovane kurcata 8 leva, pol kurcata 4,70 leva. Na severnej plazi sa predavala velka palacinka s nutelou s bananom 3 leva. Gyros XL 4 leva, XXL 5 leva.

stellka19
13. júl 2014

@jarkost a ceny v restavraciach a na uliciach? A vlny na severnej plazi su velke?

jarkost
13. júl 2014

@doublekatka prileteli sme 28.6. bolo chladno. Na druhy den az do konca 8,7, sme mali teploty od 26 do 30 stupnov slnecno. Jediny den nam prsalo najprv o 9,00 hod. asi pol hodiny, cely den bolo zamracene obcas vykuklo slniecko a o 16,00 opat 45 minut prsalo. V tento den sme isli na vylet autobusom do Sozopolu.
More vraj malo 23 stupnov podla internetu. Minuleho roku, aj predminuleho sme boli v Chorvatsku, Biograde a Makarskej na dovolenke sme boli cez hlavnu sezonu a voda tam bola chladnejsia ako voda v Bulharsku.

jarkost
13. júl 2014

@stellka19 ceny v restauraciach som spomenul. Na ulici predavaju v malych pekarnickach okruhle velke buchty ochutnajte s vanilkovou naplnou (kremky) alebo strudle cena 1 levo niekde 1,20 leva. Su fantasticke. Inac ja buchty nejedavam ale sme si aj kupili na cestu domov do lietadla po jednej.
Priblizne kazdy treti den bola cervena vlajka, vtedy boli take vecsie vlny, hadzali sme sa na ne. My sme chodili dalej od plaze. Ti co sa viac bali boli blizsie pri plazi, kazdy sa vytesoval. Plavcici obcas piskali a ukazovali aby sme neboli daleko od plaze.

jarkost
13. júl 2014

@maculkac ubytovani sme boli v hoteli Meteora nedaleko Queen Nelly.