Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

gabii83
5. aug 2014

@mykka. No mi sme si mutacia polievku dali priamo co je nad severnou plazou hotel maju take 3stoly nad plazou , no ale nam sa to zdalo fakt mutacia....ani sol ani nic nepomohlo :P ale sto ludi sto chuti.tú polievki nemame,a to sme polievkovy... Je to tú iine... Treba si zvykat,mi mame skoro to iste vzdy, z 5druhov si vyberame. Ale uz sa to rozsiruje, na zaciatku len rezen sme. Opovazili a pizzu. Ale aj na hnusnu pizzzu sme natrafili.tie ich noektire syry....

gabina123
6. aug 2014

mile mamicky nemate skusenosti s ubytovanim sv.ivan v primorsku???ake to tam je potesi kazde info dakujem

syja
6. aug 2014

@gabina123 my sme okolo neho chodili kazdy den.je dost blizko k severnej plazi. Co vidim ako negativum je ze je postaveny uplne blizko pri ceste iglika a hlavne pri chodniku po ktorom chodi k plazi polovica primorska a balkony su s vyhladom na tento chodnik. Ak tak treba ziadat izbu ktora ma balkony mimo cesty je to myslim juhovychodna strana

lula6612
9. aug 2014

@gabii83 Ďakujem krásne, už sme doma a stravovali sme sa v hoteli Opal - odporúčam. 🙂 Majú aj obedové menu v dobrých cenách....

ma77
10. aug 2014

Ahojte my chodime každy rok do Bg na dovolenku na blint autom boli sme černomorec sozopol nesebar ravda kiten pomorie primorsko a musim povedat že do primorska sa ešte vratim tam sa mi pačilo najviac a ešte nesebar sozopol je fajn vyberame každy rok ine stredisko kedže ideme na blint teraz v sobotu ideme do obzoru tam som ešte nebola tak s atešim že vraj je tam pekne a budem chodit do BG kym nepochodim všetky strediska 🙂

zdstar
11. aug 2014

@ma77 ahoj, koľko Vám trvá cesta keď ideta autom do BG? chodíte asi viac aút spolu, nie? Ďakujem

ma77
11. aug 2014

@zdstar ahoj cesta trva aj s prestavkami 21h ideme v noci cez den nie je horuco a v Rumunsko jazdi strašne vela kamionov v noci prazdnejšie cesty ano chodime 2auta stale je to lepšie keby niečo teraz nemyslim strach ale keby sa pokazilo auto a ideme stale za sebou 😉

nyusika
11. aug 2014

to vazne dokazete na dovolenke pre mori jest segedin, svieckovu, knedle a rezne ??

milanchemik
15. aug 2014

@agatky Tá posledná fotka z neďaleko od Perla beach. Boli sme sa tam kuknúť..... ale nejako ma to tam neoslovilo 😀

milanchemik
15. aug 2014

@zdstar My chodíme cez Srbsko do Prímorska. Tento rok cesta tam v sobotu, s miliónom turkov vracajúcich sa na dovolenku domov, trvala 20 hodín (5 hodín čakania na maďardsko-srbskej hranici) a cesta domov v strede týždňa 14,5 hodiny (hodina čakania na srbsko-maďarskej hranici) 😀

agatky
15. aug 2014

@milanchemik ma to tam velice oslovilo a stale som chodila s havom len tam. Bol tam klud velmi malo ludi.

milanchemik
16. aug 2014

@agatky Tak to áno... ľudí tam bolo naozaj pomenej :D

andrejka1304
9. sep 2014

Ahojte, my sme boli tento rok prvy krat v Bulharsku (letecky), doteraz sme chodili len do chorvatska alebo talianska...No bol to velky omyl. Boli sme v Primorsku a bolo fantasticky, more telucke, plaz krasna az na tie spaky, ale co uz....Cele primorsko bolo utulne, ceny fantasticke, ci uz v obchodoch alebo restauraciach ci na plazi. Navstivili sme cesku restauraciu Praha, kde sme si dali polievku a fakt na 99% chutila ako doma 🙂 takze velka spokojnost na nasich bruskach 🙂 Byvali sme v Hoteli Nadja(3*) ...hotel bol presne ako na obrazkoch v cestovke, blizko sme mali vsade, asi 10-15 minut pesi na opacny koniec mestecka 🙂 5 minut na plaz...Uplne super dovolenka...Delegatku sme videli v hoteli len 2x (prichod a odchod) 🙂 no nastastie nebolo treba viacej, no pri prechadzkach po meste sme ju stratavali dost casto....Dovolenku v Primorsku odporucam naozaj vsetkym vekovym kategoriam, kazdy si tam pride na svoje, pre mna jedna z najlepsich dovoleniek v zivote 🙂 🙂

andrejka1304
9. sep 2014

@andrejka1304
este prikladam zopar foto z plaze

luca223
17. mar 2015

@mimi1234567 ahoj prave citam tvoju recenziu na primorsko. Mna hkavbe zaujima ci ste tam boli v juny a ake pocasie tam byva v tom case? Mame male deti 1,5 tak koli tej malej hlavne koli jedlu neeviem co. Ci ich all alebo polpenziu alebo samostravovanie. My sme tam boli pred 7 rokmi sami bez deti a stravovali sme sa sami bolo to super ale s tymi detmi som neni ista co by bolo lepsie ;) dakujem za info

luca223
17. mar 2015

@anie10 ahoj chcem sa spytat zvazujeme primorsko a mame tiez rocne dieta. Ako ste to zvladli s jedlom pre nu a postielku ste mali ci ste nebrali a bola na hoteli alebo ako ste riesili spanie? Vdaka za info

gabrielachochulka
17. mar 2015

😵 😵 😵 😵 😵

mgabrhel
18. mar 2015

Ahojte ak hľadáte nejaké inšpirácie pre dovolenku skúste pozrieť sem www.magazinsvet.sk

anie10
18. mar 2015

@luca223 ahoj,my sme boli s malou, mala 11mes., boli sme v hoteli Sveti Dimitar 4*, postielku nam dali automaticky bez priplatku, ale mali sme tam aj pristelku taky rozkladaci gaucik, tak ja som spavala s malou na nom, bol nizky,20 cm od zemi, na izbe bol dokonca koberec, takze ked sa zgulala, uplne ok.
Strava - ja som mala so sebou zobratu 1-plotnicku, normalne v kufri dole v lietadle, zobrala som si 2 hrnceky, male pollitrove na uvarenie zemiacikov a cestovin, aj sitko na zliatie vody, + umeleohmotne misticky uzavieracie a inak mala vydrzala na bananoch, jablkach s piskotami a pod. varila som jej to cez obed, ked sme isli na izbu o 12h a po zjedeni som dala malu do 15 hod spat. Treba plotnicku schovavat pred upratovackami, zakazuju to - kvoli vzniku poziaru.V horku male deti nechcu jest. My sme tam mali ranajky a servirovane vecere. Na ranajky mala sendvicove chleby, vajicky, vajcove chleby, sunku, zeleninu, lupienky - to co ponukali na ranajky ala svedske stoly.
A z vecere tiez vzdy nieco uzobla, ci nejaku ryzu, polievku - 3-4 lyz. Vobec sa nestresuj, deti to zvladaju lepsie ako my, cvachtala sa pod slnecnikom v malom nafukovacom bazenku. Este nechodila, takze mi
neutiekla nikde🙂 Co dala fotky hore Andrejka 1304, uplne poznam. V Primorsku je uplne super s malymi detmi. Este sme boli aj na slnecnom pobrezi min.rok - to mala mala 2 roky a tiez vsetko uplne zvladla. Aj 1-plotnicku som mala, ani som ju nevitiahla. Drzala hladovku, jedla rozne jogurty, cokolvek co bolo na ranajky, vzdy len ukusla 1-2x krat a bola najedena. To sme boli v hoteli KOTVA, tiez 4*, tam bolo hodne ludi, hodne velky hotel, ale strava ok, len tlacenica pri pultoch, lebo vsetci si mysleli, ze ked otvorili "večeru" tak proste za hodinu sa im neujde, pritom dokladali...proste slovaci...
pytaj sa, co ta zaujima.

alenanr
24. mar 2015

Toto je osvedčený hotel v Primorsku, nemáš čo pokaziť
http://destinacie.edovolenky.sk/bulharsko/primo...
😅

alenanr
24. mar 2015
luca223
24. mar 2015

tak nakoniec sme sa rozhodli pre turecko letecky all inc.

ubytovanie2015
25. mar 2015

Ahojte,
ponukame super ubytovanie v Bulharsku letovisko Pomorie.
Pre viac informacii si otvorte nasu web stranku: http://bulharsko2015.webnode.cz/

cistko
10. apr 2015

@ma77 ahoj, ty si bola minuly rok v obzore ako tam bolo? ake je to stredisko? ake su tam ceny porovnatelne s inymi strediskami? je pokojne ci zive, je kam chodit na prechadzky s detmi? potraviny, obchodiky, najdeme tam nieco ak by sme sli bez stravy? dakujem🙂

cistko
10. apr 2015

@nelluska1510 kam chodievate do primorska? ktora plaz je lepsia juzna ci severna pre deti - 7 a 4? ubytovanie kde ste mali - chceli by sme bez sstravy resp. s ranajkymi vies nam nieco odporucit? dakujem.

nelluska1510
10. apr 2015

Ahoj no pre take deti urcite juzna.. ale ak natrafite na taky termin ze bude severna kludna kludne mozete ist aj na severnu plaz. My sme boli v apartmanoch oasis to.je pri queen nelly.. podla mna asi by sa vam oplatili ranajky kedze mate male deti ale ak ti nerobi problem.zajst rano do obchodu preco nie.. mne sa pacilo v tych apartmanoch podla mna by sa to aj vam hodilo kedze mate deti mas tam velku terasu 2izby wc sprchu a kuchynku .. my sme si sice nevarili cize ohladom toho neviem ti napisat.. a je tam aj bazen a mas tam aj recepciu a maly bufetik

ma77
11. apr 2015

@cistko Ahoj ano bola som v obzore pekne stredisko pačilo sa mi aj plaž pekna dlha promenada obchody reštiky v pohode tak ako všade určite sa budeš mat kde najest my sme boli tiež bez stravy tak chodime vždy aj ubytko sme našli za polhodku 😉 nie je totake velke ako slnečne ale maš sa ist kde prejst do mesta je tam park dlha promenada vyskušaj uvidiš 🙂 ceny v pohode naješ sa lacno v reštikach na ulici a obchodikyplno 😉

nikuska744
11. apr 2015

Ja už nikdy v živote!!!

kikulienka19
11. apr 2015

My sme boli v Primorsku tri krát, taká klasická dovolenka. Bývali sme v hoteli Jeravi - čistý, jedlo dobré, síce mal malý bazén, ale bol blízko mora. Už by som sa tam asi nevrátila, ten tretí krát som sa tam už extrémne nudila, ale manžel si to silou mocou vybil. Nespomínam ale v zlom. Odporúčam ísť na Bulharský večer 🙂
Osobne sa mi zdá pre deti lepšie Chorvátsko alebo ostrovy v Grécku.

kikulienka19
11. apr 2015

@nikuska744
Čo sa vám tam stalo 🙂