Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

hasleerka
24. jún 2014

presne tak Opal je blízko severnej pláži .. my sme tam chodili jedávať, chutilo nám tam...

milanchemik
25. jún 2014

@syja jasne. trochu som sa sekol 🙂

moje2711
25. jún 2014

@milanchemik @syja ďakujem pekne za odpovede snad to bude pekna dovolenka :D

milanchemik
25. jún 2014

@moje2711 My budeme v Prímorsku od 27.7. do 6.7. v hoteli Malina. Asi 200 m od Vás. A chodiť budeme na koniec severnej pláže asi 300 m pred plážový bar Perla. K poslednému stánku s kebabom a palacinkami. Tam je najlepšie miesto 🙂

milanchemik
25. jún 2014

Kua.. 6.8. som chcel napísať 🙂 Voľáky som dnes zmätený..... 😀

moje2711
25. jún 2014

@milanchemik tak to sa mozme aj stretnut mozno ? :D mate aj deticky?

milanchemik
25. jún 2014

@moje2711 jasne. máme 14 ročného fešáčika. a vy?

moje2711
25. jún 2014

@milanmechanik no my mame 2 mrnusa

milanchemik
25. jún 2014

@moje2711 Inak ako som tak kukal, tak v Prímorsku sú asi dva hotely OPAL. Jeden na ulici Perla a druhý pri južnej pláži tak ako som písal ja - na ulici Nadežda. Takže teraz je otázka v ktorom ste ubytovaní vy. Ak na tej južnej pláži, tak to nie je bohvie čo. Prikladám mapu Prímorska.
Bod č. 1 Hotel OPAL pri južnej pláži
Bod č. 2 Hotel OPAL na ul. Perla
Bod č. 3 Hotel Malina Ani nie 100 metrov od hotelu OPAL na ul. Perla
Bod č. 4 Bazén hotela Belitza, kde sa dá kúpať a nikto s tým nemá problém
Bod č. 5 Miesto kam chodievame
červená čiara je trasa, ktorou chodíme na pláž

moje2711
25. jún 2014

Hotel Opal •••• Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“, je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Na polostrove pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov.
@milanchemik my ideme sem neviem presne ak to je ulica

moje2711
25. jún 2014

@milanchemik v katalogu je napisane ze 150 od severnej plaze a od juznej 800 m

moje2711
25. jún 2014

@milanchemik je to ulica Perla je to to lepsie?

syja
25. jún 2014

@moje2711 tak to je ten na ulici perla

moje2711
25. jún 2014

@syja dakujem 🙂

syja
25. jún 2014

@moje2711 vraj v nom maju chutne a lacne obedove menu

moje2711
25. jún 2014

@syja no uvidime potom napisem ci to tak bolo 🙂

syja
25. jún 2014

@moje2711 no tak ja ti damvediet skor my ideme 4.7. Do north beach a do opalu planujeme skocit sem tam na obed

moje2711
25. jún 2014

@syja oki tak to tam oskusajte a daj nam vediet

milanchemik
26. jún 2014

@moje2711 Vyzerá, že budeš na tej ulici Perla, takže budete chodiť na severnú pláž a môžete sa tiež chodiť očľapkať do toho bazéna v areáli hotela Belitza - cez zadnú bránu, ktorá je stále dokorán a kde to nikto nerieši. To obedové menu neviem... my chodievame na pláž okolo tej 10,30 až 11,00 h, takže obedy neriešime. Vždy si dáme niečo na pláži. Vy ale možno budete chodiť pozdejšie, keď máte malého drobca, takže vám to možno bude vyhovovať 🙂

milanchemik
26. jún 2014

inak, v Prímorsku je jedna super čínska reštaurácia.... už sa teším 🙂 Od námestia smerom hore ulicou 🙂

moje2711
26. jún 2014

@milanmechanik no my tiez nejak extra obedy riesit nebudeme lebo drobec zje vsetko tak s nim problem nie je dakujem za tipy kam sa ist najest 🙂

modrajedobra
27. jún 2014

Podľa mňa je Primorsko oveľa krajšie a udržiavanejšie ako Slnečné pobrežie,čiže ak dovolenka v Bulharsku, tak jednoznačne Prímorsko, má veľmi krásne, čisté piesočné pláže, služby sú na úrovni a za prijateľné ceny...
Asi najkrajší je hotel Grand Hotel Prímorsko, dá sa tam docestovať letecky, ale aj vlastnou dopravou...

http://www.andromedatour.sk/detail-hotela/0/392...

milanchemik
27. jún 2014

@modrajedobra Presne si to vystihla. A ten hotel je fakt krásny, ale nám hlavne z finančných dôvodov kľudne postačujú malé hotelíky typu NEVEN, MALINA, BULGARIA.... 🙂

hasleerka
27. jún 2014

@modrajedobra pár ľudí nezávisle od seba na grand hotel prímorsko nadávali

milanchemik
30. jún 2014

Moja prvá dovolenka v Bulharsku bola all incluzive. Akože pohoda, všetko fajn. Potom 5 dovoleniek bez stravy, vlastná doprava... a priam super. Neobmedzujem sa stravou v hoteloch. Kúpim si čo chcem a kedy chcem za veľmi dobré ceny.

hasleerka
30. jún 2014

@milanchemik moja reč, prímorsko jedine bez stravy .... a celkovo asi celé bulharsko

silvapokorna
30. jún 2014

ahoj. ja som bola v Primorsku zatiaľ dva krát. vždy na začiatku sezóny a v hotely Belvedere, letecky, polopenzia. Minulý rok som bola s dcérkou (vtedy 4 roky) a tento rok sama. bolo super vtedy aj teraz. budúci rok sa chystám vziať obe dievčatá, to budú mať 4 a 6 rokov. podľa mňa je to tak akurát na odpočinok, pohodu, spokojnosť pre dospelých aj deti. cez spoločnosť Alexandria je tam aj klub pre deti, kam môžete dať deti od 10tej do 17tej, čo bolo super, mohla som byť trochu aj sama a malá sa nenudila. a jedlo bolo super. ráno aj večer švédske stoly. inak cez deň a obedy som riešila individuálne. ceny sú tam super. aj sa dobre prepočítava. 1 leva je 50 centov. napríklad plavky pre deti som kúpila po 10 leva, teda 5 euro. viac si nespomeniem, ale prišlo mi to snáď aj lacnejšie, než tu u nás. juj, už sa teším na budúci rok. 🙂

mykka
1. júl 2014

@syja ahoj tiez mate odlet 4:30?

syja
1. júl 2014

@mykka nie my ideme z ke a az o 20,20 ☹

jelen4567
2. júl 2014

AHOJTE, idem prvy krat do Bulharska - Primorsko, //Penzion Priz//. Chcel by som sa spytat ci tu z vas niekto bol popripade ho pozna. Ako som to tu cital tak severna plaz je ovela lepsie ale k tej to mam 600m, teda pisu 😀 Mal som byt ubytovany v penzione pavel, ale v nom neboli uz volne miesta. Dali nam myslim si ze za super cenu penzion Priz: 2x dospely + cesta autobusom + miestenka - cez alfatravel = 352€, teraz som skoncil strednu skolu takze na lietadielko neboli financie. Idem v termine od 26.7 - 06.08.

IDE NIEKTO, BOL NIEKTO, NEAKE TYPY RADY...

DAKUJEM