Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

katkabg
16. júl 2014

@adikad myslim ze dovtedy sa to upravy 🙂 ototo leto je take doat burkove

kaculiatko88
16. júl 2014

Ahojte 🙂 V Bulharsku sme boli už 2-krát v Elenite a v Prímorsku. Minulý rok v Chorvátsku. Ja radšej odporúčam Bulharsko. Tento rok ideme do Bulharska ale do Ahtopolu.
Tak všetkým prajeme peknú dovolenku.
V prímorsku je aj slovesnká reštautácia Bratislava. Varia dobre ale viac z mrazených jedál.

milanchemik
16. júl 2014

@katkabg S tými krúpami sa to už ukľudnilo?

mirko
16. júl 2014

Za 3 tyzdne odchadzame do bg.. Tento rok opat Primorsko, Tesim sa!

milanchemik
16. júl 2014

@mirko My o desať dní.. dúfam, že tie búrky a hlavne krúpy si už dajú pohov

mhas
16. júl 2014

http://www.novinite.com/articles/162042/Bulgari...
Dnes tam ideme... Mala som sa asi držať pôvodného plánu - Egypt alebo Tunis... ☹

milanchemik
16. júl 2014

@mhas podľa predpovede na najbližších 15 dní to tam vyzerá byť v pohode.....

lucianka222
16. júl 2014

My sme boli v hoteli Sole, veľká spokojnosť, môžem len odporúčať, síce je to už 5 rokov...

mhas
16. júl 2014

@milanchemik Áno, tiež som to pozerala, len aby tam nebola nejaká veľká spúšť po tej dnešnej povodni..

milanchemik
16. júl 2014

@mhas Pri severnej pláži a ani v severnej a strednej časti Prímorska som žiadnu rieku nevidel..... takže neverím, že tam bude nejaká spúšť 🙂

mhas
16. júl 2014

@milanchemik Tak to si ma potešil 🙂

milanchemik
16. júl 2014

@mhas však aj sám seba som potešil 🙂

mirko
16. júl 2014

@milanchemik 3 km od primorska je rieka Ropotamo vyhlasena za prírodnu rezervaciu možno ak ta by robila problém pri vstupe do primorska, co dufam ze nie

milanchemik
16. júl 2014

@mirko Akože verím tomu, že niečo bude na tom, že sa tam vyliali dve rieky a že tam bola neprejazdná cesta...... ale voda ako rýchlo príde, tak rýchlo aj opadne. Či bude tri kilometre od Prímorska nejaký nanosený bordel ma netrápi, lebo to bude iba prejazdová cesta k Prímorsku. Ide o to, aby bolo pekne v letovisku 🙂

hasleerka
16. júl 2014

to nemyslíte vážne že sa nedá do prímorska dostať .. spolužiak tam včera letel ... chudák môj ktovie čo je sním

bytcanka10
16. júl 2014
bytcanka10
16. júl 2014

aj my vtedy ideme -)ň

milanchemik
16. júl 2014

@bytcanka10 tak to sme tri rodiny v tom termíne 🙂

andrejka10
16. júl 2014

My od 24.07 tam budeme. Zrejme nás tam bude viac z MK 🙂

molly28
16. júl 2014

Pocujte to primorsko...viete nieco viac???zajtra tam cestuje moja rodina :(

milanchemik
17. júl 2014

@molly28 Včera večer som písal do hotela Malina pri severnej pláži, kde máme zaistené ubytko. Odpísali mi, že u nich je všetko v poriadku a už sa na nás tešia 🙂

bejanka14
17. júl 2014
lilly30
17. júl 2014

no moja sestra je tam teraz a maju super pocasie teplucko takze je spokojna

lenkadlo
17. júl 2014

Asi 9obrazok je severna plaz, aj my sme mali ist ale nejdeme sa kupat do blata ☹

http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/bedstve...

Бедствено положение в Приморско, две реки преляха - Vesti.bg
www.vesti.bg
@milanchemik

silvapokorna
17. júl 2014

@milanchemik aha, ďakujem, tak už snáď nepopletiem. 🙂 to je u mňa asi ako pravá a ľavá strana. viem ktorá je ktorá a stejne poviem opačne. musím k tomu vždy aj ukažovať. 😀

milanchemik
17. júl 2014

@lenkadlo vyzerá to ako začiatok severnej pláže.... tam to asi prerazilo od južnej..... my chodíme viac ako 500 m vyššie, takže tam to bude hádam OK.... okrem toho tie fotky sú tesne po tej povodni..... more sa samo vyčístí behom jedného - dvoch dní, takže už teraz rátam, že to tam bude OK 😀

bytcanka10
17. júl 2014

@milanchemik len my nejdeme autom... vy tam budete skor dokonca ako my ☹ä ale tak co uz..

milanchemik
17. júl 2014

@bytcanka10 nevadí... hlavne, že nás tam bude ako hadov..... 🙂 kde budete bývať?

bytcanka10
17. júl 2014

@milanchemik my budeme byvat v penzione pavel