Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

madaraszka
7. júl 2015

@cistko My sme brali len eurá. Menili sme len na recepcii a potom na námestí v banke. Bola to tuším Unicredit vtedy ak si dobre pamätám. A v niektorých marketoch sa tam dá určite platiť aj kartou. No ale v stánkoch nie 😀 .

ikiniki
7. júl 2015

Ano, my sme az tam menili 🙂

cistko
8. júl 2015

ok a ako to je s repelentmi resp. odpudzovacom komarov do zasuvky? brali ste nieco podobne? a slnecniky? ak nehccem kazdy den prenajimat na plazi, je moznost kupit a cast na plazi kde si svoj slnecnik postavim?

eeffka
8. júl 2015

@cistko repelent do zasuvky sme mali aj na vecer sprej lebo komare kusali, slnecnik som kupila za 5e a zapichla za platenou castou, tak ako ostatni, je tam vyhradene pre platenu cast asi 1/2 plaze a zvysna je navolno
(r2014 Slnecne pobrezie)

madaraszka
8. júl 2015

@cistko Tak neviem, my sme nikdy žaidny repelent v BUlharsku nepotrebovali. Teda pardon...naposledy v roku 2005 na Slnečnom pobreží. odvtedy sme boli v Primorsku v 2010, na Slnečnom v roku 2011 a Zlaté Piesky v roku 2012 ale veru sme také niečo vôbec nepotrebovali. Nechápem... 😵 . Ale možno sa odvtedy komáre znova premnožili 😀 . My chodievame autom, takže slnečník si vozievame svoj, ale je pravda, že sme ho kúpili pri prvej návšteve bulharska, keď sme boli letecky...a odvtedy nám slúži... 😎 . Určite sa tam dá zapichnúť svoj...nemusíte stále platiť za prenájom. My si vždy deň dva zaplatíme, aby sa nám rátalo...a potom si vláčime ten svoj..

vaneskal
9. júl 2015

Dobry my chodime s detmi do kittenu je tam zivot a odporucam vrelo hotel princess rezidence perfektny hotel izby obrovske ciste terasy bazen more 10 krokov priam na plazi v hoteli ping pong a ine pre deti casnici perfektny je presne ako na fotkach nezavadzaju s nicim bazen perfektny odporucam cestovKu mireks vyhoviee vzdy

cistko
12. júl 2015

@madaraszka a slnecnik mozem prevazat lietadlom?🙂

madaraszka
12. júl 2015

@cistko Tak ja si myslím, že môžete, veď keď sme ho my tam kúpili, tak sme ho domov niesli lietadlom, a vtedy ešte aj 😉 kočík golfáč. Tuším sme ho pripútali ku tomu kočíku a bolo. Nemyslím, že by to mal byť problém. A zase...nie je to až také drahé, keby vám chceli náhodou robiť problémy. Tak ho tam necháte na letisku. 😀 . Ale k tomu podľa mňa nedôjde.

dobjanka
23. júl 2015

ahojte, mate prosim niekto skusenost s ubytovanim Da Vinci? je na izbach i klima?

tempi226
27. júl 2015

Ahojte je tu niekto,kto už tento rok bol v Prímorsku...Ako sa to tam pohybuje čo sa týka cien .. ?

ma77
28. júl 2015

@tempi226 ahoj ja som prave v primorsku ceny su normalne ako každy rok všetko lacne strava oblečko služby 🙂

susopd
29. júl 2015

Pozdravujem všetkých zúčastnených. Tiež by som asi potreboval poradiť. Boli sme minulý rok v Prímorsku hotel Les Magnolias. Maximálna spokojenosť. Fakt super. Nemám čo vytknúť ani najmenšiu vec. Problém že sme tam boli minulý rok autom a tento chceme ísť letecky. Všetky cestovky majú ale vypredané a musíme ísť do dákeho iného hotela. Tu nastáva problém keď si myslím že už mám správny hotel pozrem recenzie aj zahraničné a zrazu som na začiatku. Skoro všade recenzie na jedlo na špinu na personál v zlom.
Viete mi niekdo poradť v Prímorsku naozaj hotel kde sa nemusím takého niečoho obávať. Ďakujem moc za pomoc.

susopd
29. júl 2015

Poprípade ak máte niekdo naozaj tip v celom Bulharsku že ste boli max spokojný. Chceme all inclusive do hotela. Ďakujem priatelia 😀

lucinocka
29. júl 2015

Pre všetkých, ktorí sa rozhodli/rozhodnú cestovať do Bulharska, Primorska "na vlastnú päsť" ☀☀☀ Ešte stále máte možnosť ubytovať sa za výhodné ceny! Síce momentálne do toho 9.-10.08. je nátresk v celom Primorsku, ale stále sa niečo nájde...
⚓ UŽ AJ možnosť ubytovania v apartmánoch v Sozopole! ⚓
😎 bozena.stefaniova@gmail.com 😎

skopirovala som spravu z fb od kamosky, co tam zije...neviem, cim sa bavi, doteraz robila delegatku, tak kto sa chysta naslepo alebo potrebuje nejake rady, skuste sa jej ozvat🙂

susopd
1. aug 2015

Tak sme sa rozhodli pre hotel nessebar beach na slnečnom. Odlet 21.08.2015

držte nám palce

🙂

bzuco
1. aug 2015

my sme boli tento rok v hoteli forrest beach - boli sme max spokojní..... 🙂

oli18
2. aug 2015

Aj ja riešim dovolenku na poslednú chvíľu. Chcela som opäť Turecko, ale radšej nie. Po skúsenostiach odtiaľ, asi mi nič nebude dosť dobré. Chcem skúsiť Bulharsko.p-Primorsko. Ak máte naozaj dobrý typ, sem s nim. Najradšej All inclusiv. Alebo radšej bez stravy? Poraďte. Ď.

oli18
2. aug 2015

@blondyblond už ste sa vrátili z Primorska? Ja tiež pozerám Queen Nelly, ale stretla som sa s negativnými recenziami. Napíš podrobnosti. Ďakujem 🙂

susopd
5. aug 2015

Ak ja môžem odporučiť v Prímorsku tak isto hotel Les Magnolias all inclusive ale maximálna spokojnosť žiadny rus. Prevažne francúzska klientela. Super super. No ale teraz ideme do nessebar beach , slnečné pobrežie keďže do Les magnoliasu sme sa už nevedeli dostať.

blondyblond
7. aug 2015

@oli18 Dobry vecer hotel bol pekny ,recepcne super az nato upratovanie,ale neskor sme zistili ze zalezi na chyznej na ostatnych poschodiach boli spokojny,iba ta nasa mala vsetko na salame.Zobrala smeti dolozila toaletny a dovidenia.Strava kazdy den presne to iste.Mali sme sice len ranajky ale druhy krat by som sla uz bez stravy lebo hned vedla hotela supermarket vsetko lacne.Uzasne kolaciky pecu na kazdom kroku.Bolo super . 🙂

1romana1
11. aug 2015

Tak my dnes letíme domov po 12-dňoch, ubytovaný
sme boli Grant hotel Prímorsko apartmán. Apartmán
bol super veľký, terasa veľká,upratovanie
v pohode. My sme boli bez stravy a super boli
sme spokojný. Nám vyhovovala južná pláž pretože na
severnej boli strašné vlny a nedalo sa plávať. Celkovo fajn,
ale už sa tešíme domov.

merivoj
12. aug 2015

S mojou rodinou sme boli 2-krát v Bulharsku - v Primorsku. Hotel Queen Nelly a Lilia. Majiteľ Lilie vyťazil v relácii Big Brother Bulharsko a kúpil jachtu, ktorá sa volá Big Brother. Bolo fajn. 🙂 Tento rok ideme do Chorvatska. Vybrali sme si Makarsku a penzion Darinu. Uvidíme. Vieme, že v Chrvatsku ceny su drahšie ako v Bulharsku 😎

monca301
22. aug 2015

@susopd my sme boli v nesebar beach na zaciatku jula a boli sme velmi spokojni. Na buduci rok dufam,ze pojdeme znova. Jedine co mi tam chyba pre maleho su tobogany,ale inac vsetko na 1.

cistko
27. aug 2015

hlasim, ze dovolenka dopadla na 1 s hviezdickou, solvex - primorsko - hotel belitsa - nemam co vytknut - hotel cisty, priestranny s bazenom, detskym ihriskom aj kurtom na hranie futbalu ci tenisu, ubytovanie vyborne - ucelovo zariadene jednoduche izby - ciste, dost priestranne - boli sme na izbe styria, pekny vyhlad. Sluzby vyborne, kazde poschodie mali svoje chyzne - tie nase boli mile, kazdy den upratovanie, vymena kosov, dokladanie papiera, zametanie balkona, kazdy druhy den ciste uteraky a osusky/v pripade potreby aj kazdy den/kazdy treti den ciste postelne pradlo - mile usmievave ochotne🙂mali sme len ranajky ale uplne staci, v bg sa pokojne vystravuje kazdy sam vyber je velky, ranajky pestre aj ked kazdy den uplne rovnake ked si to clovek prestrieda moze si dat kazdy den nieco ine, vzdy cerstve pecivo, cerstva zelenina, ovocie, tepla kuchyna, studena, k dispozicii caj, kava voda cista, sladena, mlieko....Jedine co by som tomuto ubytovaniu vytkla je wifi - mali ho len za poplatok. V konecnom dosledku aspon sme menej internetovali a castejsie hrali kvarteto🙂 a precitali vsetky knihy🙂

katkabg
29. aug 2015

Taaaaak tento rok sme boli v Sozopole 🙂 nasli sme nahodou jeden byt za dve izby,kupelna a wc 5posteli pre 5ludi za 70 EUR na den pre 5osob,poviem vam paraaaada,mali sme aj miesto rezarvovane pred domom na parkovanie,pod nami bola lekaren a od plaze nas delilo asi 500m,vsetko sme mali pri sebe.Kraaaasne miesto,plaz bola kraaaasna.Super a to zijem v Bulharsku.Cize buduci rok opat tam k tej milej pani do jej bhtu 🙂🙂

graziela
11. jan 2016

@kikulienka19 Citam, ze ste boli v hoteli Jeravi. My sa tam chystame tento rok. Prosim ta, v ktorom roku ste tam boli? Aky je tam pristup do mora a cesta od hotela? Treba ist cez piesocne duny alebo je tam pekne upravene okolie? Ide mi o to, ze na starsich foto na nete krasne vidiet od hotela more, nie je tam okolie este tak zastavane hotelmi, na novisch foto mam pocit, ze je to tam viac zastavane. To by nam ale nevadilo, len aby som mala aku taku predstavu, ako to tam realne aktualne vypada 🙂 Prip. ak by si vedela pridat/poslat mi nejake foto. Vdaka vopred.

monnaa
5. apr 2016

Ahojte, prosím o radu, ktoré dobré hotely/ apartmány v Prímorsku sú blízko južnej pláže ?

ďakujem moc

bg2014
10. apr 2016

na bookingu si vypln vyhladavac zobrazia sa ti hotely a na mapke pod nim si pozries ktory hotel je najblizsie k juznej plazi a mas to.ale vacsina hotel by som povedal je skor k severnej plazi alebo niekde tak uprostred.my ideme tento rok uz treti krat Guest house Dobi.ulica christo botev 3

monnaa
10. apr 2016

@bg2014 ďakujem, už hľadám 🙂

milanchemik
29. jún 2016

@tempi226 Ceny stravy v Prímorsku vôbec nerieš..... o polovicu lacnejšie ako v posratej tatralandii ;)