Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

cistko
11. apr 2015

my sme boli v bulharsku dva krat este ako bezdetni a pacilo sa nam-dokonca dva krat v primorsku - vzdy ubytovani na inom mieste, manzel bol jeden krat navyse sam este ked sme sa nepoznali v pomori, takze v podstate vieme co nas caka - teraz mame vyber ohraniceny na par cestoviek preotze jediny terminy kedy mozeme ist je 5.8- az 7.8 - cize vyber velmi velky nieje a tak zvazujeme ktore letovisko...

jankaborka
3. máj 2015

Ahojte, pozerala som recenzie na Hotela Salena v Primorskua nic moc,boli ste niektyo?ak ano poradte ci ano alebo nie, lebo z fotiek vyzera super ,dakujeeem

madaraszka
14. máj 2015

Primorsko je aj pre nás TOP destinácia. Boli sme ľx na Slnečnom pobreží, 1x Zlaté Piesky....ale v Primorsko víťazíííí 😀 . Ani veľké, ani malé...atrakcie pre deti dostačujúce....dostatok stánkov na nákupy pre mňa... 😝 ...čisté teplé more....dobré ceny...Určite sa tam radi vrátime. My sme boli konkrétne v hotely Grand hotel Primorsko.

1romana1
18. máj 2015

@madaraszka prosím Vás a páčil sa Vám hotel? My máme zaplatený tiež hotel Grand,ale apartmány bez stravy, lebo nám hovorili,že sa tam dá super najesť,deti už máme väčšie,tak sme sa tak rozhodli.

madaraszka
18. máj 2015

@1romana1 Tak nám sa teda páčil veľmi. Ale bolo to v roku 2010. V ako stave je teraz, to veru neviem. My sme tam boli s dvomi dcérami, ktoré mali vtedy 17 a 7 rokov. 😉 . A boli nadšené....pomerne luxusné izby, panoramatický výťah..my sme vychytili izbu tak, že sme videli na bazén, aj na more..takže veliká spokojnosť. Vtedy sme mali polpenziu, teraz to už nejde, len allincl...alebo bez stravy pokiaľ viem. Ja by som na dovolenku sice nikdy bez stravy nešla...navarím sa cez až až--- 😀 , musí byť aspoň polpenzia!!!! Aspoň týždeň v roku nech som obsluhovaná. Ale je pravda, že v primorsku sa dá prestravovať. Neďaleko hotela, smerom do mesta bol celkom dobrý supermarket PERLA..tam sa dalo nakúpiť. A blízko v tej uličke je reštika s názvom Bratislava..slovenská obsluha .. 🙂 . Raz sme si takto kúpili to grilované kurča čo predávali na každom rohu v meste, vyšlo na cca 5 euro, kúpili sme chlieb v markete nejakú zeleninku a naobedovali sme sa piati za nejakých 10 euro. Keď sme boli na pláži..sú tam bufety.....rozumné ceny...dá sa..hladovať isto nebudete. 😎 .

1romana1
18. máj 2015

@madaraszka ďakujem pekne, variť isto nebudem ani ja 🙂 zvažovali sme allin...ale presvedčili nás,že sa dá super najesť vonku,tešíme sa veľmi...ešte raz ďakujem za info..

madaraszka
18. máj 2015

Tak želám celej rodinke krásnu dovolenku...užite si to v zdrvíííííí... 😉 😎

madaraszka
18. máj 2015

@1romana1 Tak želám celej rodinke krásnu dovolenku...užite si to v zdravíííííí... 😉 😎

milanchemik
21. máj 2015

Kto sa chce dozvedieť o Prímorsku, tak nech si kukne moje príspevky z roku 2014. Je ich to dosť a keďže som tam bol už 4 či 5x, tak myslím, že sú aj fundované :D

ubytovanie_v_bulharsku
22. máj 2015

Nabízíme k pronájmu byty s 1 ložnicí a studio s kuchynskym koutem - velmi světlý a prostorný. Každý apartmán má balkon, plně vybavenou kuchyň, klimatizace. V bytě až pro 4 osoby.
Fotografie: https://www.facebook.com/CompelxStannyCourtNese...
Pláž v docházkové vzdálenosti, 5 minut. Komplex má plavecký bazén, lehátka a slunečníky zdarma. Parkování je zdarma. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu v blízkosti bazénu.
Ceny jsou v závislosti na požadovaném období začne od 25 € den.
Máte-li zájem o cenách, napište období, kolik dospělí a děti na e-mail: apartamenti_nesebar@abv.bg

jankaborka
30. máj 2015

@ubytovanie_v_bulharsku Zdraviiim chcela by som sa opytat cena pre 2 dospelych a 2 deti (6 a 10 )
na 10 dni v july,dakujem
Jana

ubytovanie_v_bulharsku
1. jún 2015

Jana, Vám poslal som súkromnú správu.

blondyblond
10. jún 2015

Dobry den chcela by som sa opytat ci mi niekto vie poradit ako to je v Bulharsku s vyletmi,ideme do primorska ale radi by sme sa vybrali na vylet do nesebaru a pozreli ako to tam vyzera od kedy sme tam boli na posledy.

syja
10. jún 2015

@blondyblond ak idete cez ck tak priamo delegat vam bude ponukat vylety alebo potom vo vlastnej rezii. v primorsku je autobusova stanica odkial chodia kazdu hodinu busy do burgasu a odtial potom do nesebaru.

blondyblond
10. jún 2015

@syja ano ideme cez ck ale chceli by sme tak sami,viete mi poradit ako to je aj cenovo u nich cestovne a hlavne ako sa dorozumieme zo soferom v buse,ci sa mame dat radsej na taky ten vylet od delegata? ☹

syja
10. jún 2015

@blondyblond v primorsku na stanici je normalne okienko kde sa predavaju listky takze v pohode povies kam kolki nie je problem. my sme boli v sozopole, v burgase v kitene. sami je to ovela lacnejsie. ceny si uz presne nepamatm ale kiten myslim 1,.-EUR na nase, sozopol asi 4,-EUR a burgas cca 5 eur . presne si uz nepamatam.

blondyblond
10. jún 2015

@syja Dakujem 😉

gallina
10. jún 2015

@blondyblond do akého hotela idete? Cez akú cestovku? My tiež rozmýšľame o Primorsku. Nevieme sa rozhodnúť, ktorý si vybrať.

blondyblond
11. jún 2015

@gallina CK Hechter a hotel queen nelly****odporucila mi kamaratka boli uz cez nich niekolko krat a vzdy spokojny,tak dufam e budeme aj my

madaraszka
11. jún 2015

@blondyblond Cez CK Hechter sme boli prvý krát v Bulharsku v roku 2004..bol to letecký zájazd, na Slnečné pobrežie...nebol žiadny problém...všetko bolo OK. 😎

blondyblond
11. jún 2015

@madaraszka my sme zatial boli len cez tip travel a tiez bolo super, vsetko ako slubili,ani raz sme neboli sklamany.Boli sme v Nesebare,hotel panorama. Slnecne pobrezie sa mi zda jedno s najdrahsich.Primorsko dost chvalia vsetci nasi znamy ale aj recenzie co som pozerala.No uvidime,hlavne ze si oddychneme 🙂 🙂 🙂

ikiniki
11. jún 2015

My sme boli aj na Slnecnom pobrezi,aj v Primorsku. Boli sme velmi spokojni. Ceny v Primorsku su nizsie ako na Slnecnom a pre nas Slovakov uplne dostupne. Podla mna tam bolo dost lacno. Jedlo bolo tiez velmi dobre. Ak najdete, tak odporucam Hotel Opal - velke porcie,chutne jedlo a lacne. Je to blizko severnej plaze. A co sa tyka kvality vody tiez bola v Primorsku cistejsia ako na Slnecnom,kde bolo plno rias. Su tam dve plaze - severna je veternejsia (vacsie vlny), juzna je pokojnejsia. Prijemnu dovolenku 🙂

blondyblond
11. jún 2015

@ikiniki Dakujem za info 🙂

hasleerka
11. jún 2015

Hotel Opal odporucam aj ja...tam sme sa vzdy chodili najest...

madaraszka
11. jún 2015

@blondyblond Tak v Primorsku sme boli cez Globtour (táto cestovka sa stala akoby našou dvornou..už cestujeme na dovolenky cez ňu všade- pomer cena, služby) v roku 2010 hotel Grandhotel Primorsko, to je práve blízko Quen Nelly a blízko severnej pláže. nám to práve vyhovovalo, lebo sa baby aj manžel vyblbli. 😀 . A je pravda, že Primorsko je lacnejšie a kľudnejšie letovisko ako Slnečné pobrežie, napriek tomu sme na Slnečnom boli už 2x. Ja mám rad ruch 😝 . Ale je pravda aj to, že more bolo a je v Primorsku najteplejšie a najčistejšie a nám osobne najviac prirástlo k srdcu.

cistko
2. júl 2015

ahoj co sa tyka menenia penazi menit tu? ci az tam a ak ano tak kde? odchadzame z pp vecer o siestej predpokladam, ze na hotel prideme cca az okolo desaitej - to uz banky ani zmenarne fungovat nebudu...

daanuska
2. júl 2015

Ahoj primorsko odporucam na 110% je tam uzasne

madaraszka
2. júl 2015

@cistko Tak my sme menili na recepcii hotela. A potom radšej v banke ako niekde na ulici 😉

ikiniki
2. júl 2015

My tiez sme menili na recepcii v hoteli a delegatka urcite poradi,kde to je bezpecne 🙂

cistko
7. júl 2015

ok takze z domu ste nebrali ziadne levy? menili ste vsetko az tam?