Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

milanchemik
29. jún 2016

@oli18 Teraz neviem či už zoženieš all inclusive ubytko.... a podľa mňa je to v bulharsku úplná zbytočnosť..... za pár drobných sa najem kde chcem a koľko chcem :D

raduska88
29. jún 2016

my sme sa včera vrátili z Prímorska- Perla Beach, hotel pekny, bazeny super, len ma sklamalo že tam dost fúka a rozdeluje sa to na severnu a južnu pláž, my sme mali pri hoteli severnu kde sme mali z 8 dni 6 x červenú vlajkupre velke vlny a nemohlo sa kupať takže sme chodili na južnú plaž peši cca 15 minut a tam bolo pekne

milanchemik
29. jún 2016

@merivoj V Prímorsku som bol 5x a vždy bolo úplne super. Tento rok ideme tiež po siedmych rokoch opäť skúsiť na Makarsku. Takže nejakú stravu si berieme so sebou.... V Chorvátsku je jedlo v reštikách strašne drahé.

bg2014
29. jún 2016

@raduska88 no ja neviem ,ale aj mi sme mali asi raz cervenu vlajku ale kupat sa dalo vo vyhradenom mieste a nie daleko od brehu lebo inak piskal mitch bjukenen 🙂

madaraszka
29. jún 2016

Tak mi tento rok....po 4ročnej pauze navštívime milované BUlharsko 😀 . Tentokrát vyskúšame ALbenu.

peknaplet
30. júl 2016

prave tu sme 🙂 vsetko super

tweetinka.co
30. júl 2016

Ahojte, my sme 3 roky dozadu boli v ubytku Da vinci, kusok od plaze. Ked je izba otocena k moru, uzasny vyhlad, zvuk.. boli sme bez stravy, sle za 2 tyzdne sme tam minuli menej ako na slovensku - ak by sme chodili iba k vode. Velmi fajn je (bol) hozel queen nelly, aj grandhotel primorsko. Len su dalej.
Segra bola v ubytku penzion maria, ktory je priamo na autobusovej stanici. Ale zasa, na skok do akvaca.

V primorsku odporucam vylet... pri take obrovske kamene, da sa ist pedo, taxikom.. teraz ma nenapada nazov

katka444
3. aug 2016

Prosím Vás boli ste niekto v hoteli Avliga Beach v Bulharsku na Slnečnom pobreží? zaujímal by ma Váš názor na hotel, stravu, okolie, pláž. Ďakujem 🙂

mirka414
23. dec 2016

Ahoj bol niekto v hoteli Odessos Goldstrand?

martina642
22. jún 2017

Ahojte my ideme do Primorska po vlastnej osi.. hlavná dovolenka je za nami vo februári, tak sme sa rozhodli ,že ak letná dovolenka ,tak za nižší rozpočet.. a poviem vám ,že cez cestovku už asi nikdy nepôjdem.. letenky a ubytko pre 5 ľudí (3 dospelí a 2 deti) 1500€ a to sa dalo aj za menej,len my sme chceli apartmán kvôli deťom.. to ako s poplatkami zdražie dovolenka v cestovke je neskutočné.. nebude to žiadny luxus, ale s tým ani nerátame, ide o to užiť si voľno a more.. 🙂

alex2097
8. júl 2017

Dobrý chcela by som sa spýtať máte niekto priamy kontakt na súkromné ubytovanie v Bulharsku ? Ak áno dajte mi vedieť. Ďakujem.

martina642
30. júl 2017

Ahojte mňa by zaujímalo konkrétne v primorsku pláž.. nachádza sa tam niekde toaleta ? a slnečníky s lehátkami sa dajú v pohode prenajať ? za koľko ? dakujem krásne @milanchemik

milanchemik
12. aug 2017

@martina642 Či sú na severnej pláži toalety neviem a to som tam bol na dovolenke 5x :D Matne sa mi marí, že som tam videl nejaké chemické wc, ale netuším v akom sú stave. Sú tam ale bary, takže v ich okolí nejaké wc v použiteľnom stave asi bude. Slnečníkov a lehátok na prenajatie tam je milión, ale cenu neviem, lebo my používame vlastné slnečníky. Na južnej pláži som bol pozrieť len raz, lebo tam je to preplnené... ale tam toalety boli určite - tiež chemické.

jarka52
25. apr 2018

Ahojte rodinky, ak ešte nie ste rozhodnutí pre stredisko, tak Vám môžem poradiť vhodné pre rodiny s deťmi blízučko pláže.

markopolo
21. máj 2018

My ideme do primorska svojim autom viete niekto odporucit pre deti maly ma 3 roky a velke deti 20 je tam daky nocny zivot??? manzel ma tuzbu chytat ryby dakujem

thera1
21. máj 2018

@markopolo samozrejme ze je....rozne kolotoce....my tam ideme uz po 3x a to sme vyskusali aj Slnecne a zase sa tam vraciame..nam vyhovuje viac Primorsko...

bg2014
21. máj 2018

@markopolo pre starsie deti tam su diskoteky pre male kolotoce, skakacie hrady, nejake to detske ihrisko, kazdy vecer to tam zije z barov vychadza hlasna hudba vsetko vysvietene plno ludi,mozes pozriet live kamery ,ked to nepoznas tu ti davam link, mas tam 7 kamier,od konca juna sa zacina mestecko zaplnat , idem tam 9x,

http://free-webcambg.com/Primorsko-01-city-stre...

thera1
21. máj 2018

@bg2014 ten program v tam amfitetri je tam cele leto? lebo my sme ho vzdy zazili ci sme teda mali len stastie alebo je to tam celu sezonu...nevies? kam chodíte?

bg2014
21. máj 2018

@thera1 vzdy tam nieco je ,nie kazdy den ale je,aj nejake koncerty spevakov a rozne take vystupenia ako napr. teraz,co tym myslis kam chodime?

thera1
21. máj 2018

@bg2014 myslim kde zvyknete byvat...

bg2014
21. máj 2018

@thera1 5 rok ideme do toho isteho hotela

bg2014
21. máj 2018

@bg2014 aj do tej istej izby

thera1
21. máj 2018

@bg2014 no ved prezrad 🙂

thera1
21. máj 2018

@bg2014 pekne to vyzera...zrejme chodite autom....my sme doteraz vzdy boli inde chodime cez cestovky...

bg2014
21. máj 2018

@thera1 ano autom,cez cestovky uz nechodim zbytocne preplatene ,hotel objednam uz v septembri hned po dovolenke ked pridem a v maji len potvrdim rezervaciu,mam mail aj telefon na majitela a aj cenu mi dava inu ako je oficialna,

bg2014
21. máj 2018

@thera1 kazdy den pride taka postarsia pani pozmyvat vynesie odpatky umyje wc, kupelnu da toaletak, a kazdy tusim 4 den menia postelne pradlo, na izbe je telka chladnicka rychlovarna kanvica klima,velky balkon no co viac treba?

bg2014
21. máj 2018

a neviem ci vies kde je restauracia Praha,tak ten hotel je na tej ulici

thera1
21. máj 2018

@bg2014 myslim ze hej....my ideme tento rok do hotela Plovdiv...