Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

katusap
15. feb 2014

Ja si Primorsko tiez pochvalujem, Boli sme v hoteli Nadja a maximalna spokojnost. Vsetko cistucke, upratovali kazdy den, umyvali kupelku, super jedlo aj sluzby. Nemozem sa stazovat. Nemam ani jedine negativum na ten hotel.

hasleerka
15. feb 2014

@katusap cez akú cestovku ste boli?

syja
16. feb 2014

@hasleerka hej je tam len jedna pristelka. ja som vyberala hlavne podla balkonov radi si s manzelom vecer ked uz dcera spi sedime a kecame na balkone aby sme ju nevyrusovali a najst v bulharsku taky balkon kde mate ake take sukromie da fakt zabrat. vacsinou su spojene so susednymi balkonmi a oddelene len akousi priesvitnou prepazkou ak vobec.
nadju ponuka napr. aj azur reisen alebo fifo ale tam je tiez myslim len 1 pristelka

syja
16. feb 2014

@hasleerka ak hladas nieco s dvoma pristelkami skus pozriet hechter a hotel sv. dimitar. je presne oporti north beach maju tam izby 2plus2. a dve deti su tam zdarma vraj aj s letecku dopravou ale to neviem ci je pravda alebo len reklamny tah cestovky. osobnu skusenost nemam ani s hotelom ani s ck.

hasleerka
16. feb 2014

ja keby som sa mala ísť zase do BG , tak beriem hotel belica ... ja som s ním bola spokojná ... ale tento rok chce ísť muž na rodos

katusap
16. feb 2014

@hasleerka cez Azur Reizen

jenn44
17. feb 2014

Ahojte aj my sa tento rok chystáme do Guest House Varbanov 1, Primorsko, bol niekto? Poznáte? Myslím, že to má len 2hviezdičky, je to problém? Fotky su krasne, nove ciste izby... Mali by sme ist sami autom so 4ročnou dcérkou, nejaké tipy? Ďakujem

syja
22. feb 2014

Ok. takze ubytovanie mam uz v primorsku poriesene. teraz potrebujem poradit v ktorej restauracii dobre varia, kde vam najviac chutilo, ake speciality sa tam oplati ochutnat, kde sa da vecer len tak prijemne posediet pri pohari vinka, ktore atrakcie stoja za to a tak. Budem vdacna za kazdu vasu skusenost a radu o primorsku.. Vdaka

renka40
22. feb 2014

@syja tam ne je problém posedieť hocikde 🙂 za tie dni čo tam budete si vyberiete sami. Na jednom námestíčku sú každý večer vystúpenia. my sme boli ubytovaní v cosatke a pozerali sme na to z balkóna 🙂 keď sme nechceli ísť do reštaurácie, tak sme si kúpili grilované kurča stojí okolo 7leva (3,50€) nekupujte si na pláži kukuricu od tých v predavačov, lebo je drahšia a neni taká chutná! Ale to na všetko prídete za pár dní 🙂 je tam skutočne úžasne! My sme boli autom (s tromi deťmi, čiže 5ľudí) dovolenka nás vyšla na 1000€ s cestou, ubytovaním, stravou aj nákupom tam 🙂

hasleerka
22. feb 2014

nám zase chutila tá kukurica od tých predavačov ... ale je pravda že bola drahšia ... ale pri mori chutila ...
čo ja radím vyskúšať je jazda na mori ... nám sa strašne páčilo to koleso ... na ten banán sa bojím...
na to námestíčko sme boli pozrieť aj my, zrovna vtedy tam bol folklor čo my môžeme ...
najesť sa tam dá všade ak budete chcieť slovenskú kuchyňu tak v penione Vasima varia... a myslím že je tam aj česká, ale v tej sme my neboli...
pred dvoma rokmi tam bolo aj 5D kino, čo sa nám páčilo, minulý rok sme ho nemohli nájsť

syja
23. feb 2014

Kočky dik za tipy. uz sa neviem dockat. doteraz som bola zarity chorvatoholoik. v chorvatsku sme boli 5x. tak uvidime co poviem po tohtorocnej dovolenke. ci bude na dalsi rok po siesty krat chorvatsko alebo po druhy krat bulharsko. uz nech je leto 🙂
a este otazocka ake mate skusenosti s pocasim v bulharsku zaciatkom jula. ideme 4.7.

peggy589
23. feb 2014

@syja ja som bola raz okolo 20 juna a bolo poriadne horuco a raz som bola v auguste a tiež bolo horuco,ale dva dni sa nedalo kupat,pršalo a more bolo rozburene,ale to vobec nevadilo,lebo sme si od toho tepla aspon oddychli...určite bude fajn :_)do akeho hotela idete?

syja
23. feb 2014

@peggy589 tak dufam ze ak nam sa pocasie vydari a mame v plane aj vylet do sozopolu a vyletik do kitenu tak dva chladnejsie dni nevadia ale viac nie.v pripade velmi zleho pocasia aj delfinarium vo varne ale to dufam nehrozi.ubytko mame v hoteli north beach

halit13
25. feb 2014

@syja hehe, ako my chorvatskomilovníci , čo po rokoch skúsili v 2011 Primorsko a potom znovu a s akou radosťou v 2012 a aj 2013 späť do chorvátska 🙂

syja
26. feb 2014

@halit13 hej teba vnimam na fore tiez ako chorvatoholicku dala si mi pred 4 rokmi super info o girandelle.no uvidime co poviem po bulharsku ale buduci rok sa uz vidim v chorvatsku ale mozno zmenim nazor no uvidime 🙂

legorka
21. mar 2014

Baby,ktoré ste boli posledné roky v Primorsku,koľko stojí slnećník a lehátka na pláži?

jarkost
30. mar 2014

Ideme v lete do Primorska. Nikdy sme v Bulharsku neboli, poprosím vás po skúsenostiach s Chorvátskom je potrebne mat obuté do mora plavecké topánky? (Kôli ježkom, krabom, robitému sklu?) Aby som ich zo Slovenska, ak mi ich netreba nenosil. Kde sa oplatí meniť eura za bulharskú menu? Koľko stoji v reštauracií obed alebo večera od do? Do lietadla, aký ťažký kufor môžem zobrať + príručnú tašku k sebe.
Ďakujem za informácie.

hasleerka
30. mar 2014

@jarkost už máš v ip odpoved...

olinka242424
30. mar 2014

s Prímorskom máme výborné skúsenosti a to tiež s hotelom Queen Nelly, ktorý je cenovo dostupný a ponúka komfortné vybavenie

ingrid1234567
31. mar 2014

Ahojte, chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s dovolenkou v Primorsku bez cestovnej kancelarie. Ja som vcera bezhlavo objednala na 6 noci Hotel family Arcadia, pretoze by to malo byt blizko aquaparku a maly zboznuje tieto atrakcie. O ostatnom okoli neviem nic blizsie, resp. nenasla som ziadne recenzie. Viete mi prosim niekto poradit, resp. dake info? Nehovoriac o tom, ze az po objednani ubytovania som zistila, ze nemozem zohnat na ten termin ziadne letenky 😀 😀 😀. Tak ake mate prosim skusenosti s dovolenkou bez CK. Ci radsej zrusit a riesit to cez nejaku CK. Vdaka za rady.

syja
2. apr 2014

@ingrid1234567 my ideme toho roku prvy krat do bulharska konkretne do primorska a ideme cez ck. ale uvazujem ze ak sa nam tam bude pacit tak buduci rok by sme sli bez ck. nasla som letenky za dobre ceny na pelikan.

milan_branik
2. apr 2014

boli sme na slnecnom pobrezi a v Primorsku sme boli na vylete....... je to take jednoduchsie, viac neporiadku proste to zodpoveda cene............. http://spravy.pozri.sk/clanok/Pri-vybere-dovole... celkom zaujimave infosky..........

stoke
2. apr 2014

@ingrid1234567 ahojky, ja som bola min. rok autom (3ja), nemali sme stravu ale zase sme si cez CK objednali hotel a poistenie, teraz, ked som tam uz bola 3x viem, ze sa to dalo urobit aj inak... lacnejsie...
da sa tam rovnako dohodnut ako v chorvatsku, vsade v primorsku su krasne privaty a lacne co som pocula na plazi
cize keby som isla este raz tak autom, pretoze milujeme cestovanie a letecky to bolo pre nas nedostupne, poistit by som sa dala inde ako v cestovke, bez jedla, pretoze je to tam mega lacne a bez ubytka, tolko moja skusenost

ingrid1234567
3. apr 2014

@syja ja som hladala letenky, ale nie su. Volala som na nase letisko a ani tam mi nevedeli nic poradit. To ubytko je fajn, ale bez leteniek ... dokonca ani na pelikane, maly princ, proste nikde. Vies mi prosim dat daky link, kde si ich obkavila?. Vdaka.

ingrid1234567
3. apr 2014

@stoke hej, len pre mna je prave dolezita letecka doprava, inac by som to vedela riesit inak. Musim ist letecky a na tom mi to cele stoji. Nie su proste letenky .

mischelag
3. apr 2014

Nevies ist do viedne? Teraz som pozerala odtial letenky celkom fajn vysli. Chcela by som sa spytat niekoho kto chodi do bulharska bez ck viete odporucit nejake konkretne ubytovanie? A da sa napr.v pripade ze prideme lietadlom zabezpecit aby nas tam niekto vyzdvihol?

syja
3. apr 2014

@ingrid1234567 A odkial potrebujes letiet,kam a kedy? Skus upravit termin ubytka podla tych leteniek alebo pripadne najst ubutko este na den dva pred alebo po podla leteniek.ja sompozerala na pelikane a voli tam toho dost za 200 eur na osobu

ingrid1234567
4. apr 2014

@syja skusim teda prehodit termin, uvidim, vdaka moc 🙂

ingrid1234567
4. apr 2014

@mischelag to asi nie, maly je trosku iny ako bezne dieta, preto potrebujem ist letecky a z Bratislavy.

ingrid1234567
4. apr 2014

@syja a da sa verit tomu, ze ked to tam objednam, tak nezostsnem visiet na letisku. Isla by som takto prvy krat, takze to nepoznam...